کاشت ابرو بدون جراحی
اشتراک‌گذاری

کاشت ابرو بدون جراحی و درد؛ معرفی بهترین روش‌های کاشت

کاشت ابرو بدون جراحی
 • امروزه یکی از فاکتورهای زیبایی چهره، داشتن ابروهایی خوش‌فرم و پرپشت است، اما برخی از افراد به دلایل مختلفی مانند افزایش سن، استفاده از داروهای خاص، ژنتیک و… دچار ریزش ابرو می‌شوند و این موضوع ممکن است باعث کاهش اعتمادبه‌نفسشان شود. همان‌طور که می‌دانید روش‌های مختلفی مانند کاشت ابرو وجود دارد که روشی دائمی برای پرپشت شدن ابرو به شمار‌ می‌آید. برخی از افراد به دلیل ترس از جراحی و یا طولانی شدن زمان نقاهت ترجیح می‌دهند که روش‌هایی مانند تتو، میکروبلیدینگ و… را امتحان کنند که در این روش‌های غیرطبیعی امکان ریزش شدیدتر وجود دارد؛ خوشبختانه امروزه با پیشرفت تجهیزات امکان کاشت ابرو بدون جراحی فراهم شده است.

  بدین ترتیب همه افراد می‌توانند با روش‌های غیر جراحی در زمانی کوتاه کاشت ابرو بدون درد و خونریزی را تجربه کنند و ابروهایی پرپشت بدون زخم و بخیه داشته باشند. در صورتی ‌که قصد انجام کاشت بدون نیاز به جراحی را دارید ما را در ادامه همراهی کنید تا با مزایا و روش آن آشنا شوید.

  کاشت ابرو بدون جراحی چیست؟

  کاشت ابرو بدون انجام جراجی چیست؟

  به احتمال زیاد با روش‌های مختلف کاشت ابرو مانند FUT آشنا هستید، در این روش در قسمت بانک مو (پوست سر) شکافی انجام می‌شود و برداشت نواری فولیکول انجام شده و در مرحله بعد کاشت صورت می‌گیرد، به همین دلیل نیاز به بخیه داشته و امکان ایجاد زخم، اسکار و… وجود دارد. در روش کاشت بدون جراحی که به روش سرپایی نیز شناخته می‌شود هیچ‌گونه بی‌هوشی و بی‌حسی موضعی انجام نشده و در نتیجه دوره نقاهت نیز کوتاه است. در این روش مراقبت‌های بعد از جراحی نیز به نسبت سایر روش‌ها کمتر خواهد بود؛ از این ‌رو محبوب‌ترین روش کاشت ابرو به حساب می‌آید.

  در روش کاشت ابرو بدون جراحی دو یا سه روز قبل از کاشت آنالیز و اسکن‌ها لازم انجام شده و بهترین قسمت برای برداشت فولیکول انتخاب می‌شود (گرافت و فولیکول لازم است از موهای نازک برداشت شده و فر و یا سفید نباشد). سپس بهترین آن‌ها بدون اینکه برشی ایجاد شود با استفاده از پانچ مخصوص و به صورت تکی برداشت شده و هیچ آسیبی به ریشه مو وارد نمی‌شود.

   

   

  جهت دریافت مشاوره، می‌توانید فرم زیر را پر کنید:

   

   

   

   

   

  پس از برداشت از سوزن‌های فوق ظریف برای پیوند استفاده می‌شود و بهترین ناحیه کاشت گرافت انتخاب خواهد شد. (این منطقه خون‌رسانی بهتر و در نتیجه رشد بیشتری را به ارمغان می‌آورد)

  کاشت ابرو بدون جراحی و درد در چند جلسه انجام می‌شود؟

  تعداد جلسات مورد نیاز برای کاشت ابرو بدون درد

  تعداد جلساتی که برای کاشت ابرو در نظر می‌گیرند با توجه به تعداد گرافت‌ها و نوع تکنیک به کار رفته مشخص می‌شود. در صورتی ‌که از تکنیک FUE استفاده شود، چند ده و یا چند صد فولیکول مو استخراج شده و به ناحیه مورد نظر پیوند داده خواهد شد. در واقع برخی از افراد برای پوشاندن جای زخم کاشت ابرو انجام می‌دهند و نیاز به تعداد کمتری از فولیکول دارند، در حالی ‌که برخی از افراد به دلیل بیماری خاص تمام موهای ابرو خود را از دست داده‌اند و لازم است تمام ابرو کاشت شود، در این حالت به تعداد بیشتری مو جهت استخراج نیاز خواهد بود.

