بوکال فت مردان
اشتراک‌گذاری

بوکال فت مردان ؛ بررسی مزایا، معایب و هزینه بوکال فت آقایان

بوکال فت مردان
 • امروزه همه افراد اعم از خانم‌ها و آقایان برای جذاب کردن چهره خود عمل‌های مختلف زیبایی را انجام می‌دهند تا شکل دلخواه خود را داشته باشند. یکی از بیشترین عمل‌های جراحی که در بین افراد دیده می‌شود جراحی برداشت چربی است. بوکال فت مردان نیز همانند بوکال فت در بانوان بوده و مقدار چربی اضافی برداشته می‌شود تا چهره جذابی داشته باشید. البته بیشتر آقایان نگران هستند که با انجام این کار فرم چهره زنانه بگیرند که این امر با انتخاب پزشک ماهر و حفظ ویژگی‌های صورت مردانه به خوبی انجام می‌شود.

  همان‌طور که می‌دانید برای داشتن چهره‌ای جذاب بهتر است چربی‌های اضافی که بر اثر چاقی و یا ژنتیکی بر روی صورت وجود دارد برداشته شود؛ بوکال فت روشی موفق برای حذف توده چربی بوده که حالتی جذاب و طبیعی را به چهره آقایان می‌بخشد؛ بنابراین اگر قصد انجام این عمل زیبایی را دارید، بهتر است در ادامه با ما همراه شوید تا هزینه بوکال فت مردان، مراحل انجام عمل و… را مورد بررسی قرار دهیم.

  بوکال فت چیست؟

  عمل بوکال فت برای آقایان

  در عمق بافت‌های صورت توده‌ای چربی بوکال قرار گرفته است که این توده در ناحیه گونه باعث جویدن و مکیدن راحت نوزادان و همچنین جویدن آسان در سنین بزرگسالی می‌شود که با لیفت صورت بازسازی خواهد شد تا چهره فرم بهتری بگیرد و در نتیجه حالتی جذاب‌تر داشته باشد. زمانی ‌که چربی بوکال به واسطه یک برش از داخل گونه برداشته می‌شود استخوان‌های گونه برجسته شده و در نهایت ظاهر کلی جذاب‌تر به نظر می‌رسد.

  عمل بوکال فت مردان

  توده چربی بوکال برای پر کردن فضاهای بافت عمیق در گونه و همچنین محافظت از انقباضات عضلانی بوده و پزشکان از طریق برش‌هایی دقیق و استراتژیک توده چربی را برداشته و سپس برش‌ها را می‌بندند. بد نیست بدانید که عمل بوکال فت در مردان با بی‌حسی موضعی یا آرام‌بخش انجام می‌شود (بر اساس تکنیک فردی و راحتی افراد توسط پزشک تشخیص داده می‌شود) و بر اساس موارد مختلف هزینه بوکال فت مردان متفاوت است.

  بد نیست بدانید که اندازه توده‌های چربی در هر شخصی متفاوت بوده و درجه جراحی نیز فرق می‌کند. بدین ترتیب زمانی ‌که عمل بوکال را در کلینیک‌های معتبر انجام دهید، برجستگی گونه‌ها به شکلی مناسب بوده (شکل V) و نتیجه دلخواه را به دست می‌آورید.

  بوکال فت مردان برای چه کسانی مناسب است؟

  آیا بوکال فت برای مردان نیز انجام می‌شود؟

  عمل بوکال فت برای تمام افرادی که در ناحیه گونه احساس برجستگی بسیار زیاد دارند مناسب است. همچنین لازم است که این افراد وزن ثابتی داشته و کاملاً سالم باشند. البته نکته قابل توجه این است که این عمل جراحی کاملاً فردی بوده و هر بیمار با توجه به میزان پُری گونه و آناتومی خاصی که دارد، جراحی می‌شود. هزینه بوکال فت مردان نیز با توجه به مشخصات منحصربه‌فرد صورت مشخص شده و در نتیجه لازم است قبل از انجام عمل با پزشک متخصص خود مشورت کنید.

