فیشیال صورت چیست؟
اشتراک‌گذاری

تاثیر فیشیال بر پوست

فیشیال صورت چیست؟
 • داشتن پوستی سالم و بدون جوش و لک می‌تواند تاثیر بسیار زیادی در زیبایی ظاهری شما ایجاد کند و دیگر نیازی به آرایش سنگین و استفاده از کرم پودر برای پوشاندن آکنه و لک‌های صورت نداشته باشید. پوست سالم نیازمند روتین پوستی منظم و متناسب با نوع پوست است. شما بایستی در طول روز با استفاده از مواد مختلفی مانند آبرسان، ژل‌های شستشو، تونر و… پوستتان را پاکسازی و آبرسانی کنید، اما برای پاکسازی عمیق صورت نیاز به روش‌های مختلفی مانند فیشیال دارید. تاثیر فیشیال بر پوست بسیار کارآمدتر بوده و پس از انجام مرتب این کار می‌توانید زیبایی بی‌نظیری را در پوست خود مشاهده کنید.

  در روش‌های مختلف فیشیال لایه‌برداری، پاکسازی، آبرسانی عمیق انجام می‌شود و متناسب با نوع پوست شما ماسک‌هایی روی صورت گذاشته شده و در نهایت پس از چند ماه می‌توانید اثر چشم‌گیر آن را مشاهده کنید. حال برای اینکه به صورت کامل با فواید فیشیال صورت آشنا شوید و این کار را به صورت روتین هر ماه انجام دهید بهتر است در ادامه ما را همراهی کنید.

  فیشیال صورت چیست؟

  تاثیر فیشیال بر پوست چیست؟

   

  یکی از درمان‌های موثر برای رفع مشکلات پوستی فیشیال صورت است که با بازسازی منافذ پوستی و لایه‌برداری سلول‌های مرده مشکلات رایج را برطرف می‌کند. این کار در چندین مرحله و متناسب با نوع پوست شخص انجام می‌شود تا در صورتی ‌که پوستی خشک دارید آبرسانی عمیق‌تری انجام شده و از پیری زودرس پوستتان جلوگیری شود. همچنین با کلاژن سازی و از بین بردن چین‌وچروک‌های ریز می‌توان پوستی شاداب را به ارمغان آورد. تاثیر فیشیال بر پوست چرب نیز بدین صورت است که با استفاده از درمان‌های موثر چربی پوست کنترل می‌شود تا از ایجاد جوش‌های سر سفید جلوگیری شده و جای جوش و آکنه نیز به مرور زمان از بین برود.

   

   

  جهت دریافت مشاوره، می‌توانید فرم زیر را پر کنید:

   

   

   

  در برخی موارد نیز فیشیال پوست به همراه ماساژ انجام می‌شود تا باعث افزایش گردش خون شده و در نتیجه در جوانی و شادابی صورت تأثیرگذار باشد. شما در مواقع انجام فیشیال صورت به موسیقی آرامش‌بخشی گوش می‌دهید و حس دلپذیری را به همراه ماساژ و پاکسازی عمیق پوستی به دست می‌آورید.

  تاثیر فیشیال بر پوست چیست؟

  انواع فیشیال صورت

   

  فواید فیشیال صورت بر پوست شما بسیار زیاد بوده و در صورتی ‌که این کار به صورت مداوم و ماهانه انجام دهید از تاثیر بی‌نظیری که روی پوست شما خواهد گذاشت شگفت‌زده می‌شوید. فیشیال پوست به شکل کاملاً عمیقی پوست را تمیز کرده و مشکلات پوستی مانند خشک، چربی زیاد، آکنه و… را پس از چندین دوره به طور کامل از بین می‌برد. در زیر تاثیر فیشیال بر پوست و برخی از مزایای آن را آورده‌ایم:

   

  بیشتر بخوانید: ورم بعد از عمل بوکال فت؛ بهترین روش‌های کاهش و درمان

  • تاثیر بسیار زیادی در درخشان و روشن شدن پوست دارد.
  • در صورتی ‌که به همراه ماساژ انجام شود بسیار آرامش‌بخش بوده و خستگی را از شما دور می‌کند.
  • خطوط ریز و چین‌وچروک‌ها را از بین می‌برد (در صورتی که فیشیال پوست را به صورت مرتب انجام دهید)
  • بهبود کلاژن‌سازی در پوست و در نهایت پوستی بهتر خواهید داشت که بدین صورت خاصیت ارتجاعی پوستتان بیشتر می‌شود.
  • کمک بسیار زیادی در رفع برخی از مشکلات پوستی مانند خشکی، لک، آکنه و… می‌کند.

  انواع فیشیال صورت

  مراحل و فواید فیشیال صورت

   

  برای اینکه تاثیر فیشیال بر پوست را به صورت کامل بدانید لازم است انواع مختلف فیشیال را بشناسید، در زیر به مهم‌ترین انواع فیشیال صورت اشاره کرده‌ایم:

  فیشیال کلاسیک: در مدل کلاسیک کارهای مراقبتی پوست انجام می‌شود و تمرکز متخصص پوست بیشتر بر روی لایه‌برداری پوست و همچنین پاکسازی عمیق آن است.

  فیشیال ضد پیری: در برخی موارد فیشیال برای از بین بردن چین‌وچروک انجام می‌شود تا به شادابی و جوان‌سازی پوست کمک کند که این روش فیشیال ضدپیری بوده و با کلاژن‌سازی در پوست می‌تواند پوستی زیبا به وجود آورد.

