درد مزوتراپی مو
اشتراک‌گذاری

آیا مزوتراپی مو درد دارد؟

درد مزوتراپی مو
 • یکی از روش‌های موثر و کاربردی برای افزایش حجم مو و رویش مجدد موها، استفاده از روش مزوتراپی بوده که در سال‌های اخیر طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است. برخی از افراد با احتمال درد مزوتراپی مو از انجام این کار پرهیز می‌کنند. بد نیست بدانید که این روش درمانی نیز همانند سایر روش‌ها در صورتی ‌که در کلینیک‌های معتبری مانند دلوان انجام شود، به طور قابل توجهی درد کاهش می‌یابد.
  دلیل این موضوع نیز استفاده از تجهیزات پزشکی مدرن و پزشکان ماهر بوده که توانسته‌اند این روش زیبایی مو را به طور حرفه‌ای انجام دهند. توجه داشته باشید که مزوتراپی مو با تحریک و افزایش گردش خون و همچنین تزریق مواد مفید معدنی و طبیعی انجام می‌شود و موهایی ضخیم و پرپشت را به ارمغان می‌آورد. همچنین ممکن است در صورت رعایت نکردن مراقبت‌های لازم با مشکلات و دردهایی مواجه شوید. حال برای اینکه جواب سوال ” آیا مزوتراپی مو درد دارد” و تأثیر آن بر رشد مو را متوجه شوید بهتر است تا انتها با ما همراه باشید.

  روش انجام مزوتراپی

  دلایل درد مزوتراپی مو

   

  یادگیری و آگاهی از مراحل انجام مزوتراپی مو باعث می‌شود که با شرایط درد مزوتراپی مو آشنا شوید، البته بهتر است در نظر داشته باشید که آستانه درد در افراد مختلف متفاوت بوده و درد برای هر فرد متفاوت‌تر از دیگری احساس می‌شود. مزوتراپی مو با استفاده از دو روش مختلف انجام می‌شود که عبارتند از:

   

   

  جهت دریافت مشاوره، می‌توانید فرم زیر را پر کنید:

   

   

   

   

  تزریق را از طریق سوزن‌های نازک مخصوص مزوتراپی انجام می‌دهند و دوز مشخصی از دارو که توسط پزشک تشخیص داده شده در محل‌های مشخص تزریق می‌شود.
  تزریق از طریق دستگاه نیمه اتوماتیک انجام شده که این دستگاه شبیه به تفنگ است. مواد مزو به میزان مشخصی به واسطه سوزن نازکی در زمانی کوتاه تزریق می‌شود.

  آیا مزوتراپی مو درد دارد؟

  آیا مزوتراپی مو درد دارد؟

   

  این روش زیبایی و افزایش حجم مو دردهایی را در قسمت‌های مختلف تزریق ایجاد می‌کند و به همین دلیل پزشکان ماهر نقاط درد را مشخص کرده و تزریق را در جاهایی انجام می‌دهند که درد بسیار کمتر از سایر قسمت‌ها احساس شود.

  بیشتر بخوانید: مزوتراپی بعد از کاشت مو

  در صورتی ‌که از درد مزوتراپی مو وحشت دارید می‌توانید به راحتی قبل از انجام تزریق با پزشک متخصص خود مشوت کنید تا روش‌هایی مانند استفاده از کرم بی‌حسی موضعی و… به کار ببرد. این کرم‌ها روی پوست سطح سر زده می‌شود تا از ایجاد درد جلوگیری کند، همچنین پزشک متخصص بایستی میزان عمق لازم برای تزریق را مشخص کرده و از سوزن‌های مزوتراپی 1 تا 4 میلی‌متری به داخل پوست استفاده کند. در برخی شرایط نیز برای کاهش درد سوزن‌ها به شکلی زاویه‌‌دار تزریق می‌شوند تا با اثرگذاری بیشتر درد را به میزان قابل توجهی کاهش دهند.
  بنابراین در جواب سوال آیا مزوتراپی مو درد دارد یا نه؛ می‌توان گفت که این روش زیبایی نیز همانند سایر روش‌ها با دردهایی همراه است که پزشک متخصص با استفاده از تخصص و مهارت خود می‌تواند سوزن‌های مناسب در زاویه دقیق و عمق درست به کار ببرد تا درد تا حد امکان کاهش یابد.

  روش‌های کاهش درد مزوتراپی مو

  درد مزوتراپی مو

   

  در این روش زیبایی به دلیل استفاده از سوزن‌های زیر داخل پوست سر باعث ایجاد درد شده و به همین دلیل اکثر پزشکان ماهر روش‌های زیر را برای کاهش درد توصیه می‌کنند:

  استفاده از کرم‌های بی‌حسی موضعی

  همان‌طور که در قسمت قبل توضیح داده شد استفاده از کرم‌های بی‌حسی موضعی نیم ساعت قبل از این‌که پزشک آماده تزریق شود بسیار موثر است و پس از چند دقیقه پوست سر بی‌حس شده و به این ترتیب فرد هیچ‌گونه دردی را حس نمی‌کند.

