کاشت ابرو

کاشت ابرو

به خاطر نقش غیرقابل انکار ابرو‌ها در حالت‌دهی به چشم‌ها و زیبایی کلی صورت، همواره داشتن ابروهای پر و خوش‌حالت در دنیای ترفندهای زیبایی ادامه دارد و برای بسیاری از افراد، یک عنصر ضروری از روتین آرایش روزانه به شمار می‌رود. با توجه به این که همه افراد به طور طبیعی دارای ابروهای بی‌نقص و متقارن نیستند، کاشت ابرو یکی از طبیعی‌ترین و بهترین راه‌های رسیدن به ابروهای زیبا است. در واقع ریزش غیر منتظره، روند طبیعی پیری یا شرایط پزشکی و بیماری، همگی می‌توانند منجر به نازک شدن یا خالی شدن ابروها شوند و افراد را به این نتیجه برسانند که به دنبال راه‌حل‌هایی برای بهبود زیبایی چهره خود باشند. اینجا است که پای کاشت ابرو به میان می‌آید.

یک روش زیبایی که به‌ عنوان راه حلی متحول ‌کننده برای نگرانی‌های مربوط به ابرو، محبوبیت پیدا کرده است. این مطلب از کلینیک زیبایی دلوان به آنچه در پروسه کاشت ابرو می‌گذرد و نتایج قابل توجهی که از آن به دست می‌آید، می‌پردازد. چه از علاقه‌مندان به روش‌های زیبایی باشید و چه خواهان رفع نقص ابروها، درک معجزه کاشت ابرو می‌تواند مسیری را برای رسیدن به ابروی رویایی شما باز کند.

روش های کاشت ابرو

انواع روش‌های کاشت ابرو

استخراج واحد فولیکولی (FUE)

پیوند واحد فولیکولی (FUT)

کاشت مستقیم ابرو (DHI)

کاشت ابرو به روش SUT

کاشت ابرو به روش میکروگرافت

کاشت ابرو روی تاتو

کاشت ابرو را می‌توان با چند روش مختلف انجام داد که شامل استخراج واحد فولیکولی (FUE)، پیوند واحد فولیکولی(FUT)  و کاشت مستقیم مو (DHI) هستند.  
حالا که با روش‌های کاشت ابرو آشنا شدید، می‌توانید با تکمیل فرم زیر از مشاوره رایگان ما بهره‌مند شوید:

مراحل کاشت ابرو

پروسه کاشت ابروی حرفه‌ای بی‌شک با مشاوره یک جراح یا متخصص پوست واجد شرایط آغاز می‌شود. در طول این جلسه، شما اهداف خود را مورد بحث قرار می‌دهید، از انواع روش‌های کاشت آگاه می‌شوید و با در نظر گرفتن هزینه، عوارض و مجموع عوامل تأثیرگذار در تصمیم‌گیری شما، یک برنامه درمانی شخصی دریافت می‌کنید. به طور کلی، برای کاشت ابرو دوره‌های زیر را پشت سر خواهید گذاشت:

مراحل کاشت ابرو

 • استخراج مو: فولیکول‌های مو معمولاً از پشت پوست سر برداشت می‌شوند. دلیل انتخاب این ناحیه این است که موهای آن از نظر بافت و الگوی رشد شبیه به موهای ابرو هستند. بسته به تکنیک مورد استفاده، فرآیند استخراج ممکن است شامل فولیکول‌های تکی مو یا نوارهای کوچکی از پوست حاوی مو باشد.
 • کاشت: در مرحله بعد، فولیکول‌های مو استخراج شده با دقت به ناحیه ابرو پیوند زده می‌شوند. پزشک متخصص در قرار دادن گرافت‌ها دقت زیادی به خرج می‌دهد تا نتیجه‌ای طبیعی و زیبا حاصل شود. زاویه، جهت و تراکم موهای کاشته شده از اهمیت زیادی برخوردار هستند.
 • دوره نقاهت: بیماران ممکن است در روزهای بعد از عمل با کمی تورم، قرمزی و دلمه روبه‌رو شوند. با این حال، این عوارض به طور معمول در عرض یک یا دو هفته فروکش می‌کنند و جای نگرانی از این بابت وجود ندارد. فراموش نکنید که پایبند بودن به توصیه‌های پزشک در دوران نقاهت، روی نتیجه نهایی بسیار تأثیرگذار است.
 • نتیجه نهایی: آشکار شدن نتایج نهایی کاشت ابرو ممکن است چندین ماه طول بکشد. همان‌طور که موهای کاشته شده به تدریج رشد می‌کنند و بالغ می‌شوند، از تغییر شکل تدریجی ابروهای خود لذت خواهید برد. در نتیجه بلافاصله پس از عمل، منتظر نتیجه نباشید و چند ماهی صبوری کنید.

