ماندگاری لیپوساکشن غبغب
اشتراک‌گذاری

میزان ماندگاری لیپوساکشن غبغب؛ بررسی نکات مراقبتی پس از عمل

ماندگاری لیپوساکشن غبغب
 • یکی از اصلی‌ترین سوالاتی که از سوی متقاضیان برای لیپوساکشن غبغب پرسیده می‌شود این بوده که آیا ماندگاری لیپوساکشن غبغب پس از جراحی تضمینی است؟ ماندگاری ساکشن غبغب به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد که یکی از مهم‌ترینِ آن‌ها اجرای نکات مراقبتی پس از انجام عمل است. در حقیقت این شما هستید که با اجرای نکات مراقبتی پس از عمل می‌توانید نتیجه این جراحی را تضمین کنید؛ در غیر این صورت امکان شل شدن ناحیه‌ای که چربی از آن تخلیه شده وجود خواهد داشت.

  البته تنها علتی که موجب عدم ماندگاری لیپوساکشن غبغب شده، رعایت نکردن نکات مراقبتی نیست، بلکه گاهی اوقات عوامل دیگری نیز بر چنین موضوعی پس از جراحی تأثیرگذار هستند که در این راهنما تمرکز اصلی ما ضمن مروری بر نکات مراقبتی، روی بررسی موارد موثر بر شل شدن پوست پس از لیپوساکشن نیز است. اگر جزو متقاضیان این جراحی هستید یا این که به تازگی لیپوساکشن غبغب را انجام داده‌اید، به شما پیشنهاد می‌کنیم با کلینیک تخصصی زیبایی دلوان تا انتهای این راهنما همراه باشید.

  نگاهی بر لیپوساکشن غبغب و نحوه انجام آن

  معرفی عمل لیپوساکشن غبغب

  معرفی لیپوساکشن غبغب

  لیپوساکشن غبغب یکی از روش‌های زیبایی غبغب به حساب آمده که مدت اجرای آن بسیار کوتاه و سریع است و عوارض جانبی کمی دارد. چربی اضافه‌ای که در ناحیه غبغب وجود دارد می‌تواند تأثیر زیادی بر زیبایی صورت و در پی آن بر اعتماد به نفس فرد داشته باشد؛ از این جهت انجام لیپوساکشن غبغب طرفداران زیادی داشته و می‌تواند یکی از بهترین روش‌های زیبایی به حساب بیاید. داشتن چربی اضافه در ناحیه غبغب در اکثر مواقع ارثی است و به مرور زمان با افزایش سن در افراد مشاهده می‌شود.

  معمولاً از بین بردن چربی این ناحیه با تغییر سبک زندگی، رعایت رژيم غذایی و ورزش امکان‌پذیر نیست و به همین خاطر هم آقایان و هم خانم‌ها اقدام به انجام جراحی لیپوساکشن غبغب می‌کنند.

  علاوه بر این که غبغب می‌تواند ارثی باشد، گاهی اوقات اضافه وزن نیز موجب افتادگی غبغب شده و خاصیت ارتجاعی پوست را از بین می‌برد. در چنین شرایطی بافت اطراف گردن افتاده شده و در این ناحیه شاهد غبغب خواهیم بود. فرقی ندارد که چاقی و اضافه وزن در این ناحیه از گردن حاصل از چه دلیلی باشد، در هر صورت شما می‌توانید اقدام به انجام این عمل کرده و از نتایجِ ماندگاری ساکشن غبغب لذت ببرید.

  نحوه انجام لیپوساکشن غبغب

  نحوه انجام عمل ساکشن غبغب

  یکی از مهم‌ترین مواردی که می‌تواند بر ماندگاری لیپوساکشن غبغب تأثیرگذار باشد، چگونگی انجام این جراحی توسط پزشک ماهر است. به بیان دیگر، تخصص و تجربه پزشک به نوعی می‌تواند تضمین‌کننده ماندگاری  لیپوساکشن غبغب باشد. در این روش جراحی زیبایی به منظور بهبود وضعیت چانه، پزشک اقدام به حذف چربی خواهد کرد. جراحی مذکور با کمک بی‌حسی موضعی صورت گرفته و احتیاجی به بیهوشی کامل نخواهد داشت.

