لیفت ابرو پس از کاشت ابرو
اشتراک‌گذاری

مزایای لیفت ابرو پس از کاشت ابرو و روش‌های مراقبت از آن

لیفت ابرو پس از کاشت ابرو
 • در دنیای امروز توجه به زیبایی و جذابیت چهره به یکی از ارزش‌ها تبدیل شده است و همه افراد به دنبال روش‌های مختلف برای زیباتر شدن بر طبق ترندهای سال هستند. داشتن ابروهایی پهن و پرپشت یکی از روش‌های جذابیت چهره به شمار می‌آید که همه افراد با استفاده از پیوند ابرو می‌توانند ابروهای خود را به شکل طبیعی و زیبایی حالت دهند. لیفت ابرو پس از کاشت ابرو نیز یکی از راهکارهای راحت برای تغییر شکل دادن به ابروها و زیبایی بیشتر آن است.

  لیفت در واقع همانند شانه کردن به سمت بالا و پرپشت نشان دادن ابرو بوده که کمک می‌کند تا مرتب بودن و زیبایی را به ابروهای شما هدیه داده و چهره‌تان را جذاب‌تر نشان دهد. این روش زیبایی باعث کوچک دیده شدن چهره نیز می‌شود؛ به همین دلیل ما در ادامه روش‌های لیفت ابروی کاشته شده را به صورت کامل شرح داده‌ایم تا بتوانید مراقبت‌های اصولی را بعد از کاشت انجام داده و از زیبایی چهره خود لذت ببرید. برای پیشگیری از عوارض احتمالی و مزایای انجام لیفت پس از کاشت ابرو و همچنین نکات ایمنی و مهم محافظتی در ادامه همراه کلینیک دلوان باشید.

  دلیل انجام لیفت ابرو پس از کاشت ابرو چیست؟

  لیفت ابروی کاشته شده

  شما با انجام کاشت ابرو تمام نواقص ابرو را برطرف می‌کنید و ابروهایی زیبا و طبیعی خواهید داشت، اما ممکن است پس از کاشت نیز از فرم ابرو خود ناراضی باشید و یا افتادگی و شکل نامناسب ابرو باعث ایجاد ناهماهنگی با سایر قسمت‌های چهره شود. در این شرایط لازم است سراغ لیفت ابروی کاشته شده بروید و برای داشتن جلوه‌ای زیباتر و هماهنگی بیشتر شکل ابروهایتان را تغییر دهید تا در نهایت ابروهایی زیبا و خوش حالت داشته باشید؛ زیرا همان‌طور که می‌دانید ابروهای خوش حالت تأثیر مستقیمی در حالت چشم و گیرایی آن دارند.

  ابروها نقش بسیار مهمی در جذابیت شخصیت افراد ایفا می‌کنند و به صورت مستقیمی بر اعتمادبه‌نفس شخص تأثیر می‌گذارند. ابروهایی با فرم مرتب و هماهنگ با اجزای دیگر چهره جذابیت را افزایش داده و در انتقال احساسات مانند غم، شادی، خشم، شگفتی و… به خوبی عمل می‌کنند. بدین ترتیب برای ارتباط با افراد مختلف حالات ابرو تأثیر بسیار چشمگیری دارد و قسمت مهمی در تعیین شخصیت و جذابیت فرد است؛ بنابراین برای افزایش اعتمادبه‌نفس خود می‌توانید عمل‌های زیبایی کاشت ابرو را به همراه لیفت ابرو پس از کاشت انجام داده و جذابیت طبیعی خود را ارتقا دهید.

   

   

  جهت دریافت مشاوره، می‌توانید فرم زیر را پر کنید:

   

   

   

   

  اهمیت لیفت ابروی کاشته شده

  لیفت ابرو بعد از کاشت ابرو

  کاشت ابرو یکی از روش‌های مدرن برای ایجاد ابروهای پهن و طبیعی با طرح دلخواه بوده که به شما ابروهای خوش‌فرم را با استفاده از روش‌های پیشرفته و با کمترین عوارض هدیه می‌دهد. بهتر است توجه داشته باشید که در این عمل جراحی نیز همانند سایر عمل‌ها نیاز به مراقبت‌های ویژه‌ای جهت از بین بردن مشکلات، عوارض و به دست آوردن نتیجه بهینه دارید. پس از این‌که مراحل کاشت ابرو به پایان رسید شما می‌توانید برای ظاهر و شکل نهایی زیباتر از روش‌ها و تکنیک‌های لیفت ابرو پس از کاشت ابرو استفاده کنید که اهمیت این کار را در زیر به صورت کامل آورده‌ایم:

  حفظ طراحی ابرو: با استفاده از لیفت ابروی کاشته شده جلوه و شکل طراحی ابروها حفظ خواهد شد و از جابه‌جایی و تغییرات ناخواسته در زمان طولانی جلوگیری می‌شود.

