توصیه های قبل از کاشت ابرو
اشتراک‌گذاری

اقدامات، مراقبت‌ها و توصیه های قبل از کاشت ابرو

توصیه های قبل از کاشت ابرو
 • ابرو یکی از عناصر زیبای صورت محسوب می‌شود و این روزها داشتن ابروهای ضخیم و کشیده بسیار پرطرفدار شده است. کاشت ابرو یکی از راه‌های رسیدن به ابروهایی با فرم دلخواه است. عمل کاشت ابرو با روش‌ها و متدهای مختلف و بر اساس جنس پوست و موی افراد متفاوت است. مراجعه‌کننده برای جراحی پیوند ابرو هم مانند هر عمل دیگری نیاز به توصیه ‌های قبل از کاشت ابرو دارد که در این مقاله به‌ طور کامل و جامع به آن پرداخته‌ایم.

  به ‌طور کلی کاشت ابرو یک روش دائمی برای داشتن ابروهای زیبا با فرم و شکل دلخواه شما است که با توجه به فرهنگ‌سازی در انواع زمینه‌های مراقبتی پوست و مو توانسته جایگاه خاص و به حقی در بین مردم پیدا کند. کلینیک زیبایی دلوان با داشتن تیمی حرفه‌ای از متخصصان و کادر مجرب و باتجربه در عرصه خدمات زیبایی به مراجعین محترم مفتخر است که توانسته بیشترین سطح رضایتمندی را برای انواع جراحی‌های زیبایی کسب کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مراقبت های قبل از کاشت ابرو با ما در این مقاله از کلینیک زیبایی دلوان همراه باشید.

  همه‌چیز در مورد کاشت ابرو

  همه چیز درباره کاشت ابرو

  پیش از آنکه راجع به اقدامات قبل از کاشت ابرو چیزی بدانید بهتر است درباره کاشت ابرو و روش‌های آن کمی صحبت کنیم.

  به طور کلی کاشت ابرو یک روش دائمی برای پر کردن و فرم دهی ابروها است که این کار به‌ صورت کاملاً حرفه‌ای و با تکیه ‌بر جدیدترین متدهای دنیا در کلینیک زیبایی دلوان انجام می‌شود. کاشت ابرو به روش‌های مختلفی انجام می‌شود که در اینجا به چند مورد از آن اشاره می‌کنیم.

  • کاشت ابرو به روش FUT

  در روش FUT که یکی از رایج‌ترین و پرطرفدارترین روش کاشت ابرو است، پزشک با پانچ مخصوص به‌ صورت نواری بخشی از پوست پشت سر (بانک مو) را جدا کرده و بعد از جداسازی واحدهای فولیکولی مناسب آن‌ها را به‌ صورت تک‌به‌تک به قسمت ابرو پیوند میزند.

   

   

  جهت دریافت مشاوره، می‌توانید فرم زیر را پر کنید:

   

   

   

  این روش به دلیل نرخ بالای ماندگاری که دارد تا امروز یکی از پرطرفدارترین روش‌های کاشت ابرو محسوب می‌شود. کاشت ابرو به روش FUT بیشتر مناسب افرادی است که به مقدار زیادی مو برای کاشت احتیاج دارند. در روش FUT توصیه ‌های قبل از کاشت ابرو توسط مشاورین و یا پزشک متخصص به زیباجو داده می‌شود و انتظار می‌رود زیباجو تمام تلاش خود را در راستای مراقبت های قبل از عمل به خرج دهد.

  کاشت ابرو به روش FUT

  • کاشت ابرو به روش FUE

  در این روش مانند روش FUT خبری از برش نواری و بخیه نیست؛ در واقع می‌توان گفت روش FUE نسبت به روش FUT کمتر تهاجمی‌ است. در کاشت ابرو به روش FUE پزشک تنها با برداشتن گرافت‌های مو به‌ وسیله پانچ مخصوص آن‌ها را به ‌طور مستقیم به ناحیه از پیش تعیین‌ شده در ابرو پیوند میزند. این روش مناسب افرادی است که نقص کمی در ابروهای خود دارند و قرار است با کاشت ابرو فقط نقاط کمی از ابرو را پوشش دهند.