  فرآیند کار به این ترتیب بوده که ابتدا پزشک برش بسیار کوچکی به اندازه 1 الی 2 میلی‌متر در زیر چانه فرد ایجاد خواهد کرد؛ ناگفته نماند که مقدار و وسعت چربی بر برش ایجاد شده در این ناحیه تأثیرگذار است. سپس، میکروکانولا از طریق برشی که ایجاد شده وارد ناحیه می‌شود و در نهایت به قسمت رسوبات چربی می‌رسد. طی عقب و جلو رفتن کانولا چربی اضافی تجزیه شده و با مکش به سمت بیرون کشیده می‌شود.

  قابل ذکر است که این برش‌های ایجاد شده بسیار کوچک هستند و به همین خاطر پس از پایان عمل قابل مشاهده نخواهند بود. در آخرین مرحله برای تضمین ماندگاری لیپوساکشن غبغب بانداژ فشاری روی ناحیه جراحی قرار گرفته و خون‌ریزی به مرور قطع خواهد شد.

   

   

  جهت دریافت مشاوره، می‌توانید فرم زیر را پر کنید:

   

   

   

   

   

  تضمین ماندگاری لیپوساکشن غبغب با رعایت نکات مراقبتی

  تضمین ماندگاری ساکشن غبغب

  همان‌طور که گفته شد، یکی از مواردی که بیش‌ترین تأثیر بر ماندگاری ساکشن غبغب را دارد، رعایت نکات مراقبتی پس از انجام این عمل است:

  • پس از انجام این عمل امکان دارد که به مدت چند روز کمی تورم و کبودی داشته باشید که برای برطرف کردن و کاهش درد حاصل از آن می‌توانید از داروهای آرامش‌بخشی که توسط پزشک تجویز شده مصرف کنید.
  • افزون بر این، لازم است که مطابق با تجویز پزشک روی برش‌های ایجاد شده پماد آنتی بیوتیک بمالید تا احتمال عفونت کاهش پیدا کند.
  • سعی کنید برای چند روز از ماندن زیر نور خورشید پرهیز کنید.
  • یکی دیگر از روش‌هایی که می‌تواند برای کاهش تورم موثر باشد، استفاده از کمپرس یخ است.
  • مدت زمان بهبودی کامل و ماندگاری ساکشن غبغب به نوع جراحی شما وابسته است. چنانچه پزشک شما تنها جراحی لیپوساکشن غبغب را انجام داده باشد، به طور معمول در طی چند روز حداکثر تا 1 هفته دوره نقاهت شما تمام می‌شود، اما گاهی اوقات به همراه لیپوساکشن غبغب، لیفت غبغب نیز انجام می‌شود که در چنین شرایطی برای تضمین ماندگاری لیپوساکشن غبغب بایستی حدوداً دو هفته استراحت کنید.
  • بهتر است که پس از انجام عمل حداقل 24 ساعت به طور کامل استراحت کنید.
  • در زمان خواب سر خود را بالا نگه داشته تا به ناحیه جراحی فشار وارد نشود.
  • حدوداً 2 هفته با مشورت پزشک از انجام ورزش‌های سنگین پرهیز کنید تا زخم‌های ایجاد شده حاصل از جراحی به طور کامل خوب شوند.

  اثر ماندگاری لیپوساکشن غبغب

  اثر ماندگاری لیپوساکشن غبغب

  لیپوساکشن ناحیه چانه یکی از جراحی‌های نسبتاً کوچک محسوب شده که دوره نقاهت آن کوتاه بوده و مدت زمان کمی برای استراحت تا بهبودی کامل و اثربخشی ماندگاری ساکشن غبغب نیاز دارد. می‌توان گفت که حذف چربی از طریق انجام لیپوساکشن یک درمان ماندگار به حساب می‌آید؛ چرا که در این روش سلول‌های چربی به صورت کامل از ناحیه مورد نظر برداشته شده و مجدداً رشد نخواهند کرد. با در نظر گرفتن این روند می‌توان نتیجه گرفت که ماندگاری ساکشن غبغب بسیار طولانی بوده و جای نگرانی نیست.

