فیشیال لک
اشتراک‌گذاری

فیشیال برای لک صورت

فیشیال لک
 • داشتن پوست سالم و زیبا پیش از هر چیزی نیاز به مراقبت و رسیدگی‌های خاصی دارد که گاهی این مراقبت‌ها در منزل ممکن نیست. یکی از راه‌های موثر برای داشتن پوست زیبا و شفاف فیشیال برای لک صورت است که می‌تواند یک روش بسیار مفید و موثر برای رفع انواع لک، قرمزی و از بین بردن سلول‌های مرده پوست باشد. تأثیر فیشیال در رفع لک صورت نیاز به تخصص و مهارت بیش ‌از حد معمول دارد که در این مقاله از کلینیک زیبایی دلوان به ‌صورت کاملاً تخصصی به آن می‌پردازیم.

  اگر شما هم جزو آن دسته از افراد هستید که به داشتن پوست شفاف و سالم اهمیت می‌دهید، مطالب مربوط به فیشیال برای لک صورت می‌تواند برای شما بسیار مفید و موثر باشد. در روش فیشیال لک استفاده از انواع لایه‌بردارها، پاک‌سازی پوست از سلول‌های مرده، ماساژهای مناسب پوست، انواع کرم‌ها و آبرسان‌ها مراحلی است که متخصصان کلینیک زیبایی دلوان به‌ صورت کاملاً تخصصی و با توجه به پوستتان برای شما در نظر می‌گیرند. برای آشنایی بیشتر با فیشیال صورت با ما در این مقاله از کلینیک زیبایی دلوان همراه باشید.

  فیشیال چیست؟

  فیشیال چیست

   

  سطح پوست انسان پوشیده از سلول‌های مرده‌ای است که به‌ صورت نرمال، وظیفه محافظت از پوست را دارد. در حالت نرمال بدن تقریباً ماهی یک‌بار این سلول‌های مرده را حذف و سلول‌های جدید را جایگزین می‌کند؛ اما با افزایش سن و یا عوامل محیطی مانند هوای آلوده و یا حتی استرس روزمره ممکن است جایگزینی سلول‌های مرده با تأخیر انجام شود. همین تأخیر در جایگزینی سلول‌های پوستی با سلول‌های جدید موجب می‌شود تا پوست شما تیره و یا کدر دیده شود.

   

   

  جهت دریافت مشاوره، می‌توانید فرم زیر را پر کنید:

   

   

   

   

  فیشیال لک پوست، یک روش تخصصی، محبوب و غیرتهاجمی است که امروزه محبوبت خاصی در سراسر جهان پیدا کرده که البته این محبوبیت کاملاً به ‌حق و به ‌جا است. در روش فیشیال برای لک صورت اپراتور با استفاده از انواع کرم‌ها، ماساژها و ابزارهای خاص می‌تواند در زمانی معین به پوست شما زیبایی همراه با درخشندگی خاصی ببخشد.

   

  بیشتر بخوانید: همه چیز درباره ماندگاری بوکال فت

  به‌ طور کلی می‌توان گفت فیشیال یک روش درمانی موثر برای انواع مشکلات پوست صورت است که موجب از بین رفتن انواع لک، جوش، آکنه و حتی سلول‌های مرده پوست می‌شود. فیشیال برای لک صورت در چند مرحله و با توجه به نوع پوست زیبا جو انجام می‌شود و هر جلسه از فیشیال لک حدوداً یک ساعت زمان می‌برد. از همین رو می‌توان تأثیر فیشیال در رفع لک صورت را یک روش محبوب، موثر و درمانی برای پوست صورت در نظر گرفت.

