ابرو دنباله دار
اشتراک‌گذاری

انواع مدل ابرو برای کاشت

ابرو دنباله دار
 • انتخاب مدل‌های محبوب کاشت ابرو در میان انواع مدل ابرو برای کاشت یکی از چالش‌های همیشگی مراجعین پیش از پیوند ابرو است. به ‌طور کلی هر فردی چهره مخصوص به خود را دارد و برای کاشت ابرو بهتر است مدلی را انتخاب کند که مطابق فرم صورت او باشد. البته اغلب مراجعین این مسئله را در نظر نمی‌گیرند و تنها به بهترین مدل کاشت ابرو ترند فکر می‌کنند. برای اینکه این مشکل برطرف شود مشاورین کلینیک دلوان پیش از کاشت با توجه به نظرسنجی که از شما داشته‌اند و استایل صورتتان فرم اولیه‌ای را طراحی می‌کنند و پس از تأیید نهایی از سوی مراجعه‌کننده اقدام به کاشت ابرو می‌کنند.

  شاید انواع مدل ابرو برای کاشت وجود داشته باشد؛ اما به ‌غیر از فرم صورت و چهره‌تان عوامل مهم دیگری هم در طراحی کاشت ابرو دخیل هستند که این عوامل شامل میزان حجم بانک مو، تعداد موهای سفید در بانک مو، سلامت فولیکول‌ها و… می‌شود. در هر صورت اگر قصد کاشت ابرو نچرال و به‌روز را دارید، به یاد داشته باشید که انتخاب بهترین مدل کاشت ابرو ترند می‌تواند در نحوه کاشت ابرو شما تأثیر مستقیم داشته باشد.

  اهمیت بهترین مدل کاشت ابرو ترند

  مدل ابرو پهن

   

  چهره انسان‌ها با هم متفاوت است؛ اما در نهایت می‌تواند چند قاب کلی برای چهره افراد در نظر گرفت؛ اگر شما هم می‌خواهید بهترین مدل کاشت ابرو ترند را در میان انواع مدل ابرو برای کاشت انتخاب کنید پس بهتر است ابتدا با انواع فرم‌های صورت آشنا شوید.

   

  انواع مدل برای کاشت

   

  • صورت‌های گرد
  • صورت‌های بیضی
  • صورت‌های مثلثی
  • صورت‌های کشیده
  • صورت‌های قلبی
  • صورت‌های الماسی
  • صورت‌های مستطیلی
  • صورت‌های مربع
  • صورت‌های گلابی

   

  جهت دریافت مشاوره، می‌توانید فرم زیر را پر کنید:

   

   

  با توجه به انواع استایل صورت، می‌توان به‌ وضوح درک کرد که حتی مدل‌های محبوب کاشت ابرو هم پیش از هر چیزی باید مناسب صورت فرد باشند؛ اما به‌ غیر از استایل صورت متخصصان کلینیک زیبایی دلوان برای انتخاب بهترین مدل کاشت ابرو ترند شرایط دیگری هم در نظر می‌گیرند که شامل سن مراجعه‌کننده، لاغر و یا پر بودن صورت و حتی فرم و درشتی و کوچکی چشم‌های مراجعه‌کننده می‌تواند در انتخاب انواع مدل ابرو برای کاشت تأثیر زیادی داشته باشد.

  انواع مدل برای کاشت

  انواع مدل ابرو

   

  • مدل ابروی هشتی:

  یکی از انواع مدل ابرو برای کاشت، ابروهای هشتی است. ابروهای مدل هشتی همیشه در میان خانم‌ها طرفداران بسیاری دارد، این مدل ابرو هم‌تراز با چشم شروع‌ شده و کم‌کم به سمت بالا هدایت می‌شود و دقیقاً از وسط به سمت پایین قوس پیدا می‌کند. ابروهای هشتی یکی از بهترین مدل کاشت ابرو ترند برای افرادی است که صورت‌های گردی دارند.

  • ابروکمانی:

  اهمیت بهترین مدل کاشت ابرو ترند

   

  یکی از مدل‌های محبوب کاشت ابرو طرح ابروکمانی است. اگر شما هم پیشانی کوتاه و صورت زاویه‌دار دارید، این مدل ابرو یکی از بهترین و زیباترین مدل‌هایی است که می‌تواند تغییر اساسی در چهرتان ایجاد کند. چهره‌های مناسب کاشت ابروکمانی شامل صورت‌های بیضی، چهره‌های گلابی، قلبی و همچنین مثلثی می‌شود.

  • ابرو شمشیری:

  این مدل ابرو از جمله مدل‌های محبوب کاشت ابرو است که جذابیت خاص خود را دارد. در مدل ابرو شمشیری سر ابرو پهن‌تر و در انتها ابرو نازک می‌شود. پهن بودن تاج ابرو در مدل شمشیری باعث می‌شود تا چشم‌ها جذابیت بیشتری پیدا کنند، به‌شرط آنکه فاصله چشم و ابرو از هم زیاد باشد. ابروهای شمشیری را می‌توان در سایزهای باریک، متوسط و پهن برای کاشت انتخاب کرد، البته انتخاب سایز ابرو به سایز صورت، اندازه بینی و فاصله چشم و ابرو از هم بسیار مرتبط است.