  بهبود چهره: ابروهایی که به طرز زیبایی لیفت شده باشند تأثیری مثبت در چهره داشته و تعادل خاصی را ایجاد می‌کنند.

  نتیجه مناسب: برای انجام کاشت ابرو هزینه و زمان زیادی را صرف می‌کنید و لیفت ابرو باعث بهره‌برداری بهتر می‌شود.

  با توجه به موارد گفته شده لیفت ابرو پس از کاشت ابرو قسمت مهمی از جلوه بهتر و بهبود ریزش ابرو بوده و نتیجه بسیار چشمگیری را می‌توان به ارمغان آورد.

  لیفت ابروهای کاشته شده

  بیشتر بخوانید: شستشو بعد از کاشت ابرو

  بهترین زمان برای لیفت ابرو

  برای این‌که بتوانید بهترین زمان برای لیفت را تعیین کنید باید هدف و نیازهای شخصی را در نظر بگیرید. همچنین می‌توانید متناسب با مزایا و معایب هر کدام بهترین گزینه را انتخاب کنید. ما در زیر به هر کدام از مزایا و معایب قبل و بعد از کاشت اشاره کرده‌ایم:

  لیفت ابرو قبل از کاشت ابرو

  مزایا:

  • در صورتی‌ که ابروهای شما به شکل نامناسبی بوده و نیاز به مرتب شدن دارند، بهتر است برای بهبود موقعیت و شکل ابروها اقدام به لیفت کنید.
  • اگر قبل از کاشت ابرو اقدام به لیفت کنید نتایج دقیق‌تری را بعد از کاشت به دست می‌آورید.

  معایب:

  • در برخی موارد لیفت ابرو قبل از کاشت باعث تأخیر در انجام و بهبود کاشت می‌شود.
  • زمانی که لیفت و کاشت پشت سر هم انجام شود احتمال تداخل و زخم وجود دارد.

  بهترین زمان لیفت ابرو بعد از کاشت ابرو

  لیفت ابرو پس از کاشت ابرو

  مزایا:

  • زمانی ‌که کاشت ابرو انجام می‌شود و نتیجه نهایی مشخص است به راحتی می‌توان با استفاده از لیفت، ابروها را به شکل زیبایی تبدیل کرد.
  • در این حالت با توجه به طراحی و حجم انجام شده می‌توان شکل و موقعیت ابرو را به درستی تنظیم کرد.

  معایب:

  • در برخی موارد ممکن است با انجام لیفت بهبود و بازیافت پوست نیازمند زمان باشد.

  در حالت کلی توصیه می‌شود که قبل از انجام عمل و لیفت با پزشک متخصص خود مشورت کنید تا بهترین زمان برات لیفت ابرو را تعیین کرده و بتوانید نتایج موثری را به دست آورید.

  مطلب مرتبط: مراقبت‌ها و توصیه های قبل از کاشت ابرو

  بهترین زمان لیفت ابرو بعد از کاشت ابرو

  لیفت ابرو قبل از کاشت ابرو

  برای این‌که بهترین زمان برای لیفت ابرو پس از کاشت ابرو را تعیین کنید بهتر است به توصیه پزشک معالج خود توجه کرده تا متناسب با نوع پوست و عملی که انجام داده‌اید بهترین زمان را تعیین کند. ولی در حالت عمومی‌تر و کلی توصیه می‌شود که بین لیفت ابرو و کاشت حداقل دو الی چهار هفته فاصله داشته باشد تا نتیجه مناسب به دست آورید. دلیل این فاصله تورم و التهابی است که در هفته‌های اول پس از کاشت دیده می‌شود و نمی‌توان وضعیت چهره را به درستی ارزیابی کرد و متناسب با آن لیفت انجام داد.