  مراحل پاک‌سازی با فیشیال پوست

  لایه برداری پوست

   

  برای اینکه بهترین اثربخشی را از فیشیال برای لک صورت دریافت کنید، نیاز است که مراحل فیشیال لک به ‌صورت اصولی، دقیق و مرحله‌به‌مرحله پیش برود. این مراحل شامل:

   

  • پاک‌سازی: در این مرحله از فیشیال برای لک صورت پزشکان متخصص کلینیک زیبایی دلوان با استفاده از بهترین و باکیفیت‌ترین محصولات پاک‌کننده و با توجه به نوع و جنس پوستتان اقدام به پاک‌سازی می‌کنند. برای این کار ابتدا پوست زیباجو به لحاظ جوش‌های زیرپوستی، کمودون‌های سر سیاه، آفتاب‌سوختگی و همچنین میزان چین‌وچروک مورد بررسی قرار گرفته و سپس با توجه به نوع پوست مواد پاک‌سازی انتخاب می‌شود. ابتدا مواد پاک‌سازی با پد پنبه‌ای و یا اسفنجی به صورتتان انتقال داده‌ شده و سپس با دستگاه مخصوص این مواد پاک‌سازی از روی پوست برداشته می‌شود.
  • بخار دهی: در مرحله بخار دهی برای فیشیال لک ابتدا منافذ پوست با استفاده از دستگاه بخار مخصوص پوست صورت برای پاک‌سازی عمیق‌تر در مرحله بعدی آماده می‌شود.
  • لایه‌برداری: بعد از مرحله بخار دهی حال نوبت لایه‌برداری در فیشیال برای لک صورت است. در مرحله لایه‌برداری تمامی سلول‌های مرده و شاخی از روی پوست برداشته‌ شده و شما در همین مرحله تأثیر فیشیال در رفع لک صورت را به ‌وضوح مشاهده خواهید کرد.
  • استخراج: یکی دیگر از مراحل فیشیال برای لک صورت استخراج جوش‌های زیرپوستی و کومودون‌های سیاه (جوش‌های سرسیاه) است.
  • ماساژ: قطعاً بعد از مراحل فوق، زیباجو نیاز به دریافت ماساژ و ریلکس شدن دارد که این مرحله از فیشیال برای لک صورت با انواع کرم‌ها و روغن‌های مخصوص ماساژ انجام می‌شود. این مرحله موجب ایجاد گردش خون در پوست صورت شده و تأثیر چشمگیری در رفع چین‌وچروک‌های ناشی از افزایش سن دارد.
  • ماسک و آب‌رسان صورت: یکی از مراحل تکمیلی فیشیال لک همین قسمت یعنی استفاده از ماسک‌ها و آب‌رسان‌های مناسب پوست شما است؛ زیرا استفاده از ماسک، آب‌رسان و انواع کرم‌های مغذی پوست باعث می‌شود تا شما تأثیر فیشیال در رفع لک صورت را به‌ صورت ماندگارتر احساس کنید.

   

  بیشتر بخوانید: افتادگی پوست بعد از بوکال فت؛ نگاهی بر عوارض پس از جراحی

  مراقبت‌های قبل و بعد از فیشیال

  مراقبت‌های قبل از فیشیال برای لک صورت

   

   

   

  مراقبت‌های قبل از فیشیال برای لک صورت

   

   

   

  مراقبت‌های بعد از فیشیال برای لک صورت

   

   

  قبل از ورود به کلینیک لطفاً از هرگونه مواد آرایشی پرهیز کنید

   

  تا 48 ساعت بعد از فیشیال لک به ‌هیچ ‌عنوان آرایش نکنید
   

  چند روز قبل از فیشیال حتماً اصلاح صورت انجام دهید

  تا دو روز بعد از فیشیال لک از هرگونه فعالیتی که موجب ایجاد عرق در صورتتان می‌شود پرهیز کنید
  در صورتی ‌که به مواد آرایشی، بهداشتی خاصی حساسیت دارید حتماً به پزشکتان اصلاح دهید تا دو هفته از هیچ لایه‌برداری استفاده نکنید

  حتماً به مقدار کافی آب بنوشید

  بعد از فیشیال برای لک صورت از کرم‌های ضد آفتاب استفاده کنید

   

  سخن پایانی

  ماساژ صورت

   

  آنچه در این مقاله مورد بحث و بررسی قرار گرفت نقش استفاده از دوره‌های فیشیال برای لک صورت بود. در این روش پوست صورت به ‌طور کاملاً اساسی و عمیق تمیز و پاک‌سازی می‌شود. فیشیال لک در واقع مجموعه‌ای از مراقبت‌های پوستی شامل پاک‌سازی، بخار دهی، لایه‌برداری، استخراج، ماساژ، استفاده از کرم‌ها و ماسک‌های آب‌رسان است که تمامی این‌ها در طی چند مرحله و جلسات یک ساعته انجام می‌شود.