مزایای کاشت ابرو

مزایای کاشت ابرو
✅نگهداری آسان✅راه‌حلی دائمی
✅رشد طبیعی پس از کاشت✅نتایج قابل تنظیم
✅دوره نقاهت کوتاه مدت✅افزایش اعتماد به نفس

کاشت ابرو برای افرادی که به دنبال بهبود وضعیت ظاهری و رفع نگرانی‌های مربوط به ابرو هستند، چندین مزیت قابل توجه به همراه دارد. در ادامه، به مزایای کاشت ابرو می‌پردازیم:

نحوه انجام کاشت ابرو

 1. جلوه طبیعی: کاشت ابرو توسط موهای سر خود شما صورت می‌گیرد؛ بنابراین، از تطابق طبیعی از نظر بافت، رنگ و الگوی رشد اطمینان داشته باشید. در مقایسه با روش‌های دیگر نظیر تتو، فیبروز و میکروبلیدینگ، کاشت ابرو بسیار طبیعی‌تر و سازگارتر است.
 1. راه حل دائمی: بر خلاف تکنیک‌های موقت مانند آرایش یا میکروبلیدینگ، کاشت ابرو یک راه حل طولانی ‌مدت و اغلب دائمی برای اصلاح ظاهر ابروها به حساب می‌آید. هنگامی که فولیکول‌های موی پیوندی ریشه‌های خود را مستحکم می‌کنند، مانند ابروهای طبیعی به رشد خود ادامه می‌دهند.
 1. نتایج قابل تنظیم: این روش به شما اجازه می‌دهد که به طور دقیق شکل، ضخامت و تراکم ابرو را شخصی‌سازی کنید و به همان ظاهر مدنظر خود برسید. جراح شما برای ایجاد یک طرح ابروی طبیعی و جذاب، با شما همکاری خواهد کرد و از نظرات شما استقبال می‌کند.
 1. افزایش اعتماد به نفس: برای افرادی که به دلیل ریزش بیش از حد، ژنتیک یا شرایط پزشکی با ابروهای کم‌پشت یا نامنظم دست و پنجه نرم می‌کنند، کاشت ابرو می‌تواند به طور قابل توجهی میزان رضایت از ظاهر و اعتماد به نفس را افزایش دهد.
 1. حداقل دوره نقاهت: با این که ممکن است مقداری تورم و قرمزی اولیه وجود داشته باشد، اما زمان بهبودی برای کاشت ابرو نسبتاً کوتاه است. بیشتر افراد می‌توانند در عرض یک یا دو هفته فعالیت‌های روزانه خود را از سر بگیرند و نتایج نهایی را به تدریج در طول زمان مشاهده کنند.
 1. نگهداری آسان: ابروهای کاشته شده به حداقل نگهداری نیاز دارند و اغلب فقط برای حفظ شکل دلخواه، باید به طور منظم کوتاه شوند. این موضوع برای آرایش روزانه یا تاچ آپ میکروبلیدینگ صدق نمی‌کند.
 1. رشد طبیعی: تارهای کاشته شده مانند تارهای معمولی ابرو به رشد خود ادامه می‌دهند؛ بنابراین، می‌توانید آن‌ها را مانند ابروهای طبیعی خود اصلاح کنید و حالت دهید.
 1. فاقد واکنش آلرژیک: از آنجایی که کاشت ابرو با موهای خود فرد انجام می‌شود، هیچ خطری در رابطه با واکنش‌های آلرژیک یا عوارض جانبی نامطلوب ناشی از محصولات آرایشی یا مواد شیمیایی وجود ندارد.
 1. تأثیر بر حالت چهره: ابروهای یکدست و متعادل می‌توانند تقارن و هماهنگی کلی صورت را افزایش دهند و ظاهری زیباتر را به همراه داشته باشند.

