افزایش ماندگاری عمل بلفاروپلاستی
اشتراک‌گذاری

بررسی روش‌های افزایش ماندگاری عمل بلفاروپلاستی

افزایش ماندگاری عمل بلفاروپلاستی
 • چشم انسان به ‌عنوان نگین بدن شناخته می‌شود که در انتقال احساس به افراد تأثیر بسیار زیادی دارد؛ به‌ طوری‌ که پلک‌های افتاده و شل احساس خستگی و ناراحتی را به انسان منتقل می‌کنند و این در حالی‌ است‌ که پلک‌های کشیده حس نشاط و سرزندگی دارند. همان‌طور که می‌دانید افتادگی پلک یکی از علائم افزایش سن بوده و برای هر فردی ممکن است اتفاق بیفتد و باعث کاهش بینایی و اعتمادبه‌نفس شود. این روزها روش‌های متنوعی مانند عمل بلفاروپلاستی برای برطرف کردن این مشکلات وجود داشته و ماندگاری عمل بلفاروپلاستی به عوامل متعددی وابسته است.

  در این عمل زیبایی پلک‌ها کشیده شده و با ترمیم بافت شادابی به چشم و پلک‌هایتان بازمی‌گردد تا چهره‌ای زیبا داشته باشید. این روش موثر برای افرادی مناسب است که شدت افتادگی پلک آن‌ها بسیار زیاد بوده و از طریق مواردی مانند تزریق ژل، بوتاکس، ماساژ، روغن و… رفع نمی‌شود. اگر قصد انجام جراحی برای درمان افتادگی پلک دارید، بهتر است ما را در ادامه همراهی کرده و با روش‌های افزایش ماندگاری عمل بلفاروپلاستی آشنا شوید.

  عمل بلفاروپلاستی

  عمل بلفاروپلاستی

  یکی از موثرترین و محبوب‌ترین عمل‌های زیبایی که برای زیبایی چهره و افزایش دید افراد در سنین بالا انجام می‌شود، عمل بلفاروپلاستی است که توسط متخصصان و پزشکان ماهر انجام خواهد شد. این عمل زیبایی ویژگی‌های منحصربه‌فرد زیادی دارد که در زیر به مهم‌ترین آن‌ها اشاره کرده‌ایم تا بتوانید با در نظر داشتن موارد مختلفی مانند ماندگاری و دوام عمل بلفاروپلاستی اقدام به این جراحی زیبایی کنید.

  • این عمل جراحی نیازی به بیهوشی ندارد و پزشک متخصص تنها با استفاده از یک بی‌حسی موضعی مشکل را رفع کرده و چشمانی زیبا را به شما هدیه می‌دهد. همان‌طور که می‌دانید بیهوشی خطرات مختلفی دارد (به‌خصوص برای کسانی که دارای بیماری‌های تنفسی و قلبی هستند).
  • این عمل در مدت کوتاهی انجام شده و تمام پوست اضافی و تخلیه چربی در 120 الی 150 دقیقه برداشته می‌شود.
  • ماندگاری عمل بلفاروپلاستی در اکثر موارد بالای نود درصد بوده و امکان بازگشت مجدد وجود ندارد.
  • این عمل جراحی علاوه ‌بر زیبایی، جنبه درمانی نیز دارد و شما می‌توانید علاوه بر افزایش دید در زیبایی چهره خود نیز قدمی بردارید.
  • در این عمل جراحی عوارض بسیار کمی وجود دارد و هیچ شخصی پس از عمل از عوارض آن شکایتی نداشته و از زیبایی خود لذت می‌برد، همچنین دوره نقاهت نیز بسیار کوتاه بوده و پس از چند روز فرد می‌تواند به محیط کاری خود بازگردد.

  بدین ترتیب با انتخاب کلینیک مناسب و معتبری مانند دلوان می‌توانید افتادگی پلک خود را درمان کرده و از مزیت‌های شگفت‌انگیز آن بهره‌مند شوید.