  فیشیال برای لک صورت

   

  اگر می‌خواهید تأثیر فیشیال در رفع لک صورت را به‌ طور کاملاً تخصصی و زیر نظر بهترین تیم پزشکی تجربه کنید، ما به شما کلینیک زیبایی دلوان را پیشنهاد می‌کنیم. این تیم با بهره‌مندی از مشاوران، تکنسین‌ها و متخصصان باتجربه در زمینه‌های زیبایی پوست و مو تشکیل‌ شده و همین تجربه و مهارت می‌تواند برای شما ماندگارترین فیشیال پوست را به ارمغان بیاورد.

  سوالات متداول

  مراحل پاکسازی با فیشیال پوست

  آیا فیشیال پوست اثرات درمانی هم دارد؟

  فیشیال لک در واقع یک روش درمانی، مراقبتی از پوست است که شامل مرحله درمان، های فرکوئنسی، هیدرودرمی، میکرودرم و… می‌شود که تمامی این مراحل جزو روش‌های غیرتهاجمی و یا کم تهاجمی مراقبت‌های پوستی به شما می‌روند.

  درمان با روش فیشیال برای لک صورت مناسب چه کسانی است؟

  اغلب افرادی که در دوران بلوغ و یا سنین نوجوانی مشکلات پوستی را تجربه می‌کنند، کسانی که به هر دلیلی شفافیت و جلوه پوست خود را از دست ‌داده‌اند و کلیه افرادی که پوست صورتشان دچار آکنه، جوش و یا لک شده است استفاده از فیشیال بهترین روش برای درمان مشکلات پوست صورت آن‌ها خواهد بود.

  بهترین فاصله زمانی برای دوره‌های فیشیال پوست صورت چگونه است؟

  چون در روش فیشیال، پاک‌سازی پوست به ‌صورت کاملاً عمیق انجام‌ شده و از طرف دیگر چرخه گردش بازسازی سلول‌های پوستی هر 28 روز یک‌بار است، توصیه می‌شود بهترین زمان برای تمدید دوره بعدی فیشیال را فواصل زمانی دو ماهه در نظر بگیرید.

  آیا فیشیال پوست برای آقایان هم موثر است؟

  وقتی صحبت از مراقبت‌های پوستی به میان می‌آید هیچ فرقی بین زنان و مردان وجود ندارد، تنها تفاوت در پاک‌سازی فیشیال برای لک صورت در مورد آقایان، ضخیم‌تر بودن پوست صورت آقایان است که همین موضوع لایه‌برداری را تخصصی‌تر و زمان بیشتری را صرف می‌کند.

  آیا فیشیال پوست درد دارد؟

  همان‌طور که گفته شد فیشیال پوست جزو روش‌های غیرتهاجمی و مفید برای بازسازی و جوان‌سازی پوست است و تنها بعد از انتقال مواد لایه‌بردار به پوست ممکن است درد و سوزش بسیار خفیفی را احساس کنید. البته در نظر داشته باشید که مقاومت و سلامت پوست در این مقوله نقش بسزایی ایفا می‌کند.

  مقالات مرتبط:

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  فرم دریافت خدمات

  رزرو خدمات از کلینیک دلوان
  فرم دریافت خدمات
  کلینیک زیبایی دلوان

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  اطلاعات تماس
  آدرس

  شعبه 1: شریعتی - شعبه 2: جردن

  09120250723

  Info@Dellvanclinic.com