عوارض کاشت ابرو

عوارض کاشت ابرو

کاشت ابرویی که توسط جراحان کارآزموده در مرکزی مجهز و معتبر انجام می‌شود، عموماً بی‌خطر است و عوارض جانبی قابل توجهی به همراه ندارد. ممکن است در روزهای نخست با تورم موقت، کبودی، قرمزی و خارش روبه‌رو شوید که معمولاً در عرض چند هفته از بین می‌روند. در صورتی که به توصیه‌های پزشکی یا نکات بهداشتی در دوره نقاهت کاشت ابرو کم توجهی شود، ممکن است مشکلاتی مانند عفونت، زخم عمیق، موهای زیر پوستی، ریزش سکه‌ای و رشد ناهموار تارها گریبان‌گیر افراد شود. البته هر یک از این موارد قابل رسیدگی خواهند بود. انتخاب یک جراح با تجربه برای به حداقل رساندن عوارض بسیار مهم است و پیروی مجدانه از دستورالعمل‌های بعد از عمل، از انجام یک کاشت موفق و ایمن اطمینان حاصل می‌کند.

خدمات کاشت ابرو در کلینیک دلوان

کاشت ابرو یک عمل زیبایی است که به افراد کمک می‌کند ابروهای ضعیف، کم‌حجم یا با مشکلاتی مانند تراکم نامناسب یا شکل نامناسب خود را بازیابی کنند. این روش معمولاً با استفاده از تزریق گرافت ابرو از مناطق دیگر از بدن یا حتی از موهای دیگر انجام می‌شود. با کاشت ابرو، افراد می‌توانند ابروهایی به شکل طبیعی و هنری داشته باشند و به زیبایی چهره خود اضافه کنند.عمل کاشت ابرو دارای مزایا و معایبی است که هریک از آن‌ها می‌توانند در اقدام برای کاشت ابرو موثر باشند. به عنوان مثال از مزایای کاشت ابرو میتوانیم به زیبایی چهره و افزایش اعتماد به نفس، پرپشت شدن ابروها، امکان کاشت بر روی تتو و… اشاره کنیم.

رضایت مشتریان کاشت ابرو کلینیک دلوان

 

همچنین از معایب کاشت ابرو می‌توانیم به عوارضی که دارد اشاره کنیم به عنوان مثال تورم و زخم نمونه‌هایی از عوارض عمل کاشت ابرو هستند که ممکن است برای برخی افراد رخ دهند البته درصورت بروز چنین عوارضی جای نگرانی نیست چراکه دوره نقاهت کاشت ابرو بسیار کوتاه است.

قیمت کاشت ابرو و عوامل موثر بر آن

قیمت کاشت ابرو مشابه بسیاری از عمل‌های زیبایی به عوامل مختلفی بستگی دارد، کلینیک مورد نظر، تجربیات مختصص مربوطه، نوع کاشت ابرو و… برخی از مهم‌ترین عوامل موثر بر قیمت کاشت ابرو محسوب می‌شوند؛ شما می‌توانید جهت اطلاع از قیمت عمل کاشت ابرو، با کارشناسان ما تماس بگیرید تا با بررسی وضعیت ابروها و روش انجام آن، قیمت مناسبی به شما ارائه دهند.

دلایل ریزش ابرو

ریزش ابرو عوامل مختلفی دارد که در این بخش آن‌ها را بررسی خواهیم کرد. یکی از درمان‌های ریزش ابرو، کاشت ابرو است. ولی شما باید از علت ریزش ابرو مطلع باشید تا بتوانید جلوی آن را بگیرید. دلایل ریزش ابرو ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 • بالا رفتن سن
 • بیماری‌های خاص
 • ژنتیک
 • مشکلات هورمونی
 • عوارض دارویی
 • تغذیه نامناسب
 • استرس و اضطراب
 • بارداری و زایمان
 • برداشتن بیش از حد ابروها
 • استفاده بیش از حد محصولات از آرایشی
 • شیمی درمانی

تمامی موارد ذکر شده از عوامل موثر بر ریزش ابرو هستند که باید به آن‌ها توجه کرد؛ در صورت مشاهده این عوامل می‌توانید برای کاشت ابرو اقدام نمایید.