  در چه مواردی ماندگاری عمل بلفاروپلاستی دائمی نیست؟

  ماندگاری عمل بلفاروپلاستی دائمی است؟

  از آنجایی ‌که نود درصد عمل بلفاروپلاستی دائمی بوده، شاید برایتان سوال پیش آید که در چه مواردی ممکن است این عمل موقت باشد و مجدداً حالت افتادگی چشم به وجود بیاید؛ به همین دلیل ما در زیر مواردی که ممکن است ماندگاری و دوام عمل بلفاروپلاستی را کاهش دهد را به صورت کامل آورده‌ایم:

  • این جراحی نیز همانند سایر جراحی‌ها نیاز به اقداماتی قبل از عمل و بعد از عمل دارد، در صورتی‌ که این موارد را جدی نگیرید و رعایت نکنید امکان بازگشت مجدد وجود خواهد داشت.
  • انتخاب کلینیک نامناسب و پزشکی که مهارت کافی را ندارد نیز باعث می‌شود که نتیجه مورد نظرتان را به دست نیاورید و افتادگی پلک به صورت کامل برطرف نشود.
  • در برخی موارد عوامل ژنتیکی باعث ایجاد افتادگی پلک می‌شود، در این شرایط نیز با گذشت زمان احتمال افتادگی مجدد پلک وجود دارد و فرد می‌تواند عمل را دوباره تکرار کرده و مشکلش را برطرف سازد.
  • زمانی ‌که به میان‌سالی نزدیک می‌شوید سلول‌های پوستی حالت ارتجاعی را از دست می‌دهد و دیگر حالت اولیه را ندارند، در این شرایط بهتر است مجدداً عمل بلفاروپلاستی انجام شود.

  عوامل موثر بر افزایش ماندگاری بلفاروپلاستی

  شما می‌توانید با انتخاب کلینیک زیبایی دلوان و با استفاده از مهارت پزشکان حرفه‌ای این کلینیک ماندگاری عمل بلفاروپلاستی را افزایش داده و جذابیت چشمان خود را چند برابر کنید.

   

   

  جهت دریافت مشاوره، می‌توانید فرم زیر را پر کنید:

   

   

   

   

  ماندگاری عمل بلفاروپلاستی

  برای این‌که ماندگاری این عمل جراحی ثابت شود بایستی با نحوه انجام عمل بلفاروپلاستی آشنا شوید. در این جراحی با تصمیم پزشک معالج، بیمار با استفاده از بی‌حسی موضعی آماده عمل می‌شود (در برخی شرایط پزشک تشخیص می‌دهد که لازم است بیمار بی‌هوش شود)، سپس جراح متخصص با ایجاد برش‌هایی ظریف تمام پوست اضافی و شل شده و همچنین چربی‌هایی که در زیر پلک تجمع کرده‌اند را برداشته و در نهایت بخیه‌های ماهرانه توسط تکنیک‌های جراحی پلاستیک زده می‌شود.

  با توجه به نحوه انجام این عمل مدت زمان بسیار طولانی لازم است تا بافت پلک بالایی حالت افتاده بگیرد و حتی برخی از پزشکان معتقدند که پس از انجام این عمل زیبایی کیسه‌های حاوی چربی نیز در زیر چشم ایجاد نخواهد شد. بدین صورت ماندگاری عمل بلفاروپلاستی در مقایسه با سایر عمل‌های جراحی و زیبایی بیشتر بوده و در صورت رعایت موارد مختلف احتمال بازگشت بسیار کم می‌شود.

  میزان ماندگاری بلفاروپلاستی چقدر است؟

  نقش وراثت و سبک زندگی در ماندگاری عمل بلفاروپلاستی

  با این‌که ماندگاری بالای عمل‌هایی مانند بلفاروپلاستی از نظر علمی ثابت شده است، اما مواردی مانند وراثت و سبک زندگی می‌تواند از عوامل موثر در زمان ماندگاری این عمل باشد. بدین صورت اگر فردی به صورت ارثی و از کودکی مستعد افتادگی پلک باشد با افزایش سن نیز مجدداً دچار افتادگی شده و امکان کنترل آن وجود ندارد؛ بنابراین اگر چنین سابقه‌ای در خانواده خود دارید بایستی در انتخاب روش درمان و انتظار خود از ماندگاری شرایط را در نظر داشته باشید.

