مدل چشم گربه ای با بوتاکس
اشتراک‌گذاری

بوتاکس چشم گربه ای

مدل چشم گربه ای با بوتاکس
 • یکی از روش‌هایی که برای زیباتر و کشیده‌تر شدن چشم‌ها وجود دارد، استفاده از بوتاکس چشم گربه ای بوده که امروزه طرفداران بسیاری پیدا کرده است. بوتاکس نام اختصاری از سم بوتولیسم است، زمانی که پزشک بوتاکس را به ناحیه مورد نظر تزریق می‌کند، سم بوتولیسم عصب‌های ماهیچه‌ آن قسمت را تحت تأثیر قرار داده و موجب رفع چین‌وچروک‌ می‌شود. بوتاکس‌ها در انواع و برندهای مختلفی در دنیای پزشکی وجود دارند که نتیجه کار همه آن‌ها ایجاد جوان‌سازی و شادابی پوست شما است. به عبارتی می‌توان گفت کشف بوتاکس یک تحول در دنیای جراحی‌های زیبایی بود که به‌ خوبی توانست جایگزین انواع جراحی‌ها و لیفتینگ‌های پوست شود. بوتاکس چشم گربه ای از همان روش‌هایی است که به‌ راحتی توانست جایگزین مناسبی برای جراحی پلک افراد باشد.

  با تزریق ماده بوتاکس به گوشه چشم زیباجو این ماده موجب قطع فرمان عصبی و ترشح ماده شیمیایی به نام استیل کولین می‌شود. با قطع ماده استیل کولین عصب ماهیچه موقتاً بی‌حرکت شده و گوشه چشم به سمت بالا کشیده خواهد شد. از جمله مزایا بوتاکس چشم گربه ای می‌توان به عدم نیاز زیباجو به جراحی اشاره کرد؛ به‌علاوه هزینه بوتاکس چشم گربه ای نیز نسبت به جراحی پلک چشم گربه ای بسیار مقرون‌به‌صرفه تر است.

  بوتاکس چشم گربه ای چیست؟

  بوتاکس چشم گربه ای چیست

   

  یکی از عناصر اصلی صورت چشم‌ها هستند که تأثیر بسیار زیادی در ارتباط با دیگران ایجاد می‌کنند، اگر شما هم‌ چشم‌های پف ‌کرده و یا پلک‌هایی افتاده دارید و یا در اثر شرایط محیط و حتی افزایش سن دچار چین چروک‌های اطراف چشم (خطوط پنجه کلاغی) شده‌اید، ما به شما بوتاکس چشم گربه ای را پیشنهاد می‌کنیم. از مزایا بوتاکس چشم گربه ای می‌توان به کشیده شدن چشم‌ها، درشت‌تر شدن چشم و همچنین شاداب‌تر نشان دادن صورتتان اشاره کرد. تزریق بوتاکس چشم گربه ای هم مانند هر بوتاکس دیگری ماندگاری بین 3 تا 6 ماه دارد که این زمان با توجه به شرایط پوست و ژنتیک هر فردی با دیگری متفاوت است. در روش بوتاکس چشم گربه ای پزشک با توجه به میزان افتادگی و یا کشیدگی مورد نیاز حجم مایع بوتاکس را تعیین می‌کند.

   

  جهت دریافت مشاوره، می‌توانید فرم زیر را پر کنید:

   

   

   

  زمانی که شما برای تزریق بوتاکس چشم گربه ای به کلینیک زیبایی دلوان مراجعه می‌کنید، پزشکان متخصص و ماهر این کلینیک ابتدا پوست شما را بررسی کرده و میزان چین‌وچروک و حتی افتادگی پلک شما را آنالیز می‌کنند. بعد از مشاوره در مورد شرایط فعلی مقداری از مواد بوتاکس را بر روی پوستتان چک می‌کنند تا از آلرژی و واکنش منفی بدنتان نسبت به این ماده مطمئن شوند. بعد از گذشت زمان مورد نظر پزشکان ماهر و مجرب کلینیک زیبایی دلوان ابتدا با ماده بی‌حسی اطراف چشم و ابرو را بی‌حس کرده و سپس محل مورد نظر را ضدعفونی می‌کنند. در نهایت پزشک با توجه به میزان افتادی و یا کشیدگی که زیباجو در نظر دارد اقدام به تزریق بوتاکس چشم گربه ای می‌کنند.

