کاشت ابرو به روش FUE
اشتراک‌گذاری

کاشت ابرو به روش FUE

کاشت ابرو به روش FUE
 • یکی از اجزای بسیار مهم و حساس در چهره هر شخص که بیان‌گر حالات صورت و رفتارهای شخص است ابروها بوده که می‌تواند بر زیبایی چهره نقش حیاتی داشته باشد. همان‌طور که می‌دانید این روزها ابروهای پهن و ضخیم بسیار ترند بوده و چهره‌ای جذاب و جوان‌تر ایجاد می‌کند. اگر از کودکی ابروهایی کم پشت و نازک دارید می‌توانید از روش‌های مختلفی برای پرپشت کردن ابروهایتان استفاده کنید. یکی از روش‌های طبیعی که طرفداران بسیار زیادی دارد کاشت ابرو به روش FUE است، در این روش ابروها به شکلی طبیعی کاشته می‌شوند و زیبایی چهره شما را چندین برابر می‌کنند.

  ریزش مو سر و ابرو نیز ممکن است به دلایل ژنتیکی و وراثتی رخ دهد، همچنین موارد مختلفی مانند جراحت، مصرف برخی از داروها، کمبود ویتامین و… نیز می‌تواند باعث ریزش مو ابرو شود و افراد به سمت لوازم آرایشی برای پر نشان دادن ابرو بروند که این کار باعث ریزش بیشتر ابرو شده و روشی موقت به شمار می‌آید که حالتی غیرطبیعی دارد. در ادامه با کلینیک دلوان همراه شوید تا اطلاعات کاملی در مورد روش کاشت ابرو و مزایا و همچنین خطرات احتمالی آن به دست آورید.

  کاشت ابرو

  کاشت ابرو

   

  کاشت ابرو بدین صورت است که یک تار مو از بانک مو برداشت شده و در ناحیه پیوند زده می‌شود. در اکثر موارد بانک مو اطراف گوش و یا پشت گردن انتخاب می‌شود. گرافت‌های مو پس از برداشت در محفظه‌ای نگه داشته شده و سپس بی‌حسی موضعی توسط پزشک آغاز می‌شود تا هیچ دردی در حین عمل احساس نشود.

  توجه داشته باشید که پس از انجام عمل ناحیه‌ای که درمان می‌شود باز مانده و در اطراف فولیکول‌هایی که کاشته شده‌اند پوسته‌هایی به وجود می‌آید. این پوسته‌ها کاملاً طبیعی بوده و پس از چند روز از بین می‌روند. در کاشت ابرو به روش FUE تورم و کبودی بسیار خفیفی در ناحیه کاشت ایجاد می‌شود که تا 5 روز به صورت کامل از بین رفته و ابروهایی زیبا به دست می‌آید.

   

   

  جهت دریافت مشاوره، می‌توانید فرم زیر را پر کنید:

   

   

   

   

  در صورتی ‌که کلینیک مناسبی مانند دلوان را انتخاب کنید پزشک معالج شما داروها، مسکن‌ها و آنتی‌بیوتیک‌های لازم را تجویز کرده و تورم به آسانی از بین خواهد رفت. بد نیست بدانید که موهای کاشت شده در ابتدا می‌ریزند و سپس رشد مجدد صورت می‌گیرد و به صورت حدودی 3 ماه طول می‌کشد تا ابروهای شما شکل دلخواه را پیدا کنند.

  کاشت ابرو به روش FUE

  روش های کاشت ابرو

   

  روش FUE و یا همان استخراج واحد فولیکولی پیوند مو بوده که فولیکول‌ ها را از قسمت بانک مو یعنی اطراف گوش و یا پشت سر برداشته و به قسمت‌های دیگری از بدن یعنی همان ابرو پیوند می‌زنند. این روش که بسیار محبوب‌تر و پرطرفدارتر از روش FUT یا همان پیوند واحد فولیکولی است عوارض بسیار کمتری دارد.

   

  روش کاشت ابرو FUE

   

  در این روش فوق‌العاده کاشت ابرو هیچ‌گونه برشی انجام نمی‌شود و به همین دلیل جای زخم باقی نمی‌ماند. در کاشت ابرو به روش FUE جراحان از میکرو پانچ استفاده می‌کنند تا تک تک فولیکول‌ها را استخراج کرده و حرکت دهند و هیچ نشانه‌ و زخمی از استخراج و برداشت به جای نماند. توجه داشته باشید که در این روش کاشت تک تک فولیکول‌ها از قسمت ضخیم مو برداشت می‌شود و به همین دلیل موهای جدید ضخیم‌تر از سایر موها خواهند بود.