  مراقبت های قبل از کاشت ابرو در این روش هم مانند روش FUT است و مراقبت نکته به نکته موارد ذکر شده توسط پزشک موجب می‌شود تا زیباجو بعد از کاشت بالاترین نرخ ماندگاری مو را تجربه کند.

  کاشت ابرو به روش fue

  • کاشت ابرو به روش DHI

  کاشت ابرو به‌ صورت DHI در واقع نسخه اصلاح ‌شده روش FUE است. در این روش فولیکول‌های مو بعد از برداشت به‌ وسیله قلم مخصوص به ناحیه از پیش تعیین ‌شده پیوند داده می‌شوند. از جمله مزایای روش DHI، امکان کنترل زاویه و عمق دقیق کاشت است. در متد DHI توصیه های قبل از کاشت ابرو بسیار مهم هستند، زیرا هر چه مراقبت از کاشت دقیق‌تر انجام شود، ماندگاری موهای پیوند داده بیشتر می‌شود.

  کاشت ابرو به روش dhi

  گام‌به‌گام جراحی کاشت ابرو

  اگر قصد کاشت ابرو را دارید باید بدانید این عمل هم مانند هر کار دیگری مراحل گام‌به‌گام خاص خود را دارد و برای اینکه به نتیجه مطلوب برسید، بهتر است تمامی این موارد را کامل و درست اجرا کنید. پیش از هر چیزی باید گفت عمل کاشت ابرو به دلیل حساسیت و دقت بالایی که دارد چیزی حدود 3 الی 4 ساعت زمان نیاز خواهد داشت، پس لطفاً در حین جراحی صبر و شکیبایی لازم را به خرج دهید.

  قدم به قدم مراحل کاشت ابرو

  مراحل کاشت ابرو به‌ طور خلاصه شامل موارد زیر است:

  • مراجعه به کلینیک زیبایی دلوان و دریافت مشاوره
  • انجام آزمایش‌های لازم جهت اقدامات قبل از کاشت ابرو
  • دریافت توصیه های قبل از کاشت ابرو از مشاورین مجرب کلینیک زیبایی دلوان
  • حضور به‌ موقع در کلینیک
  • تزریق ماده بی‌حسی موضعی
  • استخراج گرافت‌های مورد نیاز از بانک مو و یا سایر نقاط از پیش تعیین ‌شده توسط پزشک
  • پیوند گرافت‌های برداشت ‌شده به ابرو
  • ریکاوری و مراقبت های بعد از عمل

  فاکتورها و مراقبت های قبل از کاشت ابرو

  فاکتورها و مراقبت های قبل از کاشت ابرو

  تمامی جراحی‌های زیبایی بخصوص آن‌هایی که تأثیر مستقیم بر صورت افراد دارند بسیار حساس و مهم هستند. پس بهتر است پیش از کاشت ابرو حتماً فاکتورهای لازم را در ذهن خود مرور کنید و آن‌ها را با پزشکتان در میان بگذارید. این فاکتورها شامل:

  • هدف از کاشت ابرو

  در درجه اول و پیش از دریافت کلیه توصیه‌ های قبل از کاشت ابرو هدفی که از این کاشت دارید را بدانید. می‌خواهید ابروهایتان پرتر و یا کشیده‌تر شود و یا می‌خواهید نواحی معیوب ابروی خود را پوشش دهید؟ حتماً این مسئله را با پزشکتان در میان بگذارید تا نتیجه کاشت همانی باشد که می‌خواهید.

  • واجد شرایط بودن

  پیش از هر اقدامی حتماً برای مشاوره به کلینیک زیبایی دلوان مراجعه کنید تا مشاورین و پزشکان مجرب این کلینیک شرایط موهایتان را بررسی کنند.

  • طراحی و شکل نهایی ابرو

  پیش از انجام جراحی، پزشک خط ابرو فرضی را برایتان رسم می‌کند تا بتوانید تا حدودی نتیجه نهایی را در ذهن تصور کنید. در صورتی ‌که قوس، طول و یا ضخامت دیگری در نظر دارید در همان طرح اولیه اعلام کنید.