کاشت ابرو در کلینیک زیبایی دلوان

عمل کاشت ابرو یک روش دقیق و دستگاهی است که نیاز به تخصص و مهارت جراح دارد. در این عمل، گرافت‌های ابرو از مناطق دیگر جمع‌آوری شده و در منطقه ابرو کاشته می‌شوند. این روش معمولاً با استفاده از تزریق زیر پوستی انجام می‌شود و می‌تواند به عنوان یک راهکار موثر برای ایجاد ابروهای جذاب و چهره‌ای زیبا خدمت کند.

مراقبت های بعد از کاشت ابرو

پیروی از دستورالعمل‌های مراقبت از ابرو پس از کاشت برای دستیابی به نتایج موفقیت‌آمیز و به حداقل رساندن ریسک عوارض، بسیار مهم است. شما توصیه‌های دقیق‌ را از پزشک متخصص خود دریافت خواهید کرد، اما چند نکته مهم در مراقبت‌های پس از کاشت وجود دارد که در این قسمت به آن‌ها می‌پردازیم:

 • با ملایمت، ناحیه کاشت را با استفاده از یک پاک‌کننده ملایم، فاقد الکل و عطر، طبق توصیه جراح خود تمیز کنید.
 • از دست زدن یا خاراندن ابروهای کاشته شده خودداری کنید؛ زیرا این کار می‌تواند گرافت‌ها را از جای خود خارج کند و به گسترش زخم منجر شود.
 • هر گونه داروی تجویز شده مانند آنتی بیوتیک‌ها یا داروهای ضد التهابی را طبق دستور جراح خود مصرف کنید. این داروها به جلوگیری از عفونت و کاهش تورم کمک می‌کنند.
 • ابروهای تازه کاشته شده خود را، از نور مستقیم خورشید و اشعه ماوراء بنفش محافظت کنید. به این منظور، می‌توانید از یک کلاه لبه ‌پهن یا کرم ضد آفتاب مورد تأیید جراح خود استفاده کنید.
 • حداقل تا یک هفته پس از عمل از ورزش شدید، سونا، حمام آب گرم و فعالیت‌هایی که باعث تعریق بیش از حد می‌شوند، خودداری کنید.
 • برای کاهش تورم در چند روز اول بعد از عمل، از خوابیدن روی شکم یا قرار دادن صورت روی بالش خودداری کنید.
 • طبق توصیه جراح، از محصولات تجویز شده مراقبت از پوست و تقویت رشد مو در ناحیه ابرو کمک بگیرید.
 • تا زمانی که جراح شما اجازه ندهد، از شنا کردن یا فرو بردن صورت خود در آب خودداری کنید.
 • در روزهای اولیه از تماس مستقیم شامپو یا آب روی ابروهای تازه کاشته شده خودداری کنید. دستورالعمل‌های جراح خود را برای شستن موها دنبال کنید.
 • از استعمال دخانیات و مصرف الکل به ویژه در مراحل اولیه بهبودی اجتناب کنید.
 • به طور منظم در نوبت‌های ویزیت برنامه‌ریزی شده با جراح خود شرکت کنید. آن‌ها پیشرفت و روند بهبودی را ارزیابی می‌کنند تا معلوم شود چه زمانی از سرگیری فعالیت‌های عادی بی‌خطر است.
 • برای مشاهده نتایج نهایی صبور باشید. ممکن است چندین ماه طول بکشد تا موهای کاشته شده به طور کامل بالغ شوند.
مراقبت های بعد از کاشت ابرو
 
ما شما را در مسیر کسب اطلاعات راجع به مراحل، مزایا، عوارض و مراقبت‌های بعد از کاشت مو همراهی کردیم. چنانچه نیاز بشه دریافت مشاوره در زمینه کاشت ابرو دارید، لطفا بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

 هر روشی، مزایا و ملاحظاتی دارد که انتخاب را به نیازهای خاص فرد و تشخیص جراح، وابسته می‌سازد. در اینجا مروری بر این سه روش آورده شده است:

 • استخراج واحد فولیکولی (FUE): FUE یک تکنیک کم تهاجم است که شامل استخراج فولیکول‌های مو از بانک مو (معمولاً پشت سر) با استفاده از یک ابزار پانچ کوچک و تخصصی می‌شود. سپس فولیکول‌های مو استخراج شده به ناحیه ابرو پیوند زده می‌شوند. این روش حداقل اسکار را دارد، بهبود آن سریع بوده و فاقد بخیه و منگنه است، اما ممکن است استخراج تعداد زیادی از تارهای مو تا حدودی زمان‌بر باشد.
 • پیوند واحد فولیکولی (FUT): این تکنیک شامل برداشتن نواری از پوست حاوی فولیکول‌های مو از بانک مو، معمولاً پشت سر است. سپس فولیکول‌های مو زیر میکروسکوپ از نوار استخراج شده و به ناحیه ابرو پیوند زده می‌شوند. این روش نسبتاً پر بازده و سرعت بیشتری دارد. با این حال، اسکار قابل توجهی از آن بر جای می‌ماند که به بخیه نیاز دارد. البته جای نگرانی نیست، زیرا این اسکار زیر موها پنهان می‌شود.
 • کاشت مستقیم مو (DHI): DHI یک تکنیک پیشرفته FUE است که از ابزار تخصصی به نام Choi Implanter Pen استفاده می‌کند. برخلاف FUE سنتی که در آن فولیکول‌های مو استخراج و سپس به ‌طور جداگانه کاشته می‌شوند، DHI مراحل استخراج و کاشت را در یک فرآیند خلاصه می‌کند. با قلم Choi Implanter، جراح می‌تواند نقطه دقیقی ایجاد کرده و فولیکول‌های مو را مستقیماً بدون نیاز به برش‌های اضافی در این نقاط کاشت کند.

 

صحبت‌های یکی از مشتریان کاشت ابرو کلینیک دلوان

 

نحوه انجام کاشت ابرو

طریقه اجرای عمل کاشت ابرو بسته به تکنیک و ترجیحات جراح، می‌تواند متفاوت باشد. با این حال، در اینجا یک مرور کلی از مراحل معمول در کاشت ابرو آورده شده است:

 1. آماده سازی: در روز عمل، تیم جراحی شما را برای پیوند آماده می‌کند. این فرایند شامل تمیز کردن ناحیه ابرو و تزریق بی‌حسی موضعی بوده تا در طول عمل راحت و بدون درد باشید.
 2. استخراج از بانک مو: جراح ناحیه بانک مو را انتخاب می‌کند. معمولاً پشت سر آن جایی است که فولیکول‌های مو فراوان هستند و بافت و زاویه خواب مشابهی با موهای ابرو دارند. ناحیه بانک مو نیز بی‌حس شده و فولیکول‌های مو به دقت طی یکی از تکنیک‌های FUE، FUT یا DHI استخراج می‌شوند.
 3. تهیه گرافت: فولیکول‌های مو با دقت کوتاه شده و برای پیوند آماده می‌شوند. جراح اطمینان حاصل می‌کند که گرافت‌ها دارای طول و اندازه مناسب هستند تا با موهای طبیعی ابرو مطابقت داشته باشند.
 4. ایجاد سایت گیرنده: جراح با استفاده از برش‌های ریز و دقیق، محل‌ کاشت هر تار را در ناحیه ابرو ایجاد می‌کند تا فولیکول‌های مو در آن قرار بگیرند. زاویه رویش و تراکم این نقاط برای دستیابی به ظاهر طبیعی بسیار مهم است.
 5. کاشت ابرو: فولیکول‌های آماده شده به دقت به نقاط گیرنده پیوند زده می‌شوند. این مرحله برای ایجاد جلوه و تراکم دلخواه، به مهارت و هنر نیاز دارد؛ بنابراین انتخاب مرکز خوب و پزشک متبحر، اهمیت ویژه‌ای خواهد داشت.