  فیشیال ضد لک: برخی از افراد به دلیل گذراندن زمان در زیر نور خورشید دارای لک‌های ریز و یا درشت روی پوست خود هستند و این موضوع برایشان آزاردهنده است. از فواید فیشیال ضدپیری برای این افراد می‌توان به روشن شدن پوست و همچنین از بین بردن لک‌های صورت اشاره کرد.

   

  بیشتر بخوانید: افتادگی پوست بعد از بوکال فت؛ نگاهی بر عوارض پس از جراحی

  فیشیال برای درمان جوش: در فیشیال صورت با استفاده از کنترل چربی پوست و روش‌های مختلف جوش‌ها را از بین می‌برند و تاثیر فیشیال بر روی جای جوش را نیز پس از مدت زمان کوتاهی به خوبی مشاهده خواهید کرد.

  آبرسانی عمیق: برخی از پوست‌ها به دلیل خشکی بیش از حد پوسته‌پوسته شده و حالت نامناسبی پیدا می‌کنند. در فیشیال پوست با استفاده از ماسک‌های مخصوص و دستگاه‌های کارآمد آبرسانی را به شکل عمیقی انجام می‌دهند.

  این روش درمانی متناسب با مشکلات پوستی شما می‌تواند انواع دیگری نیز داشته باشد که پزشک متخصص تشخیص داده و متناسب با آن اقدام به رفع مشکل می‌کند.

  مراحل و فواید فیشیال صورت

  فیشیال برای درمان جوش

   

  1. پاکسازی پوست

  با استفاده از محلول مناسبی آلودگی‌ها و لوازم آرایشی را تمیز می‌کنند.

  1. لایه برداری

  با استفاده از اسکراب صورت سلول‌های مرده پوست را از بین می‌برند و برای باز کردن منافذ پوست نیز از بُخور استفاده می‌کنند.

  1. تاثیر فیشیال بر پوست با استخراج آلودگی‌ها

  برای پاکسازی عمیق از دستگاه‌های خاصی استفاده می‌شود تا جوش‌های سرسیاه و تمام آلودگی‌ها را از بین ببرند.

  1. ماساژ

  در برخی کلینیک‌ها ماساژ پوستی نیز انجام می‌شود تا با افزایش گردش خون کلاژن‌سازی نیز انجام شده و در نهایت پوستی جوان داشته باشید.

  1. استفاده از ماسک

  با انتخاب کلینیک مناسبی مانند دلوان بنا به صلاحدید متخصص زیبایی نوع پوست شما و نیازهای آن تشخیص داده می‌شود تا از ماسک‌هایی مناسب استفاده شده و در نتیجه پوستی سالم به دست آید.

  کلام آخر

  آبرسانی عمیق

   

  فیشیال صورت یکی از روش‌های مدرن و پاسخ‌گو برای داشتن پوستی سالم و شفاف است که می‌تواند برخی از مشکلات پوستی آزاردهنده مانند جوش، آکنه، لک صورت، خشکی و… را رفع کند. در صورتی ‌که ارتقا سلامتی پوستتان مهم است توصیه می‌کنیم فیشیال را جزو روتین ماهانه خود قرار دهید و با انتخاب کلینیک مناسب مانند دلوان صورتی شاداب و عاری از هرگونه مشکل داشته باشید. تاثیر فیشیال بر پوست شما پس از چند ماه انجام مداوم مشخص می‌شود و با پاکسازی مداوم و آبرسانی عمیق در نهایت پوستی بدون مشکل خواهید داشت.

  فیشیال کلاسیک

   

  در کلینیک زیبایی دلوان در مرحله اول نوع پوست شما شناسایی شده و نیازهای آن در نظر گرفته می‌شود تا درمان‌های به کار رفته کاملاً متناسب با نیازهای پوستی شما انجام شود. توجه داشته باشید که انجام فیشیال در کلینیک‌های نامعتبر می‌تواند نتایج جبران‌ناپذیری را بر جای بگذارد. در دلوان شما تحت نظر پزشکان متخصص پوستی درمان شده و با اعتمادبه‌نفس بالا و بدون نیاز به کرم‌ پودرهای سنگین می‌توانید به پوستی سالم و شاداب دست یابید و در دورهمی‌های دوستانه خود شرکت کنید.

  سوالات متداول

  فیشیال ضد لک

   

  برای انجام فیشیال صورت به کجا مراجعه کنم؟

  کلینیک دلوان با استفاده از تجهیزات پیشرفته و پزشکان و همچنان اپراتورهای متخصص محیطی آرامش‌بخش برای فیشیال بوده و می‌توانید برای رزرو وقت با مجموعه در تماس باشید.

  تاثیر فیشیال بر پوست پس از چه زمانی مشخص می‌شود؟

  بسته به نوع پوست فرد تاثیر متفاوت بوده و در حالت کلی پس از چند ماه به شکل کامل قابل مشاهده است.

  فواید فیشیال صورت چیست؟

  آبرسانی عمیق، رفع جوش‌های سرسفید و سرسیاه، پاکسازی عمیق پوست، کنترل چربی، کلاژن‌سازی پوست و… .

  فیشیال را هر چند وقت یک‌بار انجام دهیم؟

  حدود 28 روز طول می‌کشد تا چرخه گردش سلولی پوست انجام شود؛ حال شما می‌توانید بنا به صلاحدید پزشک ماهی یک‌بار اقدام به فیشیال کنید.

   

  مقالات مرتبط:

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  فرم دریافت خدمات

  رزرو خدمات از کلینیک دلوان
  فرم دریافت خدمات
  کلینیک زیبایی دلوان

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  اطلاعات تماس
  آدرس

  شعبه 1: شریعتی - شعبه 2: جردن

  09120250723

  Info@Dellvanclinic.com