  در روش کاشت ابرو غیرتهاجمی FUE نیاز به یک الی دو جلسه بوده و در اکثر افراد یک جلسه نتایج دلخواه را به همراه خواهد داشت. نکته قابل توجه در این شرایط این بوده که در برخی مواقع به دلیل عملکرد نامناسب فولیکول‌های کاشت شده‌ نیاز به ترمیم است. (در صورتی که به اصطلاح گرافت‌ها نگرفته باشد) بنابراین روش کاشت ابرو بدون جراحی در عرض چند ساعت انجام شده و ابروهایی پرپشت و زیبایی را تا آخر عمر خواهید داشت.

  کاشت ابرو بدون درد چگونه انجام می‌شود؟

  نحوه انجام کاشت ابرو بدون جراحی

  در حالت کلی برای انجام کاشت ابرو بدون جراحی مراحلی وجود دارد که در زیر هر کدام از مراحل را به صورت کامل آورده‌ایم:

  مشاوره و آماده‌سازی: در مرحله نخست لازم است شکل دلخواه ابرو خود را در نظر بگیرید و سپس کلینیک مناسب که تمام تجهیزات مورد نظر شما را ارائه می‌دهد و تیمی حرفه‌ای دارد را بیابید. سپس با پزشک متخصص مشورت کرده و مدل ابرو مورد نظر را عنوان کنید. پزشک با توجه به موارد موجود درصد خطا و اشکالات ممکن را بررسی کرده و روشی مناسب را پیشنهاد خواهد داد. کلینیک زیبایی دلوان با استفاده از پزشکانی ماهر و تجهیزات کامل آماده ارائه تمامی خدمات مانند کاشت ابرو بدون جراحی بوده و راه‌حل‌های منطقی را برایتان در نظر می‌گیرد تا ابروهای زیبا و پرپشتی بدون هیچ‌گونه عارضه داشته باشید.

  استخراج فولیکول‌ها: در روش کاشت ابرو بدون عمل جراحی نیازی به شیو کامل موها نبوده و فولیکول‌های مورد نظر با شیوه آسانی از قسمت اهدا کننده برداشت می‌شوند. در این مرحله فولیکول‌های یک پیاز را انتخاب می‌کنند تا ابروهایی با ظاهری کاملا طبیعی داشته باشید. در این روش فوق‌العاده فولیکول‌های مو را با توجه به جهت خواب ابرو در جای مناسبی که از قبل در نظر گرفته می‌شود قرار می‌دهند. (توجه داشته باشید که فولیکول‌ها از متراکم‌ترین قسمت بانک مو برداشت می‌شود)

  معرفی روش‌های کاشت ابرو بدون جراحی

  روش های کاشت ابرو بدون جراحی

  همان‌طور که می‌دانید کاشت ابرو با جراحی شامل روش FUT است، در حالی ‌که کاشت بدون جراحی روش‌های مختلفی بوده و شما می‌توانید با توجه به واکنش بدن خود گزینه مناسبی را انتخاب کنید. در ادامه تمام روش‌های موجود را بررسی کرده‌ایم:

  کاشت ابرو به روش FIT

  تکنیک FUE که با روش FIT نیز شناخته می‌شود، اولین روشی است که به صورت مدرن معرفی شد و از پانچ‌های کوچک برای استخراج واحد فولیکولی استفاده کردند. این روش بدون جراحی و برش انجام می‌شود و انتخابی مناسب برای افرادی است که عملی راحت‌تر را ترجیح می‌دهند.

