فیشیال صورت چیست؟
اشتراک‌گذاری

اصلاح صورت قبل از فیشیال

فیشیال صورت چیست؟
 • برای داشتن پوستی سالم و زیبا لازم است مراقبت‌های اصولی را انجام دهید که یکی از مهم‌ترین مراقبت‌ها انجام فیشیال به موقع است. این کار باعث می‌شود که تمام آلودگی‌هایی که در طول روز بر روی پوست می‌نشینند و منافذ صورت را پر می‌کنند از بین رفته و صورتی زیبا و عاری از آلودگی داشته باشید. حال شاید برایتان سوال باشد که اصلاح صورت قبل از فیشیال انجام می‌شود و یا بعد از آن و همچنین نکات مهمی که قبل از انجام فیشیال صورت لازم است چیست.

  فیشیال به ‌عنوان پاکسازی عمیق پوستی نیاز به مراقبت‌هایی قبل و بعد از انجام دارد و بایستی قبل از اینکه سراغ متخصص بروید از نکات مهم قبل از فیشیال آگاه شوید تا با خیالی آسوده پوستتان را فیشیال کنید. ما قصد داریم در این مقاله از کلینیک زیبایی دلوان در مورد تمام نکاتی که لازم است قبل از انجام مراقبت اصولی پوست انجام دهید را بررسی کنیم تا به صورت آگاهانه‌ای اقدام به مراجعه برای انجام فیشیال کرده و دچار آلرژی و یا سایر مشکلات ممکن نشوید؛ بنابراین تا انتها با ما همراه شوید.

  فیشیال صورت چیست؟

  شستن آرایش صورت به طور کامل

   

  برای اینکه پوست شما در هر ماه بتواند لایه‌برداری شده و تمام آلودگی‌های آن از بین برود و همچنین آبرسانی عمیقی در پوست شکل گیرد لازم است اقدام به فیشیال کنید. در این درمان منافذ پوستی تمیز شده و تمام آلودگی‌های آن از بین ‌می‌رود. همچنین با بیرون کشیدن سلول‌های مرده و استفاده از ماسک‌های مغذی اقدام به جوانسازی پوست می‌کنند تا تغذیه‌رسانی به صورت فوق‌العاده‌ای انجام شده و پوستی سالم و جوان‌تر داشته باشید.

   

   

  جهت دریافت مشاوره، می‌توانید فرم زیر را پر کنید:

   

   

   

  البته نکته قابل توجه در فیشیال صورت انجام اصلاح صورت قبل از فیشیال است که تأثیر بسیار زیادی دارد. شما می‌توانید با استراحت دادن پوست و ماساژ مناسب به کلاژن سازی پوستتان کمک کرده و در نتیجه پوستی زیبا و بدون هیچ‌گونه آلودگی داشته باشید.

  اصلاح صورت قبل از فیشیال

  اصلاح صورت قبل از فیشیال

   

  زمانی ‌که قصد انجام فیشیال پوستی را دارید لازم است در مرحله اول نوع پوست خود را در نظر بگیرید و سپس با انجام نکات مختلفی برای فیشیال پوست آماده شوید. مهم‌ترین نکته‌ای که بایستی مورد توجه قرار دهید اصلاح صورت قبل از فیشیال است، این کار را باید 24 ساعت قبل از انجام فیشیال صورت انجام دهید تا درمان به شکل کامل روی پوست بنشیند. توجه داشته باشید که در غیر این ‌صورت نمی‌توانید از تمام مزیت‌های درمان استفاده کنید. اصلاح صورت بعد از فیشیال نیز ممنوع است؛ زیرا پوست شما در ساعات اولیه پس از فیشیال صورت حساس بوده و متورم خواهد بود و در صورتی که از اپیلاسیون، موم و سایر روش‌ها برای اصلاح صورت خود استفاده کنید پوستتان آسیب می‌بیند.

  نکات مهم قبل از فیشیال صورت

  نکات مهم قبل از فیشیال صورت

   

  برای اینکه فیشیال صورت شما به خوبی انجام شود، لازم است نکات مختلفی را در نظر داشته باشید؛ به همین منظور ما در زیر این نکات را به صورت کاملی آورده‌ایم تا بدون هیچ‌گونه مشکلی اقدام به فیشیال کرده و پوستی زیبا و جوان داشته باشید.

  ورزش قبل از فیشیال

   

  اگر به ‌عنوان یک ورزشکار می‌خواهید فیشیال انجام دهید و یا برنامه منظمی برای ورزش دارید بهتر است قبل از انجام فیشیال اقدام به ورزش کنید و سپس زیر دوش رفته و صورت خود را به صورت کامل بشویید. انجام ورزش بعد از فیشیال صورت به شدت ضرر دارد و ممکن است صورتتان با کثیفی و عرق تحریک شده و آلوده شود.