   

  همچنین بخوانید: تفاوت کاشت ابرو با میکروبلیدینگ

   

  کاشت ابرو با استفاده از روش FUE برای چه افرادی مناسب است؟

  کاشت ابرو با استفاده از روش FUE

   

  افرادی که موهای نازک و کم پشتی در ناحیه ابرو دارند و به صورت کاملی طاس نشده‌اند بهترین کاندید برای کاشت ابرو با استفاده از روش FUE هستند؛ زیرا در قسمت بانک مویی برای کاشت وجود دارد. بدین ترتیب در صورتی که موی کافی و یا سالمی برای کاشت ندارید و یا به صورت کاملی طاس هستید بهتر است کاشت ابرو به روش FUE را انجام ندهید.

   

  مزایای کاشت مو به روش FUE

  مزایای کاشت مو به روش FUE

  همان‌طور که گفته شد این روش یکی از پیشرفته‌ترین و پرطرفدارترین روش‌های کاشت شناخته می‌شود و به همین دلیل مزایای بسیار زیادی را در اختیار افراد قرار می‌دهد، در زیر چند مورد از مهم‌ترین مزایا را آورده‌ایم تا بتوانید با آگاهی کامل اقدام به کاشت کنید.

  • به دلیل استفاده از میکرو پانچ هیچ‌گونه برشی انجام نمی‌شود و در نتیجه بخیه‌ای وجود ندارد و همچنین جای زخمی باقی نمی‌ماند.
  • نیازی به بیهوشی نبوده و قبل از کاشت بی‌حسی موضعی انجام می‌شود.
  • روشی کاملاً غیرتهاجمی
  • بر اساس تحقیقاتی که صورت گرفته است در این روش تمام فولیکول‌های کاشته شده رویش داشته و عملی موفقیت‌آمیز خواهید داشت.
  • عوارض کاشت ابرو به روش FUE در مقایسه با سایر روش‌ها بسیار ناچیز است.
  • دارای دوره نقاهت بسیار کوتاهی بوده و در زمانی کوتاه می‌توانید ابروهایی زیبا و پرپشت داشته باشید.

  مزایای کاشت ابرو به روش FUE

   

  بنابراین مزایای کاشت ابرو به روش FUE بسیار بیشتر از سایر روش‌های کاشت ابرو بوده، از این‌ رو محبوب‌ترین روش شناخته می‌شود. اکثر پزشکان متخصص نیز با توجه به نوع ابرو و میزان ریزش ابرو در بیشتر موارد این روش را توصیه می‌کنند تا نتیجه مناسبی را به دست آورید.

   

  مراقبت‌های پس از کاشت ابرو به روش FUE

  مراقبت‌های پس از کاشت ابرو به روش FUE

   

  زمانی ‌که کلینیک مناسبی را برای کاشت ابرو انتخاب می‌کنید پزشک متخصص راهنمایی‌ها و دستورالعمل‌هایی را در اختیارتان قرار می‌دهد تا با رعایت آن‌ها بتوانید دوره نقاهت را کاهش داده و در زمانی کوتاه ابروهایی زیبا، پهن و پرپشت داشته باشید. ما در زیر برخی از نکات مهم و ضروری را آورده‌ایم، البته لازم است توجه داشته باشید که این موارد عمومی بوده و هر پزشک با توجه به وضعیت بیمار توصیه‌های متفاوتی را ارائه می‌دهد.

  • بهتر است 3 الی 5 روز از شستن صورت به خصوص ناحیه کاشت خودداری کرده و از گرفتن دوش پرهیز کنید.
  • پس از مدت زمان تعیین شده توسط پزشک (3 الی 5 روز) صورت خود را با استفاده از شوینده‌های ملایم و بدون عطر شستشو دهید.
  • در صورت شاغل بودن بهتر است چند روزی مرخصی بگیرید تا استراحت کافی داشته و به سرعت بهبود یابید.
  • به مدت 1 هفته تا 10 روز هیچ‌گونه فعالیت بدنی شدید و ورزش‌های سنگین نداشته باشید.
  • ابروهای کاشت شده را حداقل 3 هفته تا یک ماه شانه نکنید.