  کاشت ابرو به روش میکروگرافت

  کاشت ابرو به روش میکروگرافت

  در روش میکروگرافت نیز برداشت به صورت کاملا مجزا انجام می‌شود و تنها تفاوتی که با روش FUE دارد، استفاده از ابزارهای کوچک‌تر و دقیق‌تری برای برداشت و کاشت است. هولدرهای اتوماتیک به کار رفته در این روش باعث برداشت با کمترین آسیب می‌شوند تا دستگاه میکروایمپلنتر فولیکول‌های ظریف را به سوراخ‌های بسیار ریزی که در ناحیه ابرو ایجاد شده است پیوند بزنند.

  کاشت ابرو به روش SUT

  در این روش از کاشت ابرو بدون جراحی از دستگاه‌های پیشرفته‌ای استفاده می‌شود تا ابروهایی طبیعی را با روشی آسان به دست آورید، در واقع اسکن لیزری ابرو و طراحی فرم شرایطی را مهیا می‌کند تا نتیجه‌ای مطابق با انتظارات خود داشته باشید. همچنین دستگاه‌های هوشمندی که در این روش به کار می‌رود باعث می‌شود تا برداشت و کاشت به صورت دقیق‌تری انجام شده و آسیب‌رسانی به حداقل میزان خود برسد و در نهایت ابروهایی با تراکم فراوان داشته باشید.

  کاشت ابرو به روش Super FUE

  سوپر FIT روشی مناسب برای کاشت ابرو

  Super FUE همان‌طور که از اسمش مشخص است تکنیک FUE بوده که با دقت بالاتری انجام می‌شود که این روش یکی از بهترین روش‌های کاشت ابرو بدون جراحی برای زیباجویان است تا بتوانند ابروهایی پرپشت و زیبایی داشته باشند. در این روش احتمال خطا نیز به حداقل مقدار خود رسیده است و برای افرادی که از عمل‌های جراحی ترس دارند گزینه مناسب‌تری به شمار می‌آید.

  مزایای کاشت ابرو بدون درد

  اکثر افراد ترجیح می‌دهند کاشت ابرو را به صورت بدون درد و جراحی تجربه کنند تا عوارض جانبی را به کمترین میزان خود برسانند، در زیر مهم‌ترین مزایای روش‌های کاشت ابرو بدون جراحی پرداخته‌ایم:

  • فولیکول‌ها به صورت مجزا برداشت می‌شوند؛ از این ‌رو هیچ اثر بخیه و زخمی بر جای نمی‌ماند و پس از گذشت مدت زمان کوتاهی هیچ اثری از عمل کاشت نبوده و در نهایت ابروهایی طبیعی و متناسب با چهره خود را خواهید داشت.
  • نتیجه‌ای که در این مدل از کاشت به دست می‌آید کاملا دائمی بوده و همانند ابروهایی طبیعی شاهد رشدشان خواهید بود.
  • در این روش احتمال ایجاد عفونت بسیار کم بوده و کاملا استاندارد و با رعایت بهداشت انجام می‌شود.
  • در کاشت ابرو بدون جراحی بهبودی به صورت سریع بوده و خونریزی، تورم و دردی وجود ندارد.
  • در این روش‌ها نیازی به مراقبت پیچیده و طولانی نیست.
  • با توجه به اینکه در روش‌های بدون درد از ابزارهای مجهز و پیشرفته استفاده می‌شود تراکم بالا بوده و ابروهایی طبیعی خواهید داشت.