  میزان هزینه بوتاکس چشم گربه ای

  برگشت‌پذیر بودن بوتاکس چشم گربه

   

  هزینه بوتاکس چشم گربه ای هم مانند هر بوتاکس دیگری به عوامل مختلفی بستگی دارد که این عوامل شامل موارد زیر هستند:

   

  بیشتر بخوانید: عوارض انجام مزونیدلینگ بعد از بوتاکس

  • اولین عامل در تعیین هزینه بوتاکس چشم گربه ای میزان چین‌وچروک اطراف چشم است.
  • عامل دیگری که در تعیین هزینه بوتاکس چشم گربه ای موثر است میزان واحد تزریق خواهد بود، یعنی هرچقدر میزان تزریق بیشتر شود هزینه بوتاکس چشم گربه ای نیز بیشتر می‌شود.
  • نوع مارک و برند بوتاکس از دیگر عوامل تعیین هزینه بوتاکس چشم گربه ای است.
  • دستمزد پزشک و هزینه کلینیک از دیگر موارد تأثیرگذار در تعیین هزینه بوتاکس چشم گربه ای است.
  • البته عوامل دیگری مانند سن، میزان افتادگی پلک، نوع پوست و… هم تاثیر زیادی در تعیین هزینه بوتاکس چشم گربه ای دارند.

  در چه مواردی نمی‌توان از بوتاکس چشم گربه ای استفاده کرد؟

  در چه مواردی نمی‌توان از بوتاکس چشم گربه ای استفاده کرد

   

  • افراد زیر 18 سال
  • دوران بارداری
  • دوران شیردهی
  • بیمارانی که از داروهای ضد انعقاد خون استفاده می‌کنند
  • افراد با بیماری ام اس
  • افراد با بیماری‌های خود ایمنی و یا عفونی
  • افرادی که به بوتاکس آلرژی دارند.

  مزایا بوتاکس چشم گربه ای

  محل تزریق بوتاکس چشم گربه ای

   

  تزریق بوتاکس چشم گربه ای نسبت به خیلی از روش‌های تغییر و فرم دهی چشم مزایا بیشتری دارد. از جمله مزایا بوتاکس چشم گربه ای می‌توان به موارد ریز اشاره کرد:

   

  بیشتر بخوانید : اقدامات بعد از تزریق ژل لب

  • یکی از بزرگ‌ترین و بهترین مزایا بوتاکس چشم گربه ای عدم نیاز به بی‌هوشی و جراحی است.
  • از دیگر مزایا بوتاکس چشم گربه ای می‌توان به دوره نقاهت کوتاه آن اشاره کرد.
  • نمایان شدن تاثیر سریع و نمایان شدن نتیجه کار تنها در عرض 3 روز از دیگر مزایا بوتاکس چشم گربه است.
  • یکی دیگر از مزایا بوتاکس چشم گربه ای برگشت‌پذیر بودن بوتاکس چشم گربه است. گاهی فرد مراجعه کنند بعد از تزریق ترجیح می‌دهد فرم چشم‌های خود را تغییر دهد، در این شرایط چون ماندگاری بوتاکس طی مدت 3 الی 6 از بین می‌رود پس در نتیجه چشم‌ها به فرم اولیه خود برگشته و مراجعه‌کننده می‌تواند مدل و فرم چشم‌های خود را تغییر دهد.

  محل تزریق بوتاکس چشم گربه ای

  میزان هزینه بوتاکس چشم گربه ای

   

  محل تزریق بوتاکس چشم گربه ای همان‌طور که از نامش پیدا است باید به‌گونه‌ای باشد که بعد از تزریق چشم‌ها حالت جذاب و رو به بالا پیدا کنند. به همین دلیل پزشک با توجه به فرم صورت، میزان کشیدگی، چین‌وچروک خطوط پنجه کلاغی اطراف چشم، این تزریق را در گوشه چشم انجام می‌دهد تا علاوه بر اینکه چشم‌ها حالت کشیده پیدا کند، چین‌وچروک خطوط پنجه کلاغی اطراف چشم و همچنین گودی زیر چشم هم برطرف شود.

