مزوتراپی بعد از کاشت مو
اشتراک‌گذاری

مزوتراپی بعد از کاشت مو

مزوتراپی بعد از کاشت مو
 • کاشت مو به‌ عنوان یکی از بهترین روش‌‌های ممکن برای پیوند دائمی مو محسوب می‌شود که فرد را از طاسی و ریزش مو نجات می‌دهد. برای این‌که بتوانید رشد موهای خود را تقویت کنید، پیشنهاد می‌شود که از مزوتراپی بعد از کاشت مو بهره ببرید تا با از بین بردن چربی‌های ناخواسته و اضافی و همچنین چین‌وچروک‌های ناخواسته از ریزش مو جلوگیری کرده و در نهایت باعث رشد و تقویت مو شود. در واقع کاشت مو به‌ عنوان یک عمل فوق‌العاده، کچلی و ریزش مو را به طور کاملی از بین می‌برد و موها مجدداً رشد خود را آغاز کرده و در نهایت موهایی پرپشت خواهید داشت.

  استفاده از روش مزوتراپی نیز می‌تواند با تحریک زیستی باعث فعال‌سازی بیولوژیکی شده و موها را ضخیم‌تر می‌کند. از فواید مزوتراپی بعد از کاشت مو می‌توان به اصلاح گردش خون ضعیف و التهابی که باعث آسیب‌رسانی به پوست می‌شود اشاره کرد. این کار از طریق تزریق زیرپوستی سوزن‌های بسیار ظریف در قسمت لایه میانی پوست یعنی مزودرم انجام شده و با انقباض فولیکول‌ها، ضخامت مو را افزایش می‌دهد. برای اینکه با روش کاشت مو و مزوتراپی پس از کاشت مو و همچنین مزایا این روش آشنا شوید بهتر است در ادامه همراه کلینیک دلوان باشید.

  کاشت مو

  کاشت مو

   

  همان‌طور که می‌دانید امروزه روش‌های متعددی برای زیبایی ظاهری وجود دارد و شما می‌توانید با انجام عمل‌ها و جراحی‌های مختلفی مواردی که اعتمادبه‌نفستان را کاهش می‌دهد را درمان کنید. ریزش مو و طاسی نیز یکی از مشکلاتی است که بیشتر آقایان و حتی برخی از خانم‌ها با آن درگیر هستند. کاشت مو به ‌عنوان یک عمل کم‌تهاجمی که با بی‌حسی موضعی انجام شده و نیازی به بستری ندارد، به همین خاطر می‌تواند بهترین روش درمان ریزش مو به حساب آید. در چنین شرایطی سلول‌های بنیادی از قسمت‌های مختلف بدن و سر گرفته شده و در جاهایی که ریزش مو ایجاد شده کاشت می‌شوند.

   

   

   

  جهت دریافت مشاوره، می‌توانید فرم زیر را پر کنید:

   

   

   

   

  گردش خون باعث رشد مجدد و بهتر موها می‌شود و به همین دلیل استفاده از مزوتراپی بعد از کاشت مو می‌تواند با افزایش گردش خون به رشد مجدد موها کمک کند و رشد مو را افزایش دهد و در نهایت موهایی زیبا و پرپشت را به ارمغان آورد. کلینیک تخصصی دلوان در زمینه زیبایی با استفاده از تجهیزات به‌روز و پزشکانی ماهر می‌تواند با انجام عمل‌های جراحی پیشرفته دوره نقاهت را به حداقل رسانده و احتمال آسیب‌ را از بین ببرد و در نهایت موهای کاشته شده شما به صورت کاملاً طبیعی به نظر برسد.

  مزوتراپی مو بعد از کاشت مو

  فواید مزوتراپی بعد از کاشت مو

   

  برای درمان طاسی و ریزش مو بهترین روش کاشت مو از طریق روش‌های مختلف به حساب می‌آید که در این روش فوق‌العاده برای دستیابی به نتیجه نهایی نیاز به 8 الی 12 ماه زمان دارید؛ زیرا موهای کاشت شده 2 هفته پس از کاشت می‌ریزد و پس از 2 ماه موهای جدید رشد کرده و در نهایت 6 ماه طول می‌کشد تا موها قدرت کافی را به دست آورند و پس از 8 الی 12 ماه نتیجه نهایی مشاهده می‌شود. بد نیست بدانید که پس از رشد مجدد، موها روند طاسی را طی نکرده و با انجام مراقبت‌های لازم هیچ‌گونه ریزش اتفاق نمی‌افتد.

   

  بیشتر بخوانید: مزایای مزوتراپی مو

   

  مزوتراپی بعد از کاشت مو که یک درمان برای تقویت مجدد موها شناخته می‌شود ضخیم کردن موها و همچنین اضافه کردن موهای جدید است. این درمان نیز همانند کاشت مو یکی از روش‌های فوق‌العاده به حساب می‌آید که مواد معدنی، عصاره گیاهان طبیعی، ویتامین‌ها و برخی داروها مانند ماینوکسیدیل و فیناستراید به داخل سر تزریق شده و نتیجه موثری را بر جای می‌گذارد.