کاشت ابرو برای چه کسانی مناسب است؟

افراد مناسب برای کاشت ابرو، کسانی هستند که ابروهایشان کم پشت شده و دچار ریزش موهای ابرو شده‌اند. اگر به دلایل مختلفی از جمله ریزش ابرو یا کم پشتی ابروهای خود رنج می‌برید و یا از فرم و حالت ابروهای خود رضایت کافی ندارید، می‌توانید با انتخاب یک طرح ابرو، مناسب صورت خود برای کاشت ابرو اقدام نمایید. در این صورت اعتماد به نفس شما افزایش یافته و از چهره خود نیز رضایت خواهید داشت. البته توجه کنید افرادی که به بیماری‌های خونی و انعقادی مربوط به خون مبتلا هستند نباید کاشت ابرو انجام دهند.

اقدامات لازم قبل از کاشت ابرو

کاشت ابرو نوعی جراحی به حساب می‌آید و از همین رو باید توصیه های قبل از کاشت ابرو را جدی بگیرید. برخی از اقداماتی که باید قبل از کاشت ابرو انجام دهید این است که: حداقل دو هفته قبل از جراحی، دخانیاتی مانند سیگار و قلیان و… مصرف نکنید و به دنبال یک پزشک متبحر باشید تا از عوارض کاشت ابرو در امان بمانید.

علاوه بر این موارد، مصرف داروهای رقیق کننده خون مانند آسپرین و… را نیز حداقل از 10 روز قبل قطع کنید. همچنین سعی کنید شب قبل از عمل، خواب کافی داشته باشید و استرس و اضطراب خود را کنترل کنید تا بتوانید برای عمل کاملا آماده باشید.

قیمت کاشت ابرو

قیمت کاشت ابرو بسته به عوامل مختلفی از جمله کلینیک مورد نظر، تجربه جراح، تکنیک کاشت مورد استفاده و پیچیدگی عمل می‌تواند بسیار متفاوت باشد. البته به طور متوسط، شما باید انتظار داشته باشید که چندین میلیون تومان کاشت ابرو برای شما هزینه داشته باشد. برای کسب اطلاعات دقیق‌تر از هزینه کاشت ابرو، با یک جراح واجد شرایط و با تجربه برای توصیف انتظارات خود و دریافت نظرات تخصصی مشورت کنید.

قیمت کاشت ابرو

در طول مشاوره، جراح نیازهای شما را ارزیابی می‌کند و هزینه‌های مربوط به هر تکنیک کاشت را تخمین می‌زند.

کلام آخر

در جستجوی ابروهایی بی‌نقص، متخصصان از کاشت ابرو به عنوان یک راه‌حل متحول ‌کننده و انقلابی، پرده‌برداری کرده‌اند. اگر با ابروهایی بیش از حد خالی، نازک یا متأثر از درمان‌های پزشکی دست و پنجه نرم می‌کنید، هنر و تکنیک کاشت ابرو این قدرت را دارد که چهره شما را زیرورو کند و ابروهای ضخیم، پر و متراکم را به شما هدیه دهد. در حالی که هزینه و طول درمان هر روش کاشت ممکن است متفاوت باشد، مزایای کاشت ابرو از جمله نتایج طولانی مدت و نگهداری آسان، آن را به گزینه‌ای محبوب برای تعریف مجدد ساختار ابروها تبدیل می‌کند. با این حال، دستیابی به یک نتیجه موفقیت‌آمیز، به انتخاب جراحی کارآزموده و پایبندی خودتان به مراقبت‌های پس از عمل، بستگی دارد.

کاشت ابرو

قبل از شروع عمل کاشت ابرو، با یک متخصص واجد شرایط مشورت کنید تا نیازهای فردی شما را ارزیابی کند و در مورد مناسب‌ترین تکنیک و انتظارات واقع‌بینانه، اطلاعات ارزشمندی در اختیار شما قرار دهد. کاشت ابروی حرفه‌ای می‌تواند از راز دستیابی به ابروهایی خوش حالت و پر که همیشه می‌خواستید، پرده بردارد و تجربه جدیدی از اعتماد به نفس و ابراز وجود را برای شما به ارمغان آورد.

