تفاوت فیشیال با پاکسازی صورت
اشتراک‌گذاری

تفاوت فیشیال با پاکسازی

تفاوت فیشیال با پاکسازی صورت
 • پوست صورت یکی از مهم‌ترین قسمت‌های ظاهر هر فرد به شمار می‌آید که مدام در معرض آلاینده‌ها، نور خورشید و… بوده و همین امر باعث آسیب‌رسی بسیار زیاد می‌شود؛ به همین دلیل بهتر است با داشتن روتین پوستی مناسب و همچنین روش‌های مختلف مانند پاکسازی و فیشیال اقدام به جوان‌سازی پوست کنید. حال شاید برایتان سوال باشد که تفاوت فیشیال با پاکسازی چیست و هر کدام چه مزایایی برای پوست دارند.

  بیشتر افراد تصور می‌کنند که فیشیال و پاکسازی صورت هر دو یک روش جوانسازی صورت به شمار می‌آیند ولی بد نیست بدانید که این دو روش با هم متفاوت بوده و هر کدام نیازهای مختلفی از پوست را برطرف می‌کنند. به همین منظور ما قصد داریم در ادامه با مقایسه فیشیال با پاکسازی و همچنین مراحل انجام هر کدام تفاوت‌هایشان را به صورت کامل بیان کرده تا شما بتوانید متناسب با نوع پوست و نیازهای آن روشی را انتخاب کنید.

  تفاوت فیشیال با پاکسازی صورت

  لایه برداری پوست

   

  • یکی از مهم‌ترین تفاوت‌هایی که در این دو نوع درمان وجود دارد می‌توان به زمان انجام آن اشاره کرد، پاکسازی صورت را بین 2 الی 3 هفته یک‌بار انجام می‌دهند ولی فیشیال در بازه زمانی 1 الی 2 ماهه بوده و لازم است در این بازه زمانی متناسب با صلاحدید پزشک خود اقدام به مراجعه کنید.
  • از دیگر تفاوت فیشیال با پاکسازی صورت در هزینه‌های آن‌ها است؛ در هنگام فیشیال علاوه ‌بر استفاده از ماسک‌های درمانی، لایه‌بردارها و آبرسان‌ها ماساژ صورت نیز انجام می‌شود و همچنین از دستگاه‌های متعدد و مدرنی برای درمان نیز استفاده خواهد شد که این موضوع هزینه‌های فیشیال را به نسبت گران‌تر می‌کند.
  • در هنگام فیشیال پوست ماساژ درمانی برای افزایش گردش خون در رگ‌ها نیز انجام می‌شود و این موضوع باعث جریان بیشتر خون در رگ شده و از این ‌رو باعث سلامت بافت‌ها و جوانسازی پوست صورت خواهد شد.
  • در مقایسه فیشیال با پاکسازی می‌توان به مدت زمان انجام این تکنیک اشاره کرد که در پاکسازی زمان کمتری لازم است.
  • در روش فیشیال با توجه به نوع پوست از درمان‌های مختلفی استفاده می‌شود، در حالی‌ که در پاکسازی صورت تنها یک روش را به کار می‌برند.
  • یکی از مهم‌ترین تفاوت‌هایی که در این دو روش درمانی وجود دارد مشاهده نتیجه مطلوب است، در روش فیشیال مدت زمان کوتاه‌تری طول می‌کشد تا نتیجه دلخواه به دست آید.
  • روش‌ها و مراحل انجام این دو تکنیک جوانسازی پوست با یکدیگر متفاوت است.

   

   

   

  جهت دریافت مشاوره، می‌توانید فرم زیر را پر کنید:

   

   

   

   

  تفاوت فیشیال با پاکسازی پوست در انجام مراحل

  برای اینکه مقایسه فیشیال با پاکسازی به صورت کامل انجام شود ما در ادامه روش‌ها و مراحل انجام کار را در هر کدام بررسی کرده‌ایم تا بتوانید با مقایسه‌ای عمیق مناسب‌ترین گزینه‌ را با توجه به مشکلات پوستی خود انتخاب کنید.

  مراحل فیشیال پوست صورت

  تفاوت فیشیال با پاکسازی پوست در انجام مراحل

   

   

  1. بررسی پوست

  در این مرحله پزشک و اپراتور متخصص لازم است از مهارت بالایی برخوردار باشد و با بررسی نوع پوست و سوالاتی که از شما پرسیده می‌شود نوع پوست را تعیین کرده و محصولاتی متناسب با درمان پوست را انتخاب می‌کند. (مشکلاتی مانند پیری، چین‌وچروک، آسیب با نور آفتاب، لک، جوش، کم آبی و…)

  1. بخور

  برای اینکه منافذ پوستی‌تان به طور کامل باز شود تا متخصص پوست بتواند تمام جوش‌های سرسفید و سرسیاه را خارج کند لازم است صورت را بُخور دهند.

   

  بیشتر بخوانید: بوکال فت مردان ؛ بررسی مزایا، معایب و هزینه بوکال فت آقایان

  1. لایه برداری پوست

  در مرحله لایه‌برداری از تکنیک‌های مختلفی استفاده می‌شود تا لایه نازکی از سطح پوست خارج شود و سلول‌های مرده از بین برود.

  1. خارج‌ شدن جوش‌ها از پوست

  تفاوت فیشیال با پاکسازی در این مرحله وجود ندارد و در واقع در هر دو روش جوش‌ها از پوست خارج می‌شوند به خصوص افرادی که توانایی تحمل درد بیشتری داشته باشند می‌توانند جوش‌های بیشتری را خارج کرده و در نهایت صورتی زیبا و صاف به ارمغان آید.