  غبغب می‌تواند چهره فرد را مسن‌تر از آنچه که هست نشان دهد، اما خوشبختانه با لیپوساکشن غبغب می‌توانید خط فک خود را بهتر نمایش داده و صورتی جوان‌تر و زیباتر داشته باشید. این عمل می‌تواند تغییرات بسیار ظریف و کارآمدی ایجاد کند؛ به طوری که پس از عمل هیچ‌کس نتواند تشخیص دهد که شما قبلاً غبغب داشتید! لیپوساکشن غبغب به گونه‌ای بوده که با کمک آن می‌توانید مقدار چربی اضافی گردن خود را حذف کرده و در نهایت ظاهری طبیعی داشته باشید.

  عمل جراحی ساکشن غبغب و میزان ماندگاری آن

  با در نظر گرفتن اطلاعاتی که از این عمل به دست می‌آید می‌توان گفت که ماندگاری لیپوساکشن غبغب به عنوان روشی سریع و ساده به منظور حذف غبغب و ترمیم خط گردن از لحاظ فنی برای همیشه ماندگار بوده و ظاهر شما با برداشت دقیق چربی موجود در زیر غبغب، بهبود پیدا خواهد کرد.

  اگر پس از عمل در طی زمان دچار اضافه وزن شوید، احتمال این که وزن در اطراف ناحیه غبغب نیز افزایش پیدا کند وجود دارد. نگران نباشید! از آنجایی که چربی بسیار کوچک بوده و در طی جراحی بیش‌ترِ سلول‌های چربی اضافه حذف شده‌اند، احتمال این که غبغب جدید ایجاد شود بعید است.

  به گفته یکی از متخصصین لیپوساکشن، هیچ چیزی تا ابد دوام نمی‌آورد، اما نتایج و ماندگاری لیپوساکشن غبغب سالیان طولانی باقی خواهد ماند!

  سخن پایانی

  داشتن غبغب می‌تواند بر زیبایی صورت افراد تأثیر بسیار زیادی داشته باشد؛ در حقیقت آنچه که می‌تواند یک صورت را کشیده و جذاب نشان ‌دهد، زاویه فک است. با حذف چربی‌های اضافی در ناحیه غبغب با کمک روش زیبایی لیپوساکشن می‌توان صورتی باریک و جذاب و بدون غبغب داشت. خوشبختانه نحوه انجام این جراحی به گونه‌ای بوده که ماندگاری لیپوساکشن غبغب را دائمی می‌کند.

  چنانچه پس از جراحی و در یک بازه زمانی مشخص دچار اضافه وزن هم شدید، احتمال این که مجدداً در ناحیه گردن شما غبغب ایجاد شود بسیار کم است. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیش‌تر در رابطه با ماندگاری لیپوساکشن غبغب و سایر جزئیات آن با تیم مشاوره کلینیک زیبایی دلوان ارتباط برقرار کنید.

  ماندگاری نتایج لیپوساکشن غبغب

  سوالات متداول

  آیا لیپوساکشن غبغب یک روش زیبایی دشوار است؟

  اگر پزشک شما تجربه انجام این عمل را داشته باشد می‌تواند به راحتی لیپوساکشن را انجام دهد، در مقابل انجام این عمل برای پزشکان کم تجربه می‌تواند بسیار دشوار باشد و نتایج نامطلوبی حاصل کند.

  هزینه لیپوساکشن غبغب چقدر است؟

  هزینه این جراحی بر حسب نیاز فردی و پس از مشورت با پزشک برآورد می‌شود. برای کسب اطلاعات بیش‌تر می‌توانید با تیم مشاوره مرکز تخصصی دلوان ارتباط برقرار کنید.

  مدت زمان استفاده از گن غبغب پس از عمل چقدر است؟

  بنا بر صلاح‌دید پزشک و ضرورتِ محکم بستن ناحیه مورد نظر، استفاده از گن غبغب به مدت 3 الی 4 هفته توصیه شده است.

  بیشتر بخوانید:

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  فرم دریافت خدمات

  رزرو خدمات از کلینیک دلوان
  فرم دریافت خدمات
  کلینیک زیبایی دلوان

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  اطلاعات تماس
  آدرس

  شعبه 1: شریعتی - شعبه 2: جردن

  09120250723

  Info@Dellvanclinic.com