  به همین دلیل ممکن است در چنین شرایطی لیفت ابروی کاشته شده نتایج دلخواهی را به دست ندهد، اما پس از 20 روز تمام زخم‌ها و التهابات بهبود می‌یابد و در نهایت می‌توانید با آرامشی کامل لیفت را انجام دهید. برخی از پزشکان نیز معتقدند که برای ثابت شدن ریشه گرافت 30 روز منتظر بمانید سپس اقدام به لیفت کنید.

  روش‌های انجام لیفت ابرو پس از کاشت ابرو

  روش‌های انجام لیفت ابرو پس از کاشت ابرو

  برای انجام لیفت و حالت دادن به ابروها می‌توان از سه روش موثر استفاده کرد که هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارند، در زیر هر کدام از روش‌ها را به صورت خلاصه توضیح داده‌ایم:

  لیفت ابروی کاشته شده با روش‌های طبیعی

  برای این کار می‌توانید از ژل و صابون ابرو استفاده کنید که عمدتاً مرطوب کننده بوده و برای تقویت مو نیز موثر هستند. همچنین استفاده از کرم‌های طبیعی، ماسک‌ها و… نیز به تقویت و رشد ابرو کمک می‌کند.

  لیفت ابرو پس از کاشت با مواد شیمیایی

  برای لیفت ابرو با این روش مواد بوتاکس و یا فیلر را در مناطق خاصی از ابرو مانند عضلات و پوست تزریق می‌کنند تا موقعیت ابرو را کنترل کرده و به شکلی دلخواه قرار گیرد.

  لیفت ابروی کاشته شده با استفاده از جراحی

  در این روش جراح متخصص برای به دست آوردن نتیجه دقیق و بهبود شکل ابرو از تکنیک‌های مختلف جراحی استفاده می‌کند تا ابروها به شکل مطلوبی تنظیم شوند.

  لیفت ابرو پس از کاشت ابرو

  کلام آخر

  ابرو یکی از برجسته‌ترین قسمت‌های چهره در زیبایی صورت بوده و به همین دلیل اکثر افراد به دنبال عمل‌های زیبایی برای پهن و خوش حالت کردن ابرو هستند. کاشت ابرو یکی از روش‎های رایج برای پرپشت کردن طبیعی ابرو به شمار می‌آید که کمترین عوارض را به همراه دارد. شما می‌توانید برای خوش حالت شدن ابرو خود اقدام به لیفت ابرو پس از کاشت ابرو کنید. این کار پس از این‌که ابروهای شما حالت ثابت پیدا کرد، انجام می‌شود و ابروهایی مرتب و یکدست را به شما هدیه می‌دهد.

  توجه داشته باشید که برای به دست آوردن نتایج ایده‌آل از کاشت ابرو لازم است سراغ کلینیک‌های معتبر مانند دلوان بروید تا کاشت را با روشی حرفه‌ای به بهترین شکل ممکن انجام دهد. در این کلینیک زیبایی پزشکانی ماهر با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و مدرن عمل‌ زیبایی را با کمترین عوارض انجام می‌دهند و در نهایت نتیجه دلخواهی را به دست می‌آورید و با ابروهایی پهن و خوش حالت چهره شما جذاب‌تر از همیشه خواهد بود.

  سوالات متداول

  بهترین زمان لیفت ابرو بعد از کاشت ابرو را بیان کنید؟

  برای کاشت ابروی لیفت شده بهتر است 20 روز منتظر بمانید تا التهاب و زخم‌ها بهبود یابند؛ اما قبل از انجام این کار لازم است با پزشک خود مشورت کنید.

  مزایای لیفت ابرو پس از کاشت ابرو چیست؟

  از آنجایی‌ که پس از کاشت حالت نهایی ابرو مشخص می‌شود، می‌توان با لیفت حالت مورد نیاز را ایجاد کرد.

  لیفت ابرو برای ابروهایی که کاشت شده است به چند روش انجام می‌شود؟

  لیفت ابروی کاشته شده به سه روش طبیعی، استفاده از مواد شیمیایی و جراحی انجام می‌شود.

  بیشتر بخوانید:

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  فرم دریافت خدمات

  رزرو خدمات از کلینیک دلوان
  فرم دریافت خدمات
  کلینیک زیبایی دلوان

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  اطلاعات تماس
  آدرس

  شعبه 1: شریعتی - شعبه 2: جردن

  09120250723

  Info@Dellvanclinic.com