  افزایش ماندگاری عمل بلفاروپلاستی

  بد نیست بدانید که عواملی مانند سبک درست زندگی و رعایت موارد مختلف می‌تواند این اثرات را کاهش داده و باعث افزایش ماندگاری عمل بلفاروپلاستی شوند. رعایت مواردی مانند عدم استفاده از لوازم آرایشی نامرغوب، کنار گذاشتن عادات نادرستی که در ماساژ چشم با شدت زیاد دارید، عدم استفاده از ضد آفتاب و یا خشک ماندن دور چشم، نداشتن برنامه غذایی مناسب و… می‌توانند به ‌عنوان عوامل ماندگاری عمل بلفاروپلاستی به حساب آیند.

  افزایش ماندگاری عمل بلفاروپلاستی

  ماندگاری عمل بلفاروپلاستی

  عمل بلفاروپلاستی پلک پایین یک عمل با ماندگاری دائم به حساب می‌آید اما پلک بالا در بیشتر موارد نیاز به عمل مجدد خواهد داشت و دلیل این امر احتمال شل شدن و افتادگی مجدد بر اثر سبک زندگی و یا وراثت است، در حالی‌ که بد شکلی در قسمت پلک پایین به دلیل چربی‌های زیر پوست بوده و با عمل به صورت کامل از بین می‎روند و احتمال به وجود آمدنِ دوباره آن‌ها غیرممکن است.

  شما می‌توانید برای افزایش ماندگاری عمل بلفاروپلاستی به میزان کلاژنی که در بدنتان تولید می‌شود توجه داشته باشید و با توجه به سلامت پوست و انجام مراقبت‌های لازم که توسط پزشک مطرح شده است ماندگاری را بیشتر کرده و از سلامتی و زیبایی خود لذت ببرید.

  عوامل ماندگاری عمل بلفاروپلاستی

  عوامل ماندگاری عمل بلفاروپلاستی

  برای این‌که بتوانید ماندگاری و دوام عمل بلفاروپلاستی را تا حد ممکن بیشتر کنید، لازم است موارد مختلفی را در نظر داشته باشید و با انجام برخی از توصیه‌ها و نکات این میزان را به بالاترین حالت خود برسانید، در ادامه عوامل ماندگاری عمل بلفاروپلاستی را آورده‌ایم:

  هیدراته: همان‌طور که می‌دانید برای تمام عملکردهای بدن مانند تولید و حفظ کلاژن و الاستین لازم است آب به میزان کافی به آن برسد و تشنگی بدن را در حالت دهیدراته قرار می‌دهد؛ از این ‌رو در خوردن آب تعلل نکرده و با مایعات و غذاهای آبکی آب بدنتان را به صورت کامل تأمین کنید.

  رژیم غذایی غنی: برای افزایش ماندگاری عمل بلفاروپلاستی نیز لازم است رژیم غذایی غنی از ویتامین سی و پروتئین داشته باشید تا کلاژن مورد نیاز تولید شده و شادابی پوستتان تأمین شود.

  سبک زندگی و افزایش ماندگاری عمل پلک

  استفاده از ضد آفتاب: اشعه فرابنفش خورشید مهم‌ترین دلیل برای پیری پوست به شمار می‌آید و لازم است در تمام مواقعی که به صورت مستقیم و غیرمستقیم در معرض خورشید قرار گرفته‌اید از ضد آفتاب مناسب استفاده کنید.

