عوارض فیشیال صورت چیست؟
اشتراک‌گذاری

عوارض فیشیال صورت

عوارض فیشیال صورت چیست؟
 • فیشیال صورت یکی از روش‌های جدید درمانی برای پاکسازی و تقویت پوست صورت بوده که در مراحل مختلفی بنا به نیاز پوستی انجام می‌شود. در این روش درمانی هدف بهبود سلامتی پوست بوده و با از بین بردن سلول‌های مرده و آبرسانی عمیق پوست صورت شما شفاف‌تر و درخشان‌تر می‌شود. برخی افراد ممکن است نگران عوارض فیشیال صورت باشند و به همین دلیل از انجام این فرآیند درمانی موثر دوری می‌کنند.

  در فیشیال صورت از هیچ‌گونه مواد مضر و یا شیمیایی استفاده نخواهد شد تا پوست دچار صدمه‌ و آسیبی جدی نشود. همچنین بد نیست بدانید که اگر به کلینیک‌های تخصصی و معتبری مانند دلوان مراجعه کنید متخصص زیبایی با تشخیص مناسب خود از لوازم مفید و متناسب با نوع پوستتان استفاده می‌کند و در نتیجه هیچ‌گونه عوارض پوستی نخواهید داشت. در ادامه روش‌ها و تکنیک‌های درمان و همچنین مزایا و عوارض احتمالی را بررسی کرده‌ایم تا با اطلاعاتی کامل اقدام به انجام فیشیال تخصصی کنید.

  عوارض فیشیال صورت چیست؟

  عوارض فیشیال صورت برای آقایان چیست؟

   

  در فرآیند فیشیال صورت منافذ پوست را با استفاده از بخور باز کرده و سپس با استفاده از وسیله‌های مخصوص جوش‌های سرسیاه و سرسفید را از بین می‌برند؛ با از بین رفتن سلول‌های مرده و تمیز شدن منافذ، صورتی زیبا و درخشان خواهید داشت. در انجام مراحل فیشیال ممکن است با موارد و عوارض فیشیال صورت مواجه شوید که در ادامه برخی از مهم‌ترین آن‌ها را آورده‌ایم:

   

  جهت دریافت مشاوره، می‌توانید فرم زیر را پر کنید:

   

   

   

  تحریک پوست و قرمزی: شایع‌‌ترین عوارضی که در هنگام فیشیال پوست ایجاد می‌شود قرمزی پوست بوده که به دلیل فشار به وجود می‌آید و این مشکل پس از چند ساعت به صورت کامل از بین می‌رود.

  بیرون زدن جوش‌های صورت: در صورتی ‌که کلینیک نامناسبی را برای فیشیال انتخاب کرده باشید به دلیل استریل نشدن صحیح ابزارها و دستگاه‌های بخور ممکن است باکتری‌هایی در طول درمان به پوست شما وارد شوند و جوش‌هایی را پس از فیشیال روی صورت خود مشاهده کنید. کلینیک تخصصی دلوان با استفاده از دستگاه‌های پیشرفته و استریل کردن مناسب عوارض فیشیال صورت را تا حد زیادی کاهش می‌دهد.

   

  مزایای فیشیال صورت چیست؟

   

  ایجاد اسکار روی پوست: در برخی موارد تکنسین‌ها ممکن است از ابزارهایی برای از بین بردن ناخالصی‌ها استفاده کنند که باعث آسیب زدن به لایه خارجی می‌شوند و در این شرایط امکان ایجاد بریدگی و زخم وجود دارد. برای جلوگیری از این مشکل و عارضه بهتر است در انتخاب کلینیک خود توجه بسیار زیادی داشته باشید تا پوست خود را از عفونت و جای زخم دور نگه دارید.

  خشکی و خارش پوست: همان‌طور که می‌دانید در طول انجام فیشیال لایه مرده پوست برداشته شده و لایه تازه در پوستتان دیده می‌شود؛ در صورتی ‌که لایه‌برداری به صورت غیرحرفه‌ای انجام شود، پوست افراد دچار خارش و خشکی خواهد شد و در این شرایط لازم است متخصص زیبایی از مرطوب‌کننده و آبرسان‌های عمیق استفاده کند.

  مزایای فیشیال پوست

  درمان مشکلات پوستی

   

  این تکنیک فوق‌العاده در صورتی‌ که توسط افراد ماهر و دستگاه‌های مناسبی انجام شود، مزایای بسیار زیادی را به همراه خواهد داشت که در ادامه برخی از این موارد را آورده‌ایم:

   

  بیشتر بخوانید: تفاوت فیشیال با پاکسازی

  پاکسازی عمیق پوست

  زمانی ‌که در منزل با استفاده از ژل‌های شستشو و اسکراب صورت پاکسازی انجام می‌دهید امکان دارد به صورت عمیق نتوانید چربی‌ها، آلودگی و سموم را رفع کنید و لازم است این کار توسط افراد ماهر و دستگاه‌های پیشرفته انجام شود. در تکنیک فیشیال با استفاده از لایه‌برداری و از بین بردن سلول‌های مرده پوست شما شفاف‌تر شده و با گذر زمان پوستی جوان و سالم‌تری خواهید داشت.

  ضد پیری

  همان‌طور که می‌دانید با افزایش سن صورت شما دچار چین‌وچروک‌هایی می‌شود که این موضوع می‌تواند اعتماد به نفستان را کاهش دهد، خوشبختانه با فیشیال می‌توانید روند افزایش چین‌وچروک‌ها را کند کرده و صورتی زیبا و بشاش داشته باشید. با توجه به موارد گفته شده عوارض فیشیال صورت بسیار کمتر از مزایای آن بوده و با بررسی دقیق‌تر متوجه خواهید شد که در صورت انتخاب کلینیک مناسبی مانند دلوان احتمال ایجاد عوارض به شدت کاهش می‌یابد.