   

  بیشتر بخوانید:کاشت ابرو پهن

  • مدل ابرو پهن

  از جمله انواع مدل ابرو برای کاشت ابروهای پهن است که این روزها بهترین مدل کاشت ابرو ترند شده به شمار می‌آید. به‌جرئت می‌توان گفت ابروهای پهن مناسب هر چهره و استایلی است، به ‌شرط آنکه پهنای آن مناسب صورت و چهره فرد باشد. ابروهای پهن در جوان و زیبا سزای صورت بسیار موثر است.

  • مدل ابرو نچرال

  ابرو شمشیری

   

  در میان انواع مدل ابرو برای کاشت همیشه مدل نچرال و طبیعی جذابیت خاص خود را دارد. برای طراحی این مدل ابرو طرح اولیه بر اساس جایگاه و قاب اصلی ابروهای خود فرد در نظر گرفته می‌شود و تنها ضخامت آن با توجه به نظر زیبا جو تغییر می‌کند. شاید از نظر اغلب مراجعه‌کنندگان بهترین مدل کاشت ابرو ترند طرح ابرو نچرال باشد؛ اما برای اینکه بهترین نتیجه کاشت را از ابروهای خود داشته باشید بهتر است اجازه دهید متخصصان کلینیک زیبایی دلوان طرح اولیه ابرو را بر اساس زاویه‌های صورت، اندازه بینی و سایز چشم‌هایتان انتخاب کنند.

  • مدل ابرو دنباله‌دار

  یکی دیگر از انواع مدل ابرو برای کاشت، فرم‌های دنباله‌دار است. گاهی افرادی برای کاشت ابرو مراجعه می‌کنند که چشمان بسیار زیبا و خماری دارند، برای این دسته افراد بهترین قاب کاشت ابرو مدل‌های دنباله‌دار است. ضخامت ابروهای دنباله‌دار به‌ طور معمول با سایز متوسط در نظر گرفته می‌شود تا بعد از کاشت بهترین نمایش از چشم و ابرو دیده شود.

   

  بیشتر بخوانید:روش های تقویت ابرو پس از کاشت

  • ابروهای گرد

  داشتن چشم‌های درشت یکی از ویژگی‌های بانوان ایرانی بوده و اگر شما هم ‌چشمان درشتی دارید، یکی از بهترین مدل‌هایی که برای کاشت ابرو می‌توانید انتخاب کنید ابروهای مدل گرد است. ابروهای مدل گرد هم مانند ابروهای دنباله‌دار با سایز متوسط و البته تراکم بالا کاشته می‌شوند و یکی از بهترین روش‌ها برای داشتن ابرو گرد کاشت ابرو به روش fut است.

  سخن پایانی

  قیمت کاشت ابرو

   

  آنچه در این مقاله به آن پرداخته شد مطالب مرتبط با انواع مدل ابرو برای کاشت بود. چشم و ابرو تأثیر بسیار زیادی در زیبایی ظاهری افراد دارند و کاشت صحیح ابرو می‌تواند تأثیر چشمگیری در زیبایی دوچندان چشم‌ها داشته باشد. همان‌طور که گفته شد چندین تیپ مختلف صورت وجود دارد که این تیپ‌ها شامل صورت‌های گرد، بیضی، مثلثی، قلبی و… می‌شوند، پس بسیار مهم است که کارشناس کاشت حتماً پیش از طراحی اولیه ابرو تیپ صورت فرد را در نظر بگیرد.

   

  کاشت ابرو

   

  به ‌غیر از زاویه صورت فاکتورهای دیگری هم در انتخاب طرح مناسب کاشت دخیل هستند؛ مانند سن مراجعه‌کننده، تراکم بانک مو، فاصله اجزای صورت از هم، سایز چشم و بینی و ده‌ها فاکتور دیگر که در نهایت قاب ابرو مراجعه‌کننده را تعیین می‌کند. پرسنل مجرب و باتجربه کلینیک زیبایی دلوان با در اختیار داشتن بهترین پزشکان و مشاورین در زمینه زیبایی پوست و کاشت مو می‌توانند علاوه بر کاشت موفق و طبیعی ابرو، مدل ابرو مناسب صورتتان را برای کاشت به شما پیشنهاد دهند؛ اگر شما هم به دنبال بهترین مدل کاشت ابرو ترند هستید کافی است کلینیک زیبایی دلوان را برای این کار انتخاب کنید.

  سوالات متداول

  پزشکان بر چه اساسی طرح ابرو را برای کاشت انتخاب می‌کنند؟

  شکل طبیعی و قاب اصلی ابرو، بررسی زاویه‌ها و تیپ صورت، همخوانی ضخامت ابرو با صورت فرد و محل تزریق مداوم بوتاکس.

  برای صورت‌های گرد چه ابرویی مناسب است؟

  بهترین مدل کاشت ابرو ترند برای صورت‌های گرد مدلی است که علاوه بر ایجاد تعادل در اجزای صورت، بیشترین توجه را به نقاط بالایی صورت داشته باشد. برای این کار طول و زاویه ابرو بسیار مهم است.

  افراد با صورت‌های لوزی چه مدل ابرویی را باید برای کاشت انتخاب کنند؟

  در میان انواع مدل ابرو برای کاشت افراد با صورت‌های لوزی بهتر است ابروهای کمانی و یا مدل‌های قوس‌دار را برای کاشت انتخاب کنند.

   

  مقالات مرتبط:

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  فرم دریافت خدمات

  رزرو خدمات از کلینیک دلوان
  فرم دریافت خدمات
  کلینیک زیبایی دلوان

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  اطلاعات تماس
  آدرس

  شعبه 1: شریعتی - شعبه 2: جردن

  09120250723

  Info@Dellvanclinic.com