  انتخاب کلینیک معتبر و پزشکی ماهر: انتخاب کلینیک و پزشک ماهر در مرحله اول قرار دارد و می‌تواند یکی از مهم‌ترین عوامل ماندگاری عمل بلفاروپلاستی شناخته شود، زیرا در صورتی ‌که شما تمام موارد گفته شده را رعایت می‌کنید ولی کلینیکی که انتخاب کرده‌اید تجهیزات مورد نیاز را ندارد و یا پزشک شما مهارت کافی را نداشته باشد، نتیجه عمل موفقیت‌آمیزی نخواهید داشت. در نهایت افتادگی پلک شما برطرف نشده و تمام وقت و هزینه شما از بین می‌رود. بدیهی است که برای دریافت نتیجه مطلوب بایستی سراغ کلینیک مناسب بروید تا با افزایش ماندگاری عمل بلفاروپلاستی بتوانید بینایی خود را تقویت کرده و چهره‌ای جذاب داشته باشید.

  کلینیک زیبایی دلوان به‌ عنوان یک مرکز زیبایی با ارائه خدمات بهینه و دستگاه‌های مجهز و به‌روز در تلاش است تا بیمار با آرامشی کامل، اطلاعاتی دقیق و… عمل جراحی را انجام دهد و پزشکانی ماهر با مراقبت‌های قبل و بعد از عمل و همچنین توصیه‌های ضروری نتیجه مطلوبی را به ارمغان آورند؛ بدین ترتیب وجود دستگاه‌های جدید و مجهز، پزشکانی ماهر و با سابقه، ارائه خدماتی بی‌نظیر توسط کادر مجرب می‌تواند ماندگاری و دوام عمل بلفاروپلاستی را افزایش داده و نتیجه موثری را ایجاد کند.

  ماندگاری عمل زیبایی بلفاروپلاستی

  سخن پایانی

  چشم‌ها به‌ عنوان تأثیرگذارترین اجزا در چهره شناخته می‌شوند. در برخی موارد مانند افتادگی پلک که در سنین میان‌سالی دیده می‌شود می‌تواند جذابیت چشم و همچنین دید را کاهش دهد. خوشبختانه عمل جراحی بلفاروپلاستی برای برداشتن چربی‌ها و پوست‌های اضافی در پلک بالایی و پایینی بوده که در قسمت پلک پایینی ماندگاری به صورت دائمی و در پلک بالا 90 درصد است و عواملی مانند وراثت و عدم رعایت مراقبت‌های ویژه می‌تواند ماندگاری را کاهش دهد.

  شما می‌توانید برای افزایش ماندگاری عمل بلفاروپلاستی رژیم غذایی مناسب و غنی داشته باشید و همچنین با انجام موارد مختلفی مانند استفاده از ضد آفتاب و مهم‌تر از همه انتخاب کلینیک و پزشک مناسب این مدت را بیشتر کنید. کلینیک زیبایی دلوان یکی از بهترین کلینیک‌های موجود در زمینه زیبایی بوده و می‌تواند عمل موفقیت‌آمیزی را برایتان به ارمغان آورد.

  مدت زمان ماندگاری عمل بلفاروپلاستی

  سوالات متداول

  جراحی بلفاروپلاستی چیست؟

  برای برطرف کردن چربی و پوست اضافه در پلک بالا و پایین از عمل جراحی بلفاروپلاستی استفاده می‌شود که چهره را شاداب‌تر نشان می‌دهد.

  برای افزایش ماندگاری عمل بلفاروپلاستی چه اقداماتی لازم است؟

  برای این ‌که بتوان دوام و ماندگاری این عمل زیبایی را افزایش داد، بایستی موارد و نکات مراقبتی و بهداشتی که توسط پزشک توصیه می‌شود را انجام دهید.

  عمل بلفاروپلاستی برای چه سنی مناسب است؟

  از آنجایی ‌که افتادگی پلک در سنین میان‌سالی بیشتر دیده می‌شود، اکثر افراد در این سنین اقدام به برداشتن چربی اضافی پلک می‌کنند.

  بیشتر بخوانید:

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  فرم دریافت خدمات

  رزرو خدمات از کلینیک دلوان
  فرم دریافت خدمات
  کلینیک زیبایی دلوان

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  اطلاعات تماس
  آدرس

  شعبه 1: شریعتی - شعبه 2: جردن

  09120250723

  Info@Dellvanclinic.com