  عدم مصرف قرص و داروهای مسکن برای کاهش درد مزوتراپی مو

  روش انجام مزوتراپی

   

  قبل از انجام تزریق در مشاوره‌های قبل از مزو لازم است متقاضی تمام مشکلات و موارد خاص را به پزشک بازگو کند و در شرایطی که به درد حساس باشد به توصیه پزشک از مصرف داروهای مسکنی مانند ادویل و آسپرین پرهیز کرده و در حالت کلی از داروهای مسکن استفاده نکند. نکته قابل توجه در مورد داروهای مسکن این است که استفاده از مسکن درد مزوتراپی را کاهش نمی‌دهد بلکه با مصرف مسکن و وارد شدن سوزن درد پوست سر بیشتر می‌شود. به همین دلیل پیشنهاد می‌شود که مصرف مسکن از چند روز قبل به صورت کامل قطع شود.

  عدم مصرف داروهای ضد التهاب

  کاشت مو

   

  یکی از مواردی که تأثیر بسیار زیادی در درد مزوتراپی مو دارد، استفاده از داروهای ضد التهاب است. به همین توصیه می‌شود که در صورت استفاده از دارویی خاص به پزشک خود اطلاع دهید تا مطابق با تجویز پزشک برای کاهش درد، قرمزی، شدت کبودی و تورم از یک هفته قبل‌تر داروها را قطع کنید.
  با انجام موارد گفته شده می‌توانید درد ناشی از تزریق مزوتراپی را به صورت قابل توجهی کاهش دهید و با انجام این روش با موهایی پرپشت در تمام مهمانی‌ها بدرخشید.

  کلام آخر

  عدم مصرف داروهای ضد التهاب درد مزوتراپی مو

   

  یکی از روش‌های فوق‌العاده برای افزایش رشد مو و حجیم‌تر شدن آن مزوتراپی مو بوده که از طریق تزریق مواد مزو انجام می‌شود. در این روش ممکن است همانند سایر روش‌های زیبایی دردی وجود داشته باشد، به همین دلیل پزشکان ماهر محلی را برای انجام تزریق انتخاب می‌کنند که کمترین میزان درد حس شود، همچنین درد مزوتراپی مو بر اثر زاویه تزریق و موارد دیگر به صورت کلی کاهش می‌یابد و ممکن است به صفر برسد. 

  بیشتر بخوانید: مزایای مزوتراپی مو
   
   
  کلینیک زیبایی دلوان با استفاده از تجهیزات بسیار پیشرفته و همچنین پزشکانی ماهر روش‌های زیبایی را با کمترین درد ممکن انجام می‌دهد و موهایی زیبا و پرپشت را به شما هدیه خواهد داد. شما می‌توانید قبل از انجام هرگونه عمل زیبایی با پزشکان مشورت کرده و از راهنمایی‌ آن‌ها بهره‌مند شوید تا روش مناسبی را برای افزایش رشد مو و رویش مجدد موها به شما پیشنهاد دهند و در نهایت ظاهری زیبا و جذاب داشته باشید.

  سوالات متداول

  روش‌های کاهش درد مزوتراپی مو

   

  روش‌های کاهش درد مزوتراپی مو چیست؟

  عدم مصرف داروهای مسکن و داروهای ضد التهاب از یک هفته قبل از تزریق مزو، استفاده از کرم‌های بی‌حسی موضعی، مراجعه به پزشکان ماهر و کلینیک تخصصی.

  آیا مزوتراپی مو درد دارد؟

  در این روش نیز همانند سایر روش‌ها در برخی از نقاط تزریق درد وجود دارد که می‌توان با استفاده از روش‌هایی آن را کاهش داد.

  برای انجام مزوتراپی مو به کجا مراجعه کنیم؟

  برای انجام این کار و همچنین کاهش درد ناشی از مزوتراپی بهتر است به صورت حضوری به کلینیک تخصصی دلوان مراجعه کنید و یا با کارشناسان و پزشکان در تماس باشید.

  مراقبت‌های مهم بعد از انجام مزوتراپی مو چیست؟

  عدم شستن مو تا 4 روز، دوری از نور خورشید در هفته‌های اول بعد از تزریق، عدم رفتن به سونا، جکوزی و استخر، پرهیز از خوردن نوشیدنی‌های الکلی (به‌خصوص قبل از تزریق)

  آیا درد مزوتراپی مو برای تمام افراد یکسان است و این روش در چند جلسه انجام می‌شود؟

  توجه داشته باشید که میزان درد در هر فردی با توجه به شرایط روحی و جسمانی متفاوت است و تعداد جلسات نیز با توجه به مقدار ریزش مو و مشکلات هر فرد طبق نظر پزشک مشخص می‌شود.

  مطالب مرتبط:

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  فرم دریافت خدمات

  رزرو خدمات از کلینیک دلوان
  فرم دریافت خدمات
  کلینیک زیبایی دلوان

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  اطلاعات تماس
  آدرس

  شعبه 1: شریعتی - شعبه 2: جردن

  09120250723

  Info@Dellvanclinic.com