  توصیه و مراقبت‌های لازم در روش‌های کاشت ابرو بدون جراحی

  مراقبت های لازم بعد از کاشت ابرو بدون درد و جراحی

  همان‌طور که گفته شد یکی از مزیت‌هایی که در این روش از کاشت ابرو دیده می‌شود دوره نقاهت کوتاه خواهد بود، اما در روش‌های بدون جراحی نیز لازم است مواردی را مورد توجه قرار دهید که در زیر توصیه‌ها و مراقبت‌های لازم را آورده‌ایم:

  • در این روش امکان عوارض جانبی محدودی وجود خواهد داشت که با مهارتی که پزشک متخصص و تیم حرفه‌ای او دارند می‌توان این عوارض را تا حد زیادی کاهش داد. کلینیک زیبایی دلوان از پزشکانی با تجربه و ماهر برای پیوند ابرو استفاده می‌کند تا بتوانید تجربه بهتری را به دست آورید.
  • درد پس از کاشت ابرو کاملا طبیعی است که برای کاهش آن می‌توانید از داروهای مسکن و کمپرس یخ استفاده کنید.
  • فولیکول‌هایی که کاشته می‌شوند پس از چند هفته شروع به ریزش می‌کنند تا پس از چند ماه فولیکول‌ها به صورت طبیعی رشد کرده و نتیجه کامل را پس از 12 ماه مشاهده کنید.
  • برای این‌که دوره نقاهت به خوبی تمام شود، لازم است از قرارگیری در معرض نور مستقیم آفتاب پرهیز کنید. برای این کار لازم است از عینک دودی و یا کلاه آفتابی استفاده شود.
  • در این روش کاشت نیازی به بستری ندارید.
  • بعد از کاشت بلافاصله ترخیص خواهید شد و در نتیجه پس از سه روز می‌توانید کارهای روزمره خود را با روال عادی انجام دهید.

  کلام آخر

  کاشت ابرو یکی از روش‌های متداول و دائمی برای پرپشت کردن ابرو به حساب می‌آید و افرادی که به هر دلیلی دچار ریزش ابرو شده‌اند می‌توانند از روش‌های متعددی برای کاشت استفاده کنند. در صورتی‌ که از عمل جراحی می‌ترسید و نگران زخم‌هایی هستید که بعد از عمل ایجاد می‌شود، بهتر است سراغ روش‌های کاشت ابرو بدون جراحی بروید. در این روش‌ها فولیکول مو بدون جراحی از قسمت بانک مو برداشت می‌شود و در نتیجه هیچ‌گونه بخیه‌ و زخمی ایجاد نخواهد شد.

  روش‌هایی مانند FIT، میکروگرافت، SUT، Super FUE و… از متداول‌ترین روش‌های انجام کاشت ابرو بدون درد هستند که شما می‌توانید در کلینک‌های زیبایی معتبر انجام دهید. کلینیک زیبایی دلوان نیز به ‌عنوان یکی از معتبرترین مراکز تخصصی زیبایی با استفاده از جدیدترین وسیله‌ها و ابزارهای موجود و همچنین پزشکان متخصص و ماهر گزینه ایده‌آلی برای کاشت بدون عوارض بوده و همواره در تلاش است تا ابروهایی زیبا و طبیعی را بدون هیچ‌گونه درد و زخمی برایتان به ارمغان آورد.

  سوالات متداول

  آیا می‌توان بر روی تاتو از کاشت ابرو بدون جراحی استفاده کرد؟

  افرادی که از قبل بر روی ابروهای خود تاتو دارند، گزینه‌های مناسبی برای کاشت هستند.

  فولیکول‌ها در کاشت‌های بدون جراحی از چه ناحیه‌ای برداشت می‌شوند؟

  پشت گوش و کنار سر به دلیل ضخامت کمتر گزینه مناسبی برای برداشت فولیکول هستند.

  از چه سنی می‌توان اقدام به کاشت ابرو بدون درد کرد؟

  بعد از سن رشد که ریزش ابروها دارای الگوی ثابتی است می‌توان اقدام به کاشت کرد.

  بیشتر بخوانید:

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  فرم دریافت خدمات

  رزرو خدمات از کلینیک دلوان
  فرم دریافت خدمات
  کلینیک زیبایی دلوان

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  اطلاعات تماس
  آدرس

  شعبه 1: شریعتی - شعبه 2: جردن

  09120250723

  Info@Dellvanclinic.com