نمونه کارها

فرم دریافت خدمات

فرم دریافت خدمات
کلینیک زیبایی دلوان

سوالات متداول

پرسش های متداول شما

کاشت ابرو یک عمل زیبایی است که شامل استخراج فولیکول‌های مو از یک قسمت بدن (معمولاً پشت سر) و پیوند آن‌ها به ناحیه ابرو به منظور بهبود ظاهر ابروها می‌شود.

هر کسی می‌تواند برای کاشت ابرو اقدام کند، اما این عمل برای افرادی با ابروهای کم پشت یا نازک ناشی از عوامل ژنتیکی، جای زخم یا شرایط پزشکی مانند آلوپسی بیشترین کاربرد را دارد. یک جراح متخصص می‌تواند مشکل ابروهای شما را تشخیص دهد. گاهی صرفاً استفاده از محصولات تقویت ریشه مو برای رفع دغدغه ظاهر ابروها کفایت می‌کند.

در طول عمل کاشت ابرو برای کسب اطمینان از راحتی مراجعه ‌کننده و تسکین درد نواحی مرتبط، از بی‌حسی موضعی استفاده می‌شود. در روزهای بعد از جراحی باید انتظار کمی ناراحتی و تورم را داشته باشید؛ اما معمولاً با دارو قابل کنترل است.

بله، کاشت ابرو نتایج دائمی دارد. هنگامی که فولیکول‌های موی پیوندی ریشه می‌کنند، مانند موهای طبیعی ابرو به رشد خود ادامه می‌دهند. با این حال، ممکن است برای حفظ شکل دلخواه به اصلاح منظم نیاز باشد.

ممکن است چندین ماه طول بکشد تا موهای کاشته شده به طور کامل رشد کنند و بالغ شوند و نتایج نهایی را آشکار سازند. (صبر در این فرآیند کلیدی است)

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۷ رای

14 پاسخ

  1. پوسته پوسته شدن ابرو بعد از کاشت برای برخی افراد پیش می آید و کاملا طبیعی است، اگر بعد از کاشت با چنین مشکلی مواجه شدید، حتما با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا شما را برای درمان یا جلوگیری از پوسته پوسته شدن ابرو راهنمایی کنند.

  1. بله، کاشت ابرو روی تاتو هم امکان پذیر است؛ همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر و انتخاب بهترین روش کاشت ابرو رو تاتو، میتوانید با متخصصان ما در کلینیک دلوان در ارتباط باشید.

  1. بله؛ شما باید پس از کاشت ابرو به مراقبت‌های پس از آن نیز توجه ویژه‌ای داشته‌باشید برخی از این مراقبت‌ها عبارتند از استفاده از محصولات مراقبتی، جلوگیری از تماس مستقیم با آب و موارد دیگر که پزشک شما حتما با شما درمیان می‌گذارد.

  1. آزمایش های متنوعی قبل از کاشت به جهت بررسی سلامت پوست و خون صورت میگیرد. برای اطلاع دقیق تر میتوانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

  1. ایجاد تورم، احساس درد و خارش از متداول ترین عوارض پس از انجام عمل کاشت است. البته این عوارض احتمالی هستن و برای همه افراد رخ نمی‌دهند. اگر با چنین علائمی مواجه شدید با ما تماس بگیرید تا راهنماییتون کنیم.

  1. حداقل یک هفته قبل از کاشت از مصرف الکل و سیگار خودداری کنید و در صورت مصرف داروهای رقیق کننده خون، مهم است حتما با یک متخصص مشورت کنید؛ برای کسب مشاوره رایگان می توانید با متخصصان ما در کلینیک زیبایی دلوان تماس بگیرید.

 1. بعد از کاشت ابرو چه مدت زمانی برای بازگشت به فعالیت‌های روزمره نیاز داریم؟

  1. در بیشتر موارد، چند روز پس از کاشت ابرو امکان انجام فعالیت‌های روزمزه وجود دارد؛ اما بهتر است درباره این موضوع با پزشک و متخصص خود مشورت کنید، چراکه ممکن است فرآیند کاشت ابرو برای شما متفاوت باشد و مدت زمان بهبود کامل آن کمتر یا بیشتر از سایر مراجعه‌کنندگان باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات تماس
آدرس

شعبه 1: شریعتی - شعبه 2: جردن

09120250723

Info@Dellvanclinic.com