  مراقبت‌های قبل و بعد از تزریق بوتاکس چشم گربه ای

  مراقبت‌های قبل و بعد از تزریق بوتاکس چشم گربه ای

   

  • حتما پیش از تزریق بوتاکس چشم گربه ای از مشاوره متخصصان کلینیک زیبایی دلوان استفاده کنید.
  • پیش از بوتاکس بهتر است حمام کنید.
  • بعد از تزریق بوتاکس، محل تزریق را ماساژ ندهید.
  • تا چند ساعت بعد از تزریق بوتاکس دراز نکشید.
  • بعد از تزریق بوتاکس چشم گربه ای از انجام هرگونه فعالیت سنگین خودداری کنید.

  سخن پایانی

  مزایا بوتاکس چشم گربه ای

   

  آنچه در این مقاله از کلینیک زیبایی دلوان به آن پرداخته شد، تزریق بوتاکس چشم گربه ای بود. این تزریق همان‌طور که از نامش پیدا است حالتی جذاب مانند چشم‌های گربه به فرد می‌دهد. این روزها بوتاکس جزو یکی از محبوب‌ترین روش‌های جوان‌سازی و شاداب سازی پوست بوده که رفع چین چروک صورت و پوست یکی از اصلی‌ترین وظایف بوتاکس است. از بوتاکس در خیلی موارد دیگر مانند تغییر فرم صورت و چشم و حتی موارد درمانی مانند درمان میگرن هم استفاده می‌شود؛ اما آنچه ما در این مقاله از کلینیک زیبایی دلوان به ‌صورت تخصصی به آن پرداخته‌ایم تزریق و مزایا بوتاکس چشم گربه ای است.

  در این روش پزشک ابتدا با در نظر گرفتن سن، میزان چین‌وچروک و معیارهای خاص دیگری که در نظر دارد، میزان حجم تزریق را مشخص کرده و در نهایت مقدار تعیین‌ شده ماده بوتاکس را در گوشه چشم وارد می‌کند. نتیجه واقعی بوتاکس چشم گربه ای هم مانند هر بوتاکس دیگری نیاز به گذشت زمان 3 روز الی یک ‌هفته‌ای دارد تا فرم واقعی خود را نشان دهد. این کار علاوه بر زیبایی چشم موجب ایجاد اعتمادبه‌نفس بیشتر و جوان‌سازی صورت فرد هم می‌شود. شما می‌توانید با مراجعه به کلینیک زیبایی دلوان ضمن دریافت مشاوره از بهترین و مجرب‌ترین پزشکان در زمینه زیبایی، تمامی خدمات مربوط به مراقبت و زیباسازی پوست و مو را دریافت کنید.

  سوالات متداول

  آیا بوتاکس چشم گربه ای عوارض خطرناکی هم دارد؟

  می‌توان گفت اگر این کار در محیطی ایمن و تحت نظر پزشکان متخصص انجام شود، تقریبا تا حد بالایی عوارض خاصی نداشته مگر اینکه فرد مراجعه‌کننده حساسیت خاصی داشته باشد و پیش از تزریق به مشاور و یا پزشک اطلاع ندهد.

  به ‌غیر از بوتاکس روش‌های دیگری هم برای کشیدن چشم هست؟

  بله، روش‌هایی مانند جراحی چشم گربه ای یا کانتوپلاستی، استفاده از نخ لیفت و فیلر چشم گربه ای روش‌های دیگری برای رسیدن به نتیجه دلخواهتان است.

  آیا نوع و برند مایع بوتاکس در نتیجه تزریق بوتاکس چشم گربه ای تاثیر دارد؟

  اینکه از چه نوع مارک و برندی برای این کار استفاده شود کاملا به نظر تخصصی پزشک و بودجه شما بستگی دارد.

   

  مقالات مرتبط:

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  فرم دریافت خدمات

  رزرو خدمات از کلینیک دلوان
  فرم دریافت خدمات
  کلینیک زیبایی دلوان

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  اطلاعات تماس
  آدرس

  شعبه 1: شریعتی - شعبه 2: جردن

  09120250723

  Info@Dellvanclinic.com