   

  بهترین زمان مزوتراپی بعد از کاشت مو

   

  توجه داشته باشید که انجام مزوتراپی بعد از کاشت مو هیچ‌گونه آسیبی بر فولیکول‌های مو وارد نکرده و با تزریق مستقیم در لایه مزودرم بافت پوست می‌تواند نتایج فوق‌العاده‌ای را به همراه داشته باشد. نکته بسیار مهم در مورد تزریق مزوتراپی این است که بایستی توسط پزشک انجام شود تا نتایج خوبی را به دست آورید و هیچ‌گونه آسیبی به موهای کاشت شده وارد نشود.

   

  فواید مزوتراپی بعد از کاشت مو

  دلایل مزوتراپی بعد از کاشت مو

   

  مزوتراپی یکی از روش‌های درمان فوق‌العاده بوده که می‌تواند به دو صورت مختلف انجام شود، در روش اول کاملاً مستقل بوده و به شکل مکمل عمل می‌کند و می‌توان در دو مرحله قبل و بعد از کاشت مو اقدام کرد. در مرحله اول که پیش از کاشت انجام می‌شود برای ضخیم‌تر شدن مو بوده تا از بهبود کیفیت مو برای انجام فرآیند کاشت مو و پیوند مطمئن شوید. از فواید مزوتراپی بعد از کاشت مو در مرحله دوم نیز می‌توان به رشد مجدد موهای جدید که از فولیکول‌های موی کاشته شده تولید شده‌اند اشاره کرد.

   

  نکات مزوتراپی بعد از کاشت مو

   

  شما می‌توانید با مراجعه به پزشکان ماهر و با تجربه در کلینیک تخصصی و زیبایی دلوان مشاوره‌ و راهنمایی‌های لازم را به دست آورید تا بتوانید عملی موفقیت‌آمیزی را تجربه کنید. همچنین از روش‌هایی مانند مزوتراپی برای تقویت موها استفاده کرده و در نهایت بتوانید نتیجه دلخواه خود را کسب کنید.

   

  بیشتربخوانید: مهم ترین دلایل و عوامل کم شدن  سرعت رشد مو

   

  انجام بلافاصله مزوتراپی پس از کاشت مو ممکن است با مشکلاتی همراه باشد و اکثر پزشکان توصیه می‌کنند که این کار در ماه سوم پس از کاشت انجام شود؛ زیرا سر استراحت لازم را کرده است و تورم و همچنین التهاباتی که پس از فرآیند کاشت مو ایجاد شده در ماه سوم به شکل کاملی از بین می‌رود.

   

  مراقبت های مزوتراپی بعد از کاشت مو

   

  در برخی از کلینیک‌ها این مدت را 40 روز بعد از کاشت تعیین می‌کنند ولی بهترین زمان 3 ماه بوده و در پوست سر ورم‌های بعد از جراحی به طور کامل از بین می‌رود. البته نکته قابل توجه این است که بدن و واکنش کاشت در هر فردی متفاوت است و به همین دلیل توصیه می‌شود که قبل از انجام این کار با پزشک متخصص خود مشورت کنید تا پس از انجام آزمایش‌های لازم شرایط بدنی‌تان را بررسی کرده و بتواند بهترین زمان را تعیین کند.

   

  کلام آخر

  مزایای مزوتراپی بعد از کاشت مو

   

  کاشت مو یکی از عمل‌های جراحی کم‌تهاجمی بوده که متقاضی پس از آن می‌تواند بدون بستری شدن به زندگی عادی خود ادامه دهد. حال برای اینکه بتوانند گردش خون را افزایش داده و باعث تقویت رشد موها شوند از روش‌های مختلفی مانند مزوتراپی استفاده می‌کنند. از تاثیر مزوتراپی بعد از کاشت مو می‌توان به تقویت موها و همچنین از بین رفتن چربی‌های روی سر اشاره کرد که در نهایت می‌تواند موهایی زیبا و پرپشت را به ارمغان آورد. شما می‌توانید قبل از انجام عمل کاشت به کلینیک زیبایی دلوان مراجعه کرده و با استفاده از راهنمایی‌های پزشکان مجموعه اقدام به کاشت کنید تا نتایج دلخواه را به دست آورید.

  سوالات متداول

  معایب مزوتراپی بعد از کاشت مو

   

  بهترین زمان انجام مزوتراپی پس از کاشت مو چه وقت است؟

  متخصصان بهترین زمان انجام مزوتراپی پس از کاشت مو را 3 ماه پس از کاشت توصیه می‌کنند.

  فواید مزوتراپی بعد از کاشت مو چیست؟

  با افزایش گردش خون و از بین بردن چربی‌ها باعث ضخامت مو و افزایش رشد مجدد مو می‌شود.

  برای انجام کاشت مو به کجا مراجعه کنم؟

  شما می‌توانید با مراجعه حضوری به کلینیک تخصصی دلوان و مشورت با پزشکان متخصص با خیالی آسوده اقدام به کاشت کنید.

  مطالب مرتبط:

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  فرم دریافت خدمات

  رزرو خدمات از کلینیک دلوان
  فرم دریافت خدمات
  کلینیک زیبایی دلوان

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  اطلاعات تماس
  آدرس

  شعبه 1: شریعتی - شعبه 2: جردن

  09120250723

  Info@Dellvanclinic.com