   

   

  جهت دریافت مشاوره، می‌توانید فرم زیر را پر کنید:

   

   

   

   

   

  این عمل جراحی زیبایی برای مردانی که صورتی لاغر و باریک دارند پیشنهاد نمی‌شود؛ زیرا در دوران پیری لاغرتر به نظر رسیده و سنشان نیز بیشتر نشان می‌دهد. پس در حالتی که گونه‌های پُر دارید بهتر است این عمل جراحی را با مشاوره و راهنمایی‌های لازم یک پزشک متخصص انجام دهید تا صورتی جذاب و خوش فرمی داشته باشید.

  مراحل انجام عمل بوکال فت برای آقایان

  بوکال فت برای مردان

  برای این‌که با تمام مراحل و فرآیند جراحی بوکال فت آشنا شوید ما از مرحله مشاوره تا بعد از عمل را معرفی کرده‌ایم و می‌توانید پس از مطالعه با آگاهی کامل اقدام به عمل کرده و از نتیجه آن رضایت کافی داشته باشید.

  1. مرحله اول برای انجام بوکال فت مردان انتخاب کلینیک مجهز و تیم حرفه‌ای است، کلینیک زیبایی دلوان با استفاده از تجهیزات مدرن و پیشرفته یکی از بهترین مراکز زیبایی بوده که پزشکان ماهر و زبردست دارد. شما می‌توانید قبل از انجام عمل با مجموعه تماس گرفته و سپس با مراجعه حضوری و بررسی‌های لازم (مانند مصرف دارو، سابقه پزشکی، وجود آلرژی و…) و همچنین معاینه فیزیکی برای عمل آماده شوید.

  توجه!

  در مرحله آماده‌سازی از مصرف داروهای ضد التهابی غیر استروئیدی پرهیز کنید و به ‌هیچ‌ عنوان سیگار نکشید.

  1. برای اینکه عمل جراحی بوکال فت مردان انجام شود شخص را بی‌هوش می‌کنند (برخی از افراد نیازی به بیهوشی ندارند و ترکیبی از آرام‌بخش و بی‌حسی موضعی کافی است) و پس از تأثیر دارو بیمار در طول عمل هیچ‌گونه دردی را حس نخواهد کرد.
  2. در این مرحله پزشک متخصص برشی را در قسمت داخلی گونه ایجاد کرده و سپس به توده چربی بوکال دسترسی پیدا می‌کند. برای این‌ کار در قسمت بیرونی گونه یک فشار ایجاد می‌شود و چربی توده برداشته شده و سپس به وسیله بخیه، برش بسته خواهد شد و فرآیند جراحی به پایان می‌رسد.

  هزینه بوکال فت مردان

  هزینه بوکال فت مردان

  هزینه‌ای که برای بوکال فت در نظر گرفته می‌شود بر اساس میزان چربی بوده و لازم است پزشک بر اساس شرایط بدنی و سایر موارد هزینه را برآورد کند. کلینیک زیبایی دلوان با در نظر داشتن پایین‌ترین قیمت، مناسب‌ترین گزینه برای شما محسوب می‌شود. در این کلینیک لازم است در ابتدا با پزشکان متخصص مشورت کرده و سپس پزشک معالج تمام راهنمایی‌ها و مشاوره‌های رایگان را در اختیار شما قرار دهد تا در نهایت بتوانید عمل موفقیت‌آمیزی داشته باشید.

  برای اطلاع از هزینه بوکال فت مردان لازم است پزشک سختی و آسانی عمل، درصد چربی، فرم ایده‌آل شخص، دستمزد بیهوشی، هزینه کلینیک، هزینه دارو، دستمزد دستیاران و… مشخص شود؛ از این‌ رو مراجعه حضوری برای اطلاع از قیمت امری ضروری است.