  جوانسازی پوست

  جوانسازی پوست

   

  از مراحل انجام فیشیال صورت می‌توان به پاکسازی عمیق، بخور دادن پوست، ماساژ دادن برای کسب آرامش بیشتر و افزایش گردش خون، ماسک‎هایی متناسب با نیاز پوستی و… اشاره کرد که این موضوع باعث جوان سازی پوست شما می‌شود و با انجام جلسات به صورت ماهانه نتایج به خوبی قابل مشاهده است.

  درمان مشکلات پوستی

  همان‌طور که گفته شد عوارض فیشیال صورت می‌تواند ایجاد جوش و یا زخم باشد که این موارد در صورت عدم مهارت کافی تکنسین ایجاد می‌شود. حال اگر متخصص زیبایی با استفاده از روش‌های مناسب و صحیح اقدام به فیشیال کند، آسیب‌های ناشی از شرایط آب‌وهوایی نامناسب، اشعه خورشید، جوش‌های سرسیاه و سرسفید به حداقل رسیده و در طول زمان به شکل کاملی از بین می‌روند.

   

  بیشتر بخوانید: تفاوت فیشیال و میکرونیدلینگ

  فیشیال دور چشم

  در این روش درمان، اطراف چشم نیز با استفاده از ماسک‌های مناسب و درمان‌های مختلف ترمیم شده و شادابی و سلامت خود را به صورت کامل به دست می‌آورد.

  بازسازی پوست

  بازسازی پوست

   

  همان‌طور که می‌دانید با بالا رفتن سن و همچنین شرایط آب‌وهوایی نامناسب، پوست دچار آسیب‌های مختلفی می‌شود که با استفاده از فیشیال صورت و همچنین تکنولوژی‌های جدید و پیشرفته، پوست اقدام به ترمیم و بازسازی کرده و پس از مدت زمان مناسب با بهبود بافت پوستی صورتی زیبا و شفاف خواهید داشت.

  سخن پایانی

  مزایای فیشیال پوست

   

  یکی از بهترین روش‌های درمان پوستی که تأثیر بسیار زیادی در زیبایی و شفافیت پوستتان دارد فیشیال صورت است. این روش درمانی در مراحل مختلفی انجام می‌شود و مهم‌ترین مرحله تشخیص درست نوع پوست و نیازهای پوستی‌ شما است. برای اینکه بتوانید نتایج خوبی را به دست آورید بهتر است به کلینیک زیبایی دلوان مراجعه کنید تا متخصصان زیبایی با تشخیص درست نیازهای پوستی شما از ابزار و دستگاه‌های مناسبی استفاده کرده و پوستتان را شفاف و زیباتر کنند.

   

  فیشیال دور چشم

   

  عوارض فیشیال صورت شامل موارد مختلفی مانند قرمزی پوست، ایجاد خارش، خشکی پوست، ایجاد زخم و… بوده که در موارد خاصی به وجود می‌آید. در برخی از کلینیک‌های نامعتبر از وسیله‌های استریل نشده استفاده می‌کنند و یا به دلیل عدم مهارت تکنسین زخم‌هایی در طول فرآیند درمان ایجاد می‌شود و باعث افزایش رشد باکتری شده و عواقب خطرناکی را در پیش دارد؛ به همین منظور از رفتن به کلینیک‌های نامعتبر خودداری کنید تا پوستتان تحت نظر متخصصان زیبایی با تکنیک مناسب و تجهیزات بهداشتی تقویت شده و بدرخشد.

  سوالات متداول

  پاکسازی عمیق پوست

   

  هدف از انجام فیشیال صورت چیست؟

  بهبود و تقویت سلامت پوست، پاکسازی کامل، آبرسانی عمیق، افزایش گردش خون، جوانسازی پوست و… .

  عوارض فیشیال صورت چیست؟

  ایجاد قرمزی در صورت فشار بیش از حد، ایجاد زخم در صورتِ انجام تکنیک درمان توسط افرادی که مهارت کافی ندارند و… .

  مزایای فیشیال صورت چیست؟

  با پاکسازی آلودگی‌ها و جوش‌های سرسیاه و سرسفید از روی پوست و همچنین افزایش گردش خون و کلاژن‌سازی باعث جوانسازی و زیبایی پوستتان می‌شود.

  برای انجام فیشیال صورت بدون کمترین عوارض به کجا مراجعه کنیم؟

  بهتر است در ابتدا با کارشناسان مجموعه تخصصی دلوان تماس بگیرید تا با راهنمایی‌های لازم و همچنین رزرو وقت قبلی اقدام به مراجعه کرده و بهترین نتایج را با کمترین عوارض به دست آورید.

  عوارض فیشیال صورت برای آقایان چیست؟

  در این موارد نیز عوارض مشابهی دیده می‌شود. همچنین در این شرایط باید آسیب‌هایی مانند موهای زیر پوستی، آسیب‌های ممکن در هنگام استفاده از تیغ و… در نظر گرفته شود.

  مقالات مرتبط:

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  فرم دریافت خدمات

  رزرو خدمات از کلینیک دلوان
  فرم دریافت خدمات
  کلینیک زیبایی دلوان

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  اطلاعات تماس
  آدرس

  شعبه 1: شریعتی - شعبه 2: جردن

  09120250723

  Info@Dellvanclinic.com