  اقدامات قبل از کاشت ابرو

  • کیفیت مو اهدا کننده

  معمولاً برای کاشت ابرو از موهای پشت سر استفاده می‌شود، زیرا موهای این قسمت بالاترین تراکم و بهترین کیفیت را برای کاشت دارند.

  • اعتماد به پزشک

  در واقع می‌توان گفت این ‌یکی از موارد بسیار مهم در هر نوع عمل جراحی است. شما باید ابتدا با تحقیق و جستجو کلینیک و پزشک مورد اعتماد خود را پیدا کنید تا بتوانید با خیال آسوده عمل کاشت ابرو را انجام دهید.

  • توصیه ‌های قبل از کاشت ابرو

  معمولاً هر کلینیک موارد مراقبتی خاص خود را دارد. پس برای اینکه نتیجه مطلوب‌تری از عمل کاشت داشته باشید حتماً به توصیه‌ها و مراقبت های قبل از کاشت ابرو که توسط پزشک و یا مشاور کلینیک دلوان به شما داده می‌شود کمال توجه را داشته باشد.

  توصیه های قبل از کاشت ابرو

  هرآنچه لازم است قبل از کاشت ابرو بدانید

  • خواب کافی داشته باشید

  اگر پیش از انجام جراحی کاشت ابرو مجموعه مقالات کلینیک زیبایی دلوان را در خصوص کاشت ابرو مطالعه کرده باشید، خواهید دید عمل کاشت ابرو یک روش غیرتهاجمی و کاملاً بی‌خطر است. پس جایی برای استرس و نگرانی نیست. از جمله توصیه های قبل از کاشت ابرو استراحت و خواب شب است، حتماً شب قبل از عمل استراحت کافی داشته باشید تا از میزان استرس شما در حین جراحی کاسته شود.

  • On Time باشید

  یکی دیگر از توصیه‌ های قبل از کاشت ابرو حضور به‌ موقع در کلینیک است، زیرا عدم حضور به‌ موقع شما موجب بر هم خوردن 2 فاکتور مهم می‌شود. اول اینکه زمانی که شما برای مشاوره به کلینیک زیبایی دلوان مراجعه می‌کنید، مشاورین به شما زمان تقریبی کاشت را اعلام می‌کنند و از شما می‌خواهند حتماً در رأس ساعت مقرر در کلینیک حضور پیدا کنید.

  عدم حضور به ‌موقع شما، باعث بر هم خوردن نظم جراحی سایرین می‌شود. دومین گزینه که بسیار اهمیت دارد استرس دیر رسیدن است. زمانی که شما به ‌موقع در کلینیک حضور پیدا می‌کنید تا فراهم شدن شرایط اولیه کاشت کمی به آرامش می‌رسید که این کار در حین عمل می‌تواند بسیار مفید باشد.

  • استحمام را فراموش نکنید

  حتماً روز قبل از کاشت ابرو استحمام کنید تا علاوه بر رعایت نظافت فردی، مو و پوستتان برای کاشت کاملاً تمیز باشد.

  توصیه های قبل از کاشت ابرو

  • مصرف این قرص‌ها ممنوع

  اگر از ویتامین E، آسپرین، وارفارین، پلاویکس، دابیگاتران و یا هر نوع رقیق‌کننده خون استفاده می‌کنید، حتماً باید 10 روز قبل از عمل مصرف آن‌ها را قطع کنید، زیرا این داروها خون را رقیق کرده و ممکن است در حین و یا بعد از عمل موجب خونریزی شوند.

  • استعمال دخانیات و مشروبات الکلی ممنوع

  از سری توصیه‌ های قبل از کاشت ابرو که بسیار اهمیت دارد توقف مصرف دخانیات و مشروبات الکلی است. کلیه مواد دخانی از قبیل سیگار، قلیان و مشتقات آن‌ها موجب تنگ و ضعیف شدن عروق خونی می‌شوند و با کاهش گردش خون روند بهبود زخم طولانی‌تر و در نتیجه احتمال عفونت افزایش پیدا می‌کند. همچنین مصرف مشروبات الکلی باعث دفع و نابودی گلبول‌های سفید و هموگلوبین در خون می‌شود که این موضوع هم احتمال عفونت بعد از جراحی و ایجاد اسکار بر روی پوست را افزایش می‌دهد.