  عوارض جراحی بوکال فت مردان

  معایب و عوارض بوکال فت برای مردان

  عوارضی که در این عمل وجود دارد ناراحتی خفیف و تورم موقت است که در تمام عمل‌های جراحی دیده می‌شود. در اکثر موارد با کاهش تدریجی تورم بهبودی صورت می‌گیرد و بافت داخلی دهان نیز به مراتب سریع‌تر از قسمت‌های خارجی بهبود یافته و پس از گذشت مدت زمان کوتاه امکان بهبودی کامل فراهم می‌شود.

  توجه داشته باشید که بعد از عمل بوکال فت برای آقایان ممکن است چندین هفته و یا ماه طول بکشد تا نتیجه دلخواه به دست آید؛ از این ‌رو با کاهش تورم شکل جدید ایجاد شده و ظاهری متعادل‌تر و مشخص‌تر خواهید داشت.

  دوره نقاهت عمل بوکال فت مردان

  دوره نقاهت عمل بوکال فت برای آقایان

  بوکال فت یکی از جراحی‌های ساده بوده که دوره نقاهت کوتاهی دارد، در حدی که برخی از آقایان روز بعد از انجام عمل به محل کار می‌روند و یا برخی دیگر با یک الی 2 روز استراحت احساس خوبی داشته و در نتیجه کارهایشان را تعطیل نمی‌کنند؛ بدین صورت هیچ‌گونه تعطیلی برای این جراحی زیبایی در نظر گرفته نمی‌شود.

  از لحاظ درد و عوارض احتمالی بعد از عمل نیز می‌توان به درد جزئی دو یا سه روزه بعد از جراحی اشاره کرد که با استفاده از مسکن درد به صورت کامل برطرف می‌شود. همچنین پزشکان دارو و یا دهان‌شویه برای جلوگیری از عفونت نیز تجویز می‌کنند.

  در حالت کلی بوکال فت مردان روشی بی‌خطر است و در روزهای اول حساسیت و تورم در گونه‌ها دیده می‌شود که کاملاً طبیعی بوده و نیازی به نگرانی نیست. در برخی از افراد که بدنی حساس دارند نیز علائم ممکن است تا دوازده روز ادامه داشته باشد که این مورد نیز نسبتاً طبیعی خواهد بود. در این عمل جراحی بخیه‌های به کار رفته در برش نیز بعد از سه الی چهار روز برداشته می‌شود و بهتر است تا زمانی که بخیه‌ها بهبود نیافته‌اند از خوردن جامدات و مایعات داغ پرهیز کنید.

  پس از برداشت بخیه در عمل بوکال فت برای آقایان بهبودی روند خود را ادامه داده و در صورت مشاهده تورم می‌توانید از یخ استفاده کنید. برش‌هایی که در داخل دهان وجود دارند در چند هفته اول خوردن وعده غذایی را برایتان دشوار خواهند کرد؛ از این ‌رو بهتر است پس از جراحی رژیم غذایی خاصی مانند سوپ، آبمیوه، آبگوشت و… داشته باشید. پس از برداشتن بخیه نیز توصیه می‌شود غذاهای نرم مانند تخم‌مرغ، ماکارونی نرم، پوره، پودینگ و… بخورید که نیازی به جویدن زیاد نداشته باشد. در نهایت بعد از یک الی دو هفته امکان خوردن غذای جامد و برگشتن به رژیم عادی فراهم می‌شود و از مشاهده نتایج حذف چربی لذت خواهید برد.

  مزایای عمل بوکال فت برای آقایان

  مزایای بوکال فت برای مردان

  این عمل جراحی مزایای بسیار زیادی داشته و چهره شما پس از انجام این عمل جوان‌تر و جذاب‌تر به نظر می‌رسد، در زیر مزایای بوکال فت را برای مردان به صورت کامل آورده‌ایم:

  • برای از بین بردن چربی‌های اضافی گونه بهترین راه‌حل موجود در علم پزشکی است.
  • باعث ایجاد گونه‌هایی مشخص و برجسته می‌شود.
  • با جذاب کردن چهره شما، اعتمادبه‌نفستان را نیز به مرور بیشتر می‌کند.
  • هزینه بوکال فت مردان در مقایسه با سایر عمل‌های جراحی و زیبایی پایین‌تر است و شما تنها با صرف هزینه معقول چهره‌ مورد نظر خود را خواهید داشت.
  • این جراحی در زمان کوتاهی انجام شده و دوره نقاهت بسیار کوتاه دارد.
  • هیچ‌گونه جای زخم و برش خارجی در این روش وجود ندارد.
  • صورتی زیبا و متعادل‌تری را به ارمغان می‌آورد و می‌توانید چهره‌ای همانند مدل‌ها و سلبریتی‌های خوش قیافه داشته باشید.

  سخن پایانی

  امروزه برای داشتن چهره‌ای جذاب و زیبا می‌توانید از روش‌های مختلف و جراحی‌های زیبایی استفاده کنید و چهره خود را مطابق با سلیقه خود تغییر دهید. برداشتن توده چربی از صورت که بوکال فت نامیده می‌شود یکی از عمل‌های زیبایی برای آقایان و خانم‌ها بوده که می‌تواند چهره‌ای شبیه به مدل‌ها ایجاد کند. برای انجام این عمل لازم است با کلینیک‌ها و مراکز معتبر زیبایی مشورت کنید. در این عمل پزشک معالج برشی ایجاد کرده و در نهایت با دسترسی به چربی و برداشتن آن عمل را به پایان می‌رساند. هزینه بوکال فت مردان نسبت به سایر عمل‌های جراحی بسیار مناسب است و عوامل مختلفی در آن تأثیرگذار خواهد بود.

  شما می‌توانید با کلینیک و مرکز زیبایی دلوان مشورت کرده تا مطابق با درخواست شما هزینه عمل را برآورد کنند و در نهایت بتوانید چهره‌ای زیبا و گونه‌هایی برجسته داشته باشید. بد نیست بدانید که این عمل جراحی دوره نقاهت بسیار کوتاهی دارد و برخی افراد بلافاصله بعد از عمل کارهای روزمره و عادی خود را انجام می‌دهند؛ بنابراین با انجام عمل بوکال فت چربی‌های اضافی خود را برداشته و چهره‌ای جذاب داشته باشید.

  عمل زیبایی بوکال فت برای آقایان

  سوالات متداول

  نتایج عمل بوکال فت برای آقایان تا چه مدت دوام دارد؟

  این عمل به صورت دائمی بوده و تنها سلول‌های چربی باقی‌مانده پتانسیل بزرگ شدن دارند و لازم است وزن ایده‌آل خود را حفظ کنید.

  بهبودی پس از عمل بوکال فت مردان چگونه است؟

  پس از عمل بهتر است تا یک هفته از فعالیت‌های سنگین و خوردن غذاهای چرب و جامد دوری شود تا پس از دو هفته بهبودی کامل را به دست آورید.

  چه سنی برای انجام عمل بوکال فت در مردان مناسب است؟

  بهترین سن بر اساس نیاز بیمار متفاوت است و در مواقعی که رشد کامل صورت شکل گرفته انجام می‌شود.

  در جراحی بوکال فت تمام چربی برداشته می‌شود؟

  در این عمل فقط چربی‌های اضافی برداشته می‌شود و سایر چربی‌ها برای عملکرد مناسب و حمایت از صورت باقی می‌ماند.

  هزینه بوکال فت مردان چقدر است؟

  هزینه عمل بوکال فت بر اساس شرایط مختلف مانند میزان چربی، شکل نهایی مد نظر بیمار و… متفاوت است و بایستی از کلینیک و پزشک خود در مورد هزینه راهنمایی بگیرید.

  بیشتر بخوانید:

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  فرم دریافت خدمات

  رزرو خدمات از کلینیک دلوان
  فرم دریافت خدمات
  کلینیک زیبایی دلوان

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  اطلاعات تماس
  آدرس

  شعبه 1: شریعتی - شعبه 2: جردن

  09120250723

  Info@Dellvanclinic.com