  با توجه به مزایای کاشت ابرو به روش FUE در صورتی ‌که مراقبت‌های لازم را با توجه به توصیه پزشک خود انجام دهید، روند بهبودی به سرعت پیش می‌رود و در زمان کوتاهی ابروهایی زیبا و پرپشت خواهید داشت.

   

  همچنین بخوانید: بهترین سن برای عمل کاشت ابرو

   

  عوارض کاشت ابرو به روش FUE

  عوارض کاشت ابرو به روش FUE

   

  همان‌طور که گفته شد این روش یکی از کم عوارض‌ترین روش‌های کاشت ابرو به حساب می‌آید و به همین دلیل هیچ‌گونه نگرانی در مورد خطرات و عوارض آن نداشته باشید؛ به‌ عنوان مثال ممکن است احساس کبودی، قرمزی و درد کمی را پس از کاشت مشاهده کنید که این اتفاق کاملاً طبیعی بوده و یا احساس خارش نیز در این ناحیه در روزهای اول رخ می‌دهد؛ اما جای نگرانی نیست؛ با رعایت نکات گفته شده این عوارض به حداقل می‌رسد. در زیر به برخی از عوارض احتمالی کاشت ابرو به این روش اشاره کرده‌ایم:

  • عفونت
  • تورم و یا درد در اطراف محل جراحی در مدت زمان طولانی
  • ایجاد فولیکولیت و یا تورم فولیکول
  • ایجاد خونریزی در محل جراحی
  • سوزن سوزن شدن و یا بی‌حسی در نزدیکی محل کاشت
  • موهای کاشت شده هماهنگی با موهای اطراف نداشته باشند

   

  عوارض کاشت ابرو به روش FUE

   

  در حالت کلی مزایای کاشت ابرو به روش FUE بسیار بیشتر از عوارض آن بوده و در برخی موارد ممکن است به دلایل مختلفی مانند ضعیف بودن بدن و یا عوامل مختلف عوارضی مشاهده شود که به سرعت رفع می‌شود. در صورت عدم برطرف شدن لازم است با پزشک متخصص خود مشورت کنید تا بالاترین و بهترین نتایج را به دست آورید.

   

  کلام آخر

  امروزه برای داشتن ابروهای زیبا و پهن نیازی به لوازم آرایشی و مواد شیمیایی ندارید و می‌توانید با استفاده از روش‌های مختلف کاشت ابروهای طبیعی و زیبایی داشته باشید. روش کاشت FUE یکی از پرطرفدارترین و کم خطرترین روش‌ها بوده که با استفاده از میکرو پانچ، مو را از قسمت بانک مو برداشت کرده و در ناحیه ابرو کاشت می‌کنند. در این روش فوق‌العاده برشی انجام نمی‌گیرد و در نتیجه جای بخیه و زخم نیز باقی نمی‌ماند.

  برای بهره‌مندی از مزایای کاشت ابرو به روش FUE بهتر است سراغ کلینیک‌های معتبر مانند کلینیک زیبایی دلوان بروید تا بتوانید با استفاده از لوازم و تجهیزات پیشرفته و تحت نظر پزشکان ماهر عمل موفقیت‌آمیزی داشته باشید.

   

  سوالات متداول

  نتایج نهایی پس از کاشت ابرو به روش FUE پس از چند ماه مشخص می‌شود؟

  در ابتدا موهای ابرو ریزش داشته و پس از 4 تا 6 ماه نتایج عمل و ابروهایی زیبا قابل مشاهده خواهد بود.

  مزایای کاشت ابرو به روش FUE چیست؟

  از آنجایی ‌که در این روش هیچ برشی انجام نمی‌شود جای زخم و بخیه نیز باقی نمانده و در نتیجه بدون خونریزی و درد خواهد بود.

  کاشت ابرو با استفاده از روش FUE به چه صورت است؟

  در این روش از میکرو پانچ استفاده می‌شود تا موها از ناحیه پشت سر برداشت شده و در ناحیه مد نظر کاشته شود.

   

  بیشتر بخوانید:

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  فرم دریافت خدمات

  رزرو خدمات از کلینیک دلوان
  فرم دریافت خدمات
  کلینیک زیبایی دلوان

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  اطلاعات تماس
  آدرس

  شعبه 1: شریعتی - شعبه 2: جردن

  09120250723

  Info@Dellvanclinic.com