  • ماینوکسیدیل ممنوع

  یکی از توصیه‌ های قبل از کاشت ابرو قطع داروی ماینوکسیدیل است. این دارو صرفاً جهت درمان ریزش مو استفاده می‌شود و مصرف آن ‌یک هفته قبل و بعد از جراحی کاشت ابرو ممنوع است مگر اینکه به توصیه پزشکتان باشد.

  • رنگ مو و ابرو ممنوع

  حداقل یک الی دو ماه قبل از جراحی کاشت ابرو از رنگ کردن مو و ابرو خود پرهیز کنید، زیرا رنگ مو حاوی مقدار بسیار زیادی از مواد شیمیایی است این کار باعث آسیب رساندن به فولیکول‌های مو شده و در نتیجه بعد از عمل، بیشتر موهای کاشته شده دچار ریزش می‌شوند.

  اقدامات و مراقبت های قبل از کاشت ابرو

  سخن پایانی

  همان‌طور که در متن مقاله مطالعه کردید، عمل کاشت ابرو یک روش غیرتهاجمی برای رسیدن به ابروهای پرپشت و زیبا است که این عمل تحت نظر متخصصان ماهر و با تجربه کلینیک زیبایی دلوان به بهترین و باکیفیت‌ترین شکل انجام می‌شود. برای اینکه بهترین عمل کاشت ابرو را تجربه کنید کافی است به توصیه‌ های قبل از کاشت ابرو که در این مقاله به آن اشاره‌ شده توجه کنید.

  اگر قصد کاشت ابرو را دارید بهتر است حتماً روز قبل از عمل استحمام کنید و شب استراحت کافی داشته باشید تا در روز عمل از هرگونه استرس به دور بمانید. مصرف دخانیات و الکل باید 10 روز قبل و بعد از عمل قطع شود تا از هرگونه عفونت و جای اسکار در امان باشید. دستور عمل مراقبت های قبل از کاشت ابرو توسط متخصصان کلینیک زیبایی دلوان در اختیار شما قرار داده می‌شود؛ کافی است پیش از جراحی به‌ طور کامل آن را مطالعه کنید.

  سوالات متداول

  مهم‌ترین اقدامات قبل از کاشت ابرو چیست؟

  تحقیق و جستجو در مورد کلینیک و پزشک معتبر یکی از مهم‌ترین اقدامات قبل از کاشت است. تیم پزشکان مجرب و متخصص کلینیک زیبایی دلوان با سال‌ها تجربه در زمینه انواع عمل‌های زیبایی توانسته‌اند بالاترین سطح رضایتمندی مراجعه ‌کننده را کسب کنند. شما می‌توانید با مراجعه به این کلینیک بهترین و ماندگارترین کاشت ابرو را تجربه کنید.

  آیا می‌توان قبل از کاشت ابرو از بیوتن استفاده کرد؟

  همان‌طور که گفته شد مصرف کلیه ویتامین‌ها و داروهای رقیق‌کننده باید حداقل به مدت 10 روز قبل از عمل قطع شود، مگر با صلاح‌دید پزشک بخواهید ادامه دهید.

  چه زمانی برای کاشت ابرو بهتر است؟

  بهترین زمان برای کاشت ابرو وقتی است که شما به کلینیک مراجعه کرده‌اید و برای کاشت ابروهای خود برنامه‌ریزی کرده باشید.

  بیشتر بخوانید:

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  فرم دریافت خدمات

  رزرو خدمات از کلینیک دلوان
  فرم دریافت خدمات
  کلینیک زیبایی دلوان

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  اطلاعات تماس
  آدرس

  شعبه 1: شریعتی - شعبه 2: جردن

  09120250723

  Info@Dellvanclinic.com