  نوشیدن آب به میزان لازم و حذف کافئین

  محصولات مراقبتی خود را به همراه داشته باشید

   

  برای اینکه مطمئن شوید هیدراته هستید بایستی آب به میزان کافی بنوشید و قبل از فیشیال از خوردن کافئین پرهیز کنید. در واقع با نوشیدن آب به میزان کافی در طول روز می‌توانید پوست خود را هیدراته نگه دارید و در نتیجه از لطافت پوستتان لذت ببرید. (البته انجام این کار برای تمام زمان‌ها توصیه می‌شود)

  محصولات مراقبتی خود را به همراه داشته باشید

  برای اینکه اپراتور و یا دکتر زیبایی شما بتواند از مواد متناسب با پوستتان استفاده کند لازم است تمام مواد مراقبتی پوستتان را ببیند تا بتواند محصولاتی مناسب را استفاده کرده و روش مناسبی را برای فیشیال به کار ببرد.

   

  بیشتر بخوانید: فیشیال برای لک صورت

   

  شستن آرایش صورت به طور کامل

  ورزش قبل از فیشیال

   

  اگر قبل از انجام فیشیال روی صورت خود آرایش دارید بهتر است به صورت کامل با استفاده از میسلار واتر آرایشتان را پاک کرده و سپس به وسیله ژل شستشو صورت به شکل کامل صورت خود را شستشو دهید تا مواد فیشیال بتواند به پوستتان نفوذ کند و تأثیری عمیق بر پوستتان داشته باشد. در صورتی ‌که با وجود آرایش بر روی پوست فیشیال صورت گیرد این مواد با مواد فیشیال ترکیب شده و باعث ایجاد جوش می‌شود.

  انجام فیشیال به صورت ماهانه

  نوشیدن آب به میزان لازم قبل از فیشیال

   

  برای نتیجه‌گیری بهتر و داشتن پوستی شفاف لازم است فیشیال پوست را به صورت ماهانه انجام دهید و همچنین در منزل نیز مراقبت‌های لازم را به صورت دقیق انجام داده و در نهایت پوستی زیبا و یکدست داشته باشید. فراموش نکنید که اصلاح صورت قبل از فیشیال باید انجام شود و از انجام این کار بعد از پاکسازی پرهیز کنید.

   

  بیشتر بخوانید: همه چیز درباره ماندگاری بوکال فت

   

  سخن پایانی

  اصلاح صورت قبل از فیشیال

   

  زیبایی ظاهری در داشتن پوستی سالم و بدون آلودگی بوده و برای اینکه بتوانید پوستی زیبا و شاداب داشته باشید لازم است هر ماه اقدام به فیشیال پوست کنید. این روش درمانی در انواع مختلفی انجام می‌شود و پوست شما با پاکسازی عمیق منافذ پوستی، آبرسانی عمیق و… شاداب‌تر و جوان‌تر خواهد شد. حال قبل از اینکه اقدام به این کار کنید لازم است نکاتی را مورد توجه قرار دهید که یکی از مهم‌ترین نکات اصلاح صورت قبل از فیشیال است؛ زیرا در صورتی که صورت خود را قبل از انجام فیشیال به صورت مناسبی اصلاح نکنید مواد فیشیال به خوبی به پوست نفوذ نمی‌کند و در نتیجه نمی‌توانید از مزایای آن به خوبی بهره‌مند شوید.

   

  انجام فیشیال به صورت ماهانه

   

   

  از دیگر نکات مهم قبل از فیشیال می‌توان به مواردی مانند شستن آرایش با میسلار واتر و ژل شستشوی صورت، نوشیدن آب کافی و… اشاره کرد. برای اینکه نتیجه موثری از انجام فیشیال به دست آورید لازم است به کلینیک‌های معتبر مراجعه کنید تا تحت نظر پزشکان و اپراتورهای حرفه‌ای نوع پوستتان تشخیص داده شده و از درمان موثری برای صورتتان استفاده شود. کلینیک تخصصی دلوان که در زمینه پوستی به صورت کاملاً تخصصی در فعالیت است بهترین گزینه برای فیشیال به حساب می‌آید و می‌توانید تمام مشکلات پوستی خود را در این کلینیک برطرف سازید. توجه داشته باشید که در این کلینیک از تجهیزات حرفه‌ای و بهترین مواد موجود در بازار برای زیبایی و جوان‌سازی پوستتان استفاده می‌شود.

  سوالات متداول

  فیشیال چیست

   

  آیا اصلاح صورت قبل از فیشیال انجام می‌شود؟

  بهتر است قبل از فیشیال باشد تا از مزایای آن به صورت کامل بهره‌مند شوید.

  نکات مهم قبل از فیشیال را نام ببرید؟

  اصلاح صورت قبل از فیشیال، نداشتن آرایش، نوشیدن آب کافی و… .

  برای انجام فیشیال صورت به کجا مراجعه کنم؟

  شما می‌توانید برای داشتن پوستی سالم به مراکز حرفه‌ای مانند دلوان مراجعه کنید تا بهترین نتایج را در مدت زمان کوتاهی به دست آورید و پوستی شاداب و جوان داشته باشید.

   

  مقالات مرتبط:

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  فرم دریافت خدمات

  رزرو خدمات از کلینیک دلوان
  فرم دریافت خدمات
  کلینیک زیبایی دلوان

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  اطلاعات تماس
  آدرس

  شعبه 1: شریعتی - شعبه 2: جردن

  09120250723

  Info@Dellvanclinic.com