  توجه داشته باشید که لازم است این مرحله به درستی انجام شود و در غیر این ‌صورت پوستتان در برخی نقاط دچار تغییر رنگ می‌شود. کلینیک زیبایی دلوان با استفاده از متخصصان زیبایی فیشیال را به بهترین شکل ممکن انجام می‌دهد تا نتیجه بی‌نظیری را به دست آورید.

  1. ماساژ پوست صورت

  تفاوت فیشیال با پاکسازی صورت در این مرحله بوده که در تکنیک فیشیال برای تحریک پوست و عضلات زیر آن ماساژ انجام می‌شود.

  1. ماسک صورت

  حال در این مرحله بسته به نوع پوستی که دارید ماسک مناسبی روی صورت شما گذاشته می‌شود و در این حین ممکن است ماساژ نیز دریافت کنید.

  مراحل پاکسازی پوست

  مراحل پاکسازی پوست

   

  1. شستن کامل پوست

  برای اینکه بتوان پاکسازی را به صورت اصولی انجام داد باید از پاک کننده‌های خاصی برای تمیز کردن لوازم آرایشی، آلودگی‌ها و گردوغبار استفاده ‌شود.

  1. لایه برداری پوست

  برای رفع سلول‌های مرده از سطح پوست از ماسک‌های شیمیایی و گیاهی استفاده می‌شود تا پاکسازی به صورت اصولی انجام شود.

  1. بخور دادن

  برای باز کردن منافذ بسته، پوست را بخور می‌دهند تا جوش‌ها را از بین ببرند.

   

  بیشتر بخوانید: راه های درمان افتادگی صورت ؛ روش‌هایی موثر و بدون عوارض

  1. از بین بردن جوش‌های سر سیاه

  در این مرحله نیز جوش‌های سرسیاه را به صورت کامل از بین می‌برند تا پوستی شاداب داشته باشید.

  سخن پایانی

  بررسی پوست

   

  امروزه تکنیک‌های مختلفی برای داشتن پوستی سالم و بدون آسیب‌های مختلف وجود دارد که فیشیال و پاکسازی پوست دو مورد از مهم‌ترین روش‌ها به حساب می‌آیند که در این دو روش تکنیک‌هایی به کار می‌رود تا آسیب‌های پوستی شما برطرف شود؛ به ‌عنوان مثال در انجام فیشیال صورت پس از تشخیص نوع پوست لایه‌برداری انجام شده و تمام جوش‌ها را از بین می‌برند و پس از آن مطابق با نیاز پوستی از ماسک‌های مختلفی استفاده می‌شود تا آبرسانی انجام شده و یا با کنترل چربی پوست از ایجاد جوش‌های سرسفید و یا سرسیاه جلوگیری به عمل آید. در پاکسازی پوست نیز تنها با استفاده از یک نوع ماسک لایه‌برداری می‌کنند و در صورتی‌ که پوستتان حساس نباشد از بخور برای باز کردن منافذ استفاده کرده و در نهایت جوش‌هایتان را از بین می‌برند.

  خارج‌ شدن جوش‌ها از پوست

   

  تفاوت فیشیال با پاکسازی صورت در مراحل انجام تکنیک بوده و در هر کدام مراحل متعددی انجام می‌شود، همچنین هزینه‌های فیشیال به دلیل استفاده از ماسک‌های مختلف و دستگاه‌های مدرن به مراتب بیشتر از پاکسازی است. حال اگر بخواهیم مقایسه فیشیال با پاکسازی را از نظر تغییرات و جوان‌سازی پوست بررسی کنیم در مدت کوتاهی می‌توان با فیشیال پوستی شاداب، زیبا و شفاف داشت، در حالی ‌که در پاکسازی پوست از ماسک‌هایی برای کلاژن‌سازی و یا ماساژ برای افزایش جریان خون استفاده نمی‌شود.کلینیک دلوان به ‌عنوان یکی از مراکز تخصصی در زمینه زیبایی می‌تواند با تشخیص صحیح نوع پوست شما و همچنین استفاده از مواد فوق‌العاده و مفید و همچنین دستگاه‌های پیشرفته و مدرن گزینه مناسبی برای رفع مشکلات پوستی شما باشد.

  سوالات متداول

  مراحل فیشیال پوست صورت

   

  تفاوت فیشیال با پاکسازی پوست چیست؟

  این دو تکنیک درمانی از نظر هزینه، روش انجام کار، مراحل، مدت زمانی که نتیجه نهایی مشاهده می‌شود، با هم تفاوت دارند.

  مقایسه فیشیال با پاکسازی از نظر هزینه چگونه است؟

  در فیشیال صورت به دلیل استفاده از روش‌های مختلف متناسب با نوع پوست هزینه‌ها به مراتب بیشتر از پاکسازی است.

  برای انجام فیشیال صورت به کجا مراجعه کنیم؟

  برای دریافت مشاوره و رزرو زمان برای مراجعه با شماره‌های موجود در سایت تماس گرفته و از راهنمایی‌های پشتیبانان دلوان بهره‌مند شوید.

  هزینه فیشیال صورت چقدر است؟

  هزینه فیشیال بر اساس نوع پوست، نیاز پوستی، استفاده از مواد و دستگاه‌های مختلف تعیین می‌شود و بسته‌ به موارد مختلف در هر شخص متفاوت است.

  مقالات مرتبط:

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  فرم دریافت خدمات

  رزرو خدمات از کلینیک دلوان
  فرم دریافت خدمات
  کلینیک زیبایی دلوان

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  اطلاعات تماس
  آدرس

  شعبه 1: شریعتی - شعبه 2: جردن

  09120250